Utalia von Schraderhaus (AKCDN17856101) | | SG Piko Bret Bett (Rudi) ZVV3, IPO3, FH1, ZPS2, ZPO1, SCHH2 (CMKUDS/46940/02) | | V Furo Kamos ZVV1, ZPO1 (CMKU32729/98/00) | | SG Ori z Danaru ZVV2 (CKS16197/93/95) | | SG Cordon An-Sat ZVV3, IPO3, Czech Police Dog (CKSP61147/86/92) | | V, UM SR Car pod Molnosskou banou ZM, ZVV3, IPO3, SPO (SKSP07579/81/83) | | |
VELMI DOBRY Bojka pod Zoborskou banou ZM, ZVV1 (SKSP4521/77/79) |
SG Teri SNB CS ZM, ZVV1 (SKSP9808) | | |
Rupa SNB SP-PS (CKSP1881) |
SG Adela Venusina sopka IPO3,SVV2, SCHH1 (CKSP02122/92) | | V Astor vom Waldidyll SVV2,IPO3, ZM (DDR131430) | | |
SG Kitti vom Colbitzer Bahnhof SCHH1/FH/FH2 (DDR117133) |
SG Axa z Hückelovy vily ZM ZVV1 (CKSP52312/90) | | |
SG Cita z Jaromirovy chalupy SVV1 (CKSP91111/79/84) |
SG Bara Kamos ZZZ, OP1, IPO1 (CKS14334/93/97) | | SG Alf Lablapega ZM, ZVV2, IPO3, SchH3 (CKSP71983/90) | | V Gero vom Markersdorf ZM,IPO3,ZVV3,ZPO (CKSP21749/82/84) | | |
Uta vom Markersdorf SCHH2 (DDR104081) |
Liut z Ulcova dvora ZM, ZVV1 (CKSP42213/87) | | |
VD Tila z Ulcova dvora ZVV1, ZM (CKSP81129/78/81) |
V Gitti vom Körnersee IPO1 (DDR152248) | | V Rex vom Haus Iris SCHH3 FH PSH3 (DDR138650 (AKC DL40708201)) | | |
V Mira vom Haus Iris SCHH2 FH (DDR118776) |
V Saskia vom Haus Kaiser SCHH2 FH (DDR111223) | | |
V Benda vom Haus Valentin SchH1 (DDR64185) |
G Oni Honajzer ZVV1, (CKSDS/19673/94/96) | | V-A / CZ Emon ze Znojemského Hradu IPO 3 (CKSP81711) | | CACIB Vilo von Arminius SVV2 (SZ1646669) | | 2X VA1 Uran vom Wildsteiger Land SCHH3, FH (SZ1526684) | | |
V Palme vom Wildsteiger Land SCHH2 (SZ1478659) |
VA9 Yane von Arminius SCHH2 (SZ1496547) | | |
V Mira vom Birkenhof SchH1 (SZ1436811) |
V Krasa z Pohranicni Straze SVV-1, ZM (SKSP8286/82/84) | | V Nando Cardinal (MET27693) | | |
Dunja vom Mittelwald (SZ1323187) |
CACIB Alice Nyulasi SP-PS (METNj.27518) | | |
Cora Bodo (METNj.26129) |
G Asta von Hainecker ZM ZVV1 (CKSP2696) | | V 14 (DDR) 1988 Henk von Mameluck SCHH1 (DDR136995 (SZ-1746586)) | | V Don vom Rolandsteich SchH2/FH (DDR108760) | | |
V Dixi vom Rhodeberg SCHH2 PSH1 (DDR74641) |
Fanni vom Osterberg SCHH2 (DDR91196) | | |
V Jola vom Osterberg SCHH 1 (DDR50929) |
Iris vom Gräfental SCHH3 FH (DDR136490) | | V Yupp vom Gräfental SCHH3 FH2 (DDR156817) | | |
Carmen vom Gräfental (1975) FH1 (DDR79879) |
Petra vom Gräfental SCHH 2, PSH 1 (DDR103405) | | |
SG Burga vom Gräfental (1974) PSH1 (DDR76547) |
