Mikado von dem Waldkonig BH,NW1,NW2,TR1,IPO1 () | | Argo z Libocké zahrady BH, ZVV1, IPO1, (CMKU58849) | | V Xac z Pohranicni straze ZVV2, IPO2, SCHH1, ZPO1, FPR3 (CMKU/DS/34994/98/02) | | V Gero z Blatenskeho zamku FH1, ZPS1, OP1, ZVV3, SCHH3, IPO3, 3X UMCR (CKS19182/94/97) | | SG Omar z Blatenskeho zamku ZM, ZVV3, IPO3, ZPO (CKSP60448/89) | | V Dax Namelev IPO3, ZVV3, ZM, ZPO (CKSP20711/83) | | |
VYBORNY Achula Namelev CS ZM, ZVV1 (CKSP:92037 /79) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) |
SG Zara z Blatenskeho zamku ZVV1 (CKSP05104/93) | | Bravo Amada CS IP3, ZM, ZVV2, ZZP2 (CKSP60098) | | |
VÝBORNÁ Dama Namelev ZM (CKSP20714/84) |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) | | |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) |
SG Gola od Policie ZVV1 (CKS09173/92/94) | | SG Iro z Pohranicni straze ZM, ZVV3, SP-PS, SP-VB (CKSP396-90-88/90) | | Zar z Pohranicní straze CS SP PS SCHH.3 (CKSP3-90/86/90) | | |
Vanda z Pohranicni straze SP PS (CKSP1035) |
Elza z Pohranicni straze CS SP/PS, ZM ZVV1 FH2 SCHH3 (CKSP1793) | | |
V Gabi z Pohranicni straze CS ZVV2, ZM (SKSP1762) |
SG Caska SNB ZVV1, ZM (CKSP03813/90) | | V Gomo vom Schieferschloß SchH1, FH (DDR138605) | | |
V Cessy vom Schieferschloß FH SchH2 (DDR121333) |
V Hanne vom Fürstendamm FH, ZM, ZVV1 (DDR112902 (CKSP 1598-85/80/84)) | | |
SG Undine vom Fürstendamm SCHH1 (DDR91892) |
VELMI DOBRY, I.TR Uli z Milberku ZOP, ZVV1, HD A(2/1) (CMKU42373) | | SG(CZ) 8*UM CR Cak Pisecna Boure FH 2, SCHH3, IPO3, VZ1,ZPS1,ZVV1,SCHH-A (CMKU30246/97/99 (AKC DL80123603)) | | SG Gero Chmelovy Kvitek UMS FCI, UMS WUSV, 2*UM CR, MISTR CR,IPO 3,SCHH 3 (CKSDS/07825/91/94) | | SG Abbé z Ansy WUSV, ZVV3, SCHH3, IPO3, (CKSP43476) | | |
SG Denny Brána Krusnohori ZM, ZVV1 (CKSP21636/84) |
SG Alin Chmelovy kvitek CS ZM ZVV1 (CKSP93250/91) | | |
G Bety z Tuchoric CS ZM, ZVV1 (CKSP53167/85/89) |
SG Jenny ze Zlatáku ZM, SCHH3, SP1, ZV2, IPO2, OP1 (CKSP06496/93) | | SG Dar z Army CS ZM, IPO3, ZVV3, ZPS, ZPO (CKSP43918/87) | | |
SG Zila z Pohranicni straze ZM, ZLP1 (CKSP1542/79/84) |
V Nora ze Zlatáku ZM, ZVV3, IPO3, PO (CKSP43087/88) | | |
V Dina ze Zlataku ZVV1, ZM (CKSP81114/78/80) |
Orka z Milberku ZVV3, SCHH1, IPO1 (CMKU34458) | | V Niko Milvel IPO3, SCHH3 (CMKU22185/95/97) | | SG Viki z Lipin IPO2 (ČKSP09107/92/94) | | |
Axa z Travnickova dvora CS ZVV3, ZPO (CKSP32080/80) |
SG Lana Aites IPO1 (ČKSDS/10031/92/95) | | |
SG Zorka z Mesta Chemle ZM ZVV1 (CKSP81506) |
Ira z Milberku SCHH3, IPO3, ZVV2 (CMKUDS/2295/95/96) | | V Ex Hronovsky pramen CS ZM,ZVV1, OP1, IPO3 (CKSP08157/93) | | |
SG Cora Pohodelska Samota CS ZM, IPO3, ZVV2 (CKSP41029/87) |
Jara od Policie ZVV1 (CKSP8990) | | |
SG Caska SNB ZVV1, ZM (CKSP03813/90) |
