Amber von Lünen platz VH III (NHSB2446412) | | PH2 Senna Van De Kusthoeve PH2 KNPV (LOSH741827) | | Gadax v. d. Voortse Heide IPO3, KNPV PH2 (NHSB1622628) | | SG Condor van't Land van Dommel en AA VH3, RH, IPO1, KNPV PH1 MET LOF, KNPV PH2 MET LOF (NHSB1096299) | | V3 Arras von der Grüber-Hölle SCHH3 (SZ1347976) | | V16 Jory von der Grone SCHH3, FH (SZ1275196) | | |
V Daja von der Grone SchH1 (SZ1194538) |
V Mona vom Coburger Rosengarten SchH1 (SZ1286242) | | |
V Xenia vom Coburger Rosengarten SchH1 (SZ1218931) |
Bonnie van't Land van Dommel en aa VH1 (NHSB838672) | | Xerxes von Haus Hanne VH2 (SZ646642) | | |
V Dolly von Haus Hanne (1966) VH1 (NHSB395749) |
Gaica van't Land van Dommel en aa SCHH1, FH (NHSB593418) | | |
Laica v. Scinle Haus (NHSB425615) |
Sorra vom Zunderland VH3 (NHSB1267080) | | V Satan vom Parkring SchH3/FH/IP3 (SZ1478163) | | SG Basko vom Flughafenrand SCHH3 ( SG-BSP ) FH (SZ1379886) | | |
SG Illa von Klosesfreude SchH3 (SZ1239043) |
Ora vom Parkring SchH3 (SZ1343720) | | |
Connie vom Parkring SchH1 (SZ1223006) |
V Boa von Haus Larwin SCHH3 (NHSB1101325) | | G Arx vom Neffeltal SchH3 (SZ1204775) | | |
BSP Siegerin 1968 & 1972, V Betty von Bonsdorf SCHH3 (V-BSP) FH (SZ1113905) |
Arda vom Schutsen Stam SCHH3/IPO3 (NHSB1004229) | | |
Dixi vom Auricher Zingel (SZ1236039) |
Selly vom Mutzbach Schh3, FH, IPO2 (SZ1762955) | | Brando vom Rassestandard SchH3/FH (SZ1617669) | | VA7 Benny vom Heideloh SCHH3/FH (SZ1502561) | | VA11 Erl vom Trappenberg SCHH3/FH (SZ1393317) | | |
SG Reina von den vier Weihern SchH1 (SZ1333624) |
V Ussa von der Goldbergheide SchH2 (SZ1404023) | | |
SG Nora von der Wohrabrücke SchH1 (SZ1275347) |
V Endie von Karthago SCHIII FH ( V-BSP) (SZ1518808) | | SG Jalk von Karthago SchH3 (SZ1330455) | | |
V Katja vom Reiterlager SchH3 (SZ1264016) |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) | | |
Bessie vom alten Kauz SchH2 (SZ1353749) |
SG Rosel vom Großen Land Schh3, IPO1 (SZ1619714) | | V Gildo vom Körbelbach SCHH3 ( V-BSP ) FH IP3 (SZ1498385) | | G Irus vom Flötzbachtal SCHH3 (V-IDM) FH (SZ1362752) | | |
V Diane von der Göritzenquelle SCHH2 (SZ1286739) |
V Umsa vom Bungalow SCHH3 ( V-BSP ) FH, 294 SCORE IN BSP (SZ1412391) | | |
V Pali vom Bungalow SchH3/FH (SZ1223970) |
SG Lady vom Erlenbrunnen SchH2 (SZ1377326) | | VA3 Arno vom Erlenbrunnen SCHH3 (SZ1241603) | | |
V Dora vom Parkbrunnen SchH1 (SZ1177517) |
SG Halla vom Folterbrunnen SchH2 (SZ1208496) | | |
Mohrle von der Raßweilermühle SchH1 (SZ113866) |
G Cimba vom Haus Sodom VH3 (NHSB2038814) | | Mike von Haus Kalbach VH3, SchH2, VZH (NHSB1776922) | | Kay vom Peko Haus VH 3 SCHH 3 (LOSH562726) | | SG Arthus vom Lünsholz SchH3 (SZ1406781) | | V-INT CH Greif zum Lahntal SCHH3/FH/IP3 (SZ1301939) | | |
SG Cora zum Lahntal SchH1 (SZ1224508) |
SG Aischa vom Schloß Landestrost SchH2 (SZ1208022) | | |
Freia von der Munaquelle SchH1 (SZ1110913) |
Erle vom Buckower Feld IPO3 (SZ1566329) | | SG Basko vom Flughafenrand SCHH3 ( SG-BSP ) FH (SZ1379886) | | |
SG Illa von Klosesfreude SchH3 (SZ1239043) |
G Blanka vom Körbelbach SchH3 (SZ1403315) | | |
G Friga vom Allerswald SCHH3,( V-BSP ) (SZ1343174) |
Lana von Haus Kalbach IPO1 FH VH3 SchH3 SPH (NHSB1429671) | | Blitz von den Soerdonken IPO 3, FH, SCHH 3 (NHSB959511) | | V Werro vom Busecker Schloß SchH3/FH (SZ1238519) | | |
VA5 Seffe vom Busecker Schloß SCHH1 (SZ1080706) |
Bianca van de Renhoeve PH2/ VH1 (NHSB716972) | | |
Colette van Oisterik (NHSB504740) |
Boefie v. d. Harinxma Hoeve VH3 UV (NHSB1135268) | | Arras fan'e Fjild Hoeke SchH3, VH3 (NHSB783635) | | |
Zachsa v. Burimaniahof (NL665156) |
Flora van het Geuzengat (NHSB1017183) | | |
Picanda v. Tjerk Hiddes SchH1, VH1 (NHSB690150) |
Amber Haus vom Freiberg SCHH3, IPO3, VH1 () | | SG Mike van Blitsaerd VH3, IPO3 (NHSB1557226) | | Dingo vom Stoppenberger Land SchH3 (SZ1570213) | | G Oldo zur starken Eiche SchH3 (SZ1357428) | | |
G Bianka zur Starken Eiche SchH3 (SZ1236948) |
Bessie vom alten Kauz SchH2 (SZ1353749) | | |
G Carmen vom Lierberg SchH3 (SZ1265323) |
Gilla van Blitsaerd SCHH3 VH3 (NHSB1153026) | | Natz vom Haardblick SCHH3, VH3 (SZ1400196) | | |
Anka von der Bärenschlucht SchH1 (SZ1260436) |
Dinky van Blitsaerd SCHH1,VH1 (SZ1020728) | | |
Salve vom Cornelius-Eck SCHH1 (SZ1296171) |
Cheeta v. Micharoni Huize SCHH2, IPO3 () | | Hero v. Teylingen Slot SCHH3 IPO3 PH1 KNPV1 (SZ9013834) | | Mutz von der Rehhecke SCHH3/FH (SZ1492028 (AKC D325505)) | | |
SG Heike von der Rehhecke SchH1 (SZ1398253) |
Didi von Iwan's Haus VH2 , IPO 2 () | | |
Tammy von Iwan's Haus () |
Britta v. Dixanja (NHSB1255943) | | Werro van Benjorito Hof SCHH3 VH2 UV (NHSB934138) | | |
Panda van het Rielerhof () |
DOBRA Ajka z Kvarce ZVV1 (CKSP33107/87) | | |
ZVV1 Alka z Ovcaku (CKSP01272) |