G Uva z Jirkova dvora ZVV 1 (CMKU41640/01) | | SG Norbo Ben-Ju Slovakian Working Champion, 3X WUSV, 3X FCI, SCHH3, IPO3, ZVV2 (SUCHNO29325/95(CMKU44127/01-95)(AKCDN085688)) | | G Car z Kostolianskej cesty CS Slovakian Working Champion, SVV3, IPO3, SLP1, PZ2, SZP1, CACIT (SHPK20322/90/93) | | SG Dux Agar IPO3, SVV3, SPO (SKSP4750/84/90) | | SG Cezar z Janosikovej ulice ZVV2,IPO3 (SKSP6131/79/84) | | |
V Asta z Grajnara CS SVV1 (CSHPK1790/72/75) |
V Gabi z Pohranicni straze CS ZVV2, ZM (SKSP1762) | | |
SG, 3X ÚMR Daisy Trina Jipor ZVV2, IPO3 (CKSP18505) |
SG Ceri Nemo SVV1 (SKSP8732/82/86) | | Athos Oranto SCHH3, IPO3 (CKSP400660/74/78) | | |
SG Aura Troavyn SCHH1, ZVV1 (CSHPK2567 (SZ 1799519)) |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) | | |
Tula z Marusky CS SVV1 (CKSP20606/71/74) |
SG Chuna Polícia SVV1, PSH, IPO3 (SHPK01810/93) | | SG Titus z Pohranicni Straze CS H-I, SP-PS, FH1 (CKSP0564-90/87/90) | | V Bero von der Friedersdorfer Flur SCHH3 (DDR141871 (CKSP 4-87/84/87))) | | |
SG Ivette vom Fürstendamm FH1 (DDR113814) |
Vera z Pohranicni straze SP/PS, SCHH1 (EV.C.1998) | | |
Verva z Pohranicni straze PS/SP (PSH) (CKSP1038) |
V Biba z Pohranicni straze CS SP-PS, PSH, H-1 (SHPK01464/88) | | Tom z Pohranicni straze CS 1984 (Bont x Ora) SP/PS (EV.C.1630-23) | | |
SG Ora z Pohranicni straze ZVV1, SP/PS (CKSP3371) |
Nora z Pohranicni straze (1984) SP/PS (ev.c.3731) | | |
Xira z Pohranicni stráze (EV.C1340) |
SG Nora z Jirkova dvora ZVV1 (CMKU34940/98/00) | | V Gero z Blatenskeho zamku FH1, ZPS1, OP1, ZVV3, SCHH3, IPO3, 3X UMCR (CKS19182/94/97) | | SG Omar z Blatenskeho zamku ZM, ZVV3, IPO3, ZPO (CKSP60448/89) | | V Dax Namelev IPO3, ZVV3, ZM, ZPO (CKSP20711/83) | | |
VYBORNY Achula Namelev CS ZM, ZVV1 (CKSP:92037 /79) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) |
SG Zara z Blatenskeho zamku ZVV1 (CKSP05104/93) | | Bravo Amada CS IP3, ZM, ZVV2, ZZP2 (CKSP60098) | | |
VÝBORNÁ Dama Namelev ZM (CKSP20714/84) |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) | | |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) |
V AJKA Z Jirkova dvora ZVV1 (CKSDS/18071/94/98) | | V Hassan vom Wildsteiger Land SCHH3, IPO3, HIC (SZ1810111 (AKC DL58350401)) | | VA4 Mark vom Haus Beck SCHH3 (SZ1669141) | | |
V Quina von Arminius SchH2 (SZ1547140) |
V Zenta vom Wildsteiger Land SchH1 (SZ1700310) | | |
V Palme vom Wildsteiger Land SCHH2 (SZ1478659) |
SG Korina z Jirkova dvora ZVV1 (CKSP3812) | | Ciro Dolmina (AKCDL39178001) | | |
V Era Ersebetpusztai (1980) ZM, ZVV 2 (CKSP1538-80/80/83) |
SG Netka z Pohranicni Straze ZVV1 (CKSP1667-89/88/90) | | |
V Ange z Jirkova dvora SP/PS, ZVV1 (CKSP52719/90) |