Ysha von dem Waldkonig (AKCDN20077501) | | V Urs von der Gansebrucke SCHH2 (AKCDN10160301 (SZ 2070780)) | | SG Quattro von Haus Antverpa SCHH3 IPO3 (LOSH690167) | | SG Nessel von Haus Antverpa SCHH3, IPO3 (LOSH638531) | | Gento von Haus Larwin KNPV PH1,IPO1 (NHSB1394142 (SZ8004334 )(AKC DL46846401)) | | |
SG Cheetah vom Haus Larwin SCHH1/VH3 (NHSB1246871) |
Dolly van Blitsaerd VH1 (NHSB1455583) | | |
SG Rhoda von Karthago SCHH.2, VH2 (SZ1590822) |
SG Bella vom Kirchgraben SCHH 3, IPO1 (DDR165890 (SZ 1824587)) | | V 20 (SIEGERSCHAU) Daus von der Ratstanne SCHH3, FH3, PSH3 (DDR140082) | | |
V1 DDR-JH-BESTE 81 Hanni von der Ratstanne SCHH2 FH (DDR109190) |
G Nora von Groß-Wechsungen SchH2 FH (DDR146117) | | |
Gitta von Groß-Wechsungen SCHH 1 (DDR117015) |
Quinci von der Gänsebrücke SCHH2 (SZ1953438) | | V Wito von der Stadt Schmalkalden SCHH3 (V-LGA) (SZ1811073) | | G Bojar vom Salztalblick SchH3 (SZ1734611) | | |
Bessy vom Hirschbergertor SCHH 3, IPO 3, FH (SZ1679240) |
SG Esta vom Flämings-Sand FH (DDR147506 (SZ1824281)) | | |
V Peggy vom Flämings-Sand SchH1 (DDR124104) |
SG Hexe von der Gänsebrücke SCHH3 (SZ1763091) | | V Kimm vom Werseufer SchH3 (SZ1555668) | | |
G Biggy vom Werseufer SCHH3 (SZ1416161) |
Carmen von der Gänsebrücke SCHH3/FH (SZ1666081) | | |
Britta von Karthago SchH1 (SZ1493022) |
SG Hanna von der Königswiese SCHH3,VPG3 (SZ2113240) | | V Quincy vom Waldwinkel SCHH3 (V-BSP, SG-WUSV), FH2, IP 3, PH II (SZ2041646) | | SG Asko von der Lutter 2000 WUSV WORLD CHAMPION, SCHH3, IPO3, FH1, (WUSVx3: Vize Sieger '99), BSPx3(Bundesieger '98, Vize'9 (SZ1906890) | | SG Dino vom Sylbacher Wald SCHH3 (SG-BSP) (SZ1717643) | | |
Anka von der Kassebrede SchH3 (SZ1527371) |
G Haska von Karthago SCHH3 (SG-LGA) FH IP3 (SZ1841278) | | |
Roma von Karthago SchH3 (SZ1694364) |
G Dixi vom Hause Santiages SCHH 3 (SZ1822759) | | V Fado von Karthago SCHH3, FH, IPO 3, (SZ1659724) | | |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) |
SG Jenny vom Bayerischen Oberland SchH3/FH (SZ1659020) | | |
Trusa vom Busecker Schloß SchH1 (SZ1527527) |
SG Natja vom Heiligenbösch SCHH3, IPO3, FH, (SG LGA), (SZ1911482) | | SG Half vom Ruhbachtal SCHH3 ( G-BSP ) FH (SZ1773244) | | SG Timmy von der bösen Nachbarschaft SCHH3 ( V-BSP ) FH (SV1688830) | | |
V Askia vom Froschgraben V-BSP 1982, SG-BSP 1983, 1984, SCHH3, IP3, FH (SZ1491332) |
V Orlie vom Körbelbach SchH3 (SZ1588389) | | |
Hexe vom Körbelbach SCHH3 ( SG-BSP ) (SZ1500495) |
G Ina vom Haus Gard SchH1 (SZ1830399) | | V Arek vom Stoffelblick SCHH 3 ( V-BSP ) FH (SZ1616775) | | |
V Ira vom Körbelbach SCHH3(G-LGA), IPO3, FH (SZ1519616) |
Fricka vom Bärenfang SchH1 (SZ1719109) | | |
Cora von der Franziskushöhe SchH3 (SZ1557381) |