Zena vom rubin () | | V Terror von der Staatsmacht SCHH 3 (SZ2224979 (AKC DN32465901)) | | V Eliot von Prevent SCHH 3 (SZ2161674) | | SG Hutch vom dunklen Zwinger SCHH3, LGA (2003), FCI (2003) (SZ2052634) | | V Yoschy von der Döllenwiese SCHH3, BSP (1994), LGA-V (1994 Vice Sieger) (SZ1823741) | | |
SG Mona von der Döllenwiese LGA SCHH3 (SZ1700454) |
Queen vom Revolutionsküppel SCHH2 (SZ1954626) | | |
G Aja vom grauen Star SCHH2 (SZ1878911 (SHSB 494620 )) |
V Ronja vom Poppitz SCHH2 (SZ2069643 (AKC DN13981401)) | | SG Cliff vom Geraufer SCHH3 (LGA) FH IPO3 (SZ1903291) | | |
SG Astritt von Starkenberg SCHH3 (DDR161121 (SZ-1850708)) |
SG Lizzy vom Poppitz SCHH3 (SZ2001598) | | |
G Sina vom Poppitz SCHH3 (SZ1783669) |
G Gracia von der Staatsmacht SchH3 (SZ2158611) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) (SZ1911480) | | |
G Ina vom Haus Gard SchH1 (SZ1830399) |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) | | |
G Nelfy vom Adamsgarten SCHH1 (SZ1802536) |
G Orla von der Schiffslache SchH1 (SZ2032673) | | SG Gerry von der Schiffslache SCHH3, IP3, FH1 ( SG-BSP ) (SZ1956439) | | |
G Kora vom Schwarzen Brink SCHH3 (SG-LGA) FH1 (SZ1761943) |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) | | |
G Gimmi von der Abfuhr SchH1 (SZ1718757) |
SG Heny Skocicka Samota ZVV1, IPO3, SCHH3 (CMKU60793/06/08 (AKC DN32586401)) | | SG Gerro Leryka IPO3, SCHH3, ZVV3, 2X CZ CH (CMKUDS/50923/03/05) | | SG Ero z Osobovske skaly ZPS1, ZVV3, ZPO 1, IPO 3, SCHH 2 (CMKUDS/30173/97/99) | | SG Koran z Pohranicni straze ZVV1, IPO1, SCHH1 (CKS14927/95) | | |
Alma z Pohranicni straze (CKSP13198) |
SG Ajka z Osobovské skály ZVV1 (CKS12491/92/96) | | |
SG Netka z Pohranicni Straze ZVV1 (CKSP1667-89/88/90) |
SG Emilka Anrebri SCHH3, IPO3, ZPO2, ZVV3, ZM (CMKU43969/01/03) | | V Frankie Anrebri SCHH3, IPO3, ZPS1, FH1, FPR1, ZVV1 (CMKU33017/98/00) | | |
SG Fixi Od Policie IPO2, ZVV1,PSD (CKSP12574/93) |
SG Allegra Egerstau ZVV2, (CMKU30481/97/99) | | |
G Anja Lotrounsko ÖPO 1, ZVV 1 (CKS16504/93/96) |
SG Ypsi z Pohranicní stráze ZVV1 (CMKU41712/01/04) | | 4*ÚM ČR, Argo z Travnickova Dvora ZVV3, SCHH3, IPO3, FH1, ZPO2 (CMKU27412/96) | | G Pir z Travnickova dvora cs 5DKV1/P, ZM, ZV1 (CKS08542) | | |
ginna honajzer cs ZVV1 (CKSP92372) |
Osi z Travnickova dvora cs 5DLY1/N, ZM, ZV 2, ZVV1 (CKS08538) | | |
VYBORNY Besi z Travnickova Dvora CS ZM, ZVV1 (CKSP50090) |
SG Cinda z Pohranicni straze ZVV1 (CMKU/DS/32263/98/00) | | Armie ze Schnurchovy Louky ZV3, IPO3, OP2, SP1 (CKS10706/92/96) | | |
G Cita z Hückelovy vily IPO3, SVV3 (CKSP72354/92) |
Jitka z Pohranicni Straze (1996) ZVV1 (CMKU/DS/26691/96/97) | | |
SG Xandra z Pohranicni straze ZV1, SP/PS (CKS06650/91) |