Norbo Z Jasenskej Doliny (SUCHNO52333 (AKC DN21988201) (CKC 1103552)) | | SG Saturn Eqidius SVV1 IPO3 (SUCHNO42868/02/04) | | V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) (SZ1911480) | | SG Half vom Ruhbachtal SCHH3 ( G-BSP ) FH (SZ1773244) | | SG Timmy von der bösen Nachbarschaft SCHH3 ( V-BSP ) FH (SV1688830) | | V Fero vom Zeuterner Himmelreich SCHH3(V-BSP), FH (SZ1614055) | | |
SG Perle vom Rosenbusch SCHH1 (SZ1399999) |
V Askia vom Froschgraben V-BSP 1982, SG-BSP 1983, 1984, SCHH3, IP3, FH (SZ1491332) | | |
Xenia vom Fideliohaus SchH3 (SZ1414773) |
V Orlie vom Körbelbach SchH3 (SZ1588389) | | V Blue von Scipio SCHH3 ( SG-BSP ) IP3 VH2 (SZ1543170) | | |
V Daisy vom Haus Hanne VH1 (SZ1446318) |
Hexe vom Körbelbach SCHH3 ( SG-BSP ) (SZ1500495) | | |
SG Dunja von der Wachtersflur SchH2 (SZ1329190) |
G Ina vom Haus Gard SchH1 (SZ1830399) | | V Arek vom Stoffelblick SCHH 3 ( V-BSP ) FH (SZ1616775) | | V Gildo vom Körbelbach SCHH3 ( V-BSP ) FH IP3 (SZ1498385) | | |
V Umsa vom Bungalow SCHH3 ( V-BSP ) FH, 294 SCORE IN BSP (SZ1412391) |
V Ira vom Körbelbach SCHH3(G-LGA), IPO3, FH (SZ1519616) | | |
SG Dunja von der Wachtersflur SchH2 (SZ1329190) |
Fricka vom Bärenfang SchH1 (SZ1719109) | | SG Orly vom Bärenfang SchH3/FH (SZ1607323) | | |
V Betzi vom Bärenfang SchH3/IP3/FH (SZ1443421) |
Cora von der Franziskushöhe SchH3 (SZ1557381) | | |
G Banny vom Johanneszwinger SchH2 (SZ1439041) |
V Nike Egidius SCHH3, IPO3, SVV1 (SUCHNO34305/98/00) | | V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP (SZ1835254) | | V Troll von der bösen Nachbarschaft SCHH3, IPO3, FH, V-LGA, V-BSP (SZ1688832) | | V Fero vom Zeuterner Himmelreich SCHH3(V-BSP), FH (SZ1614055) | | |
SG Perle vom Rosenbusch SCHH1 (SZ1399999) |
V Askia vom Froschgraben V-BSP 1982, SG-BSP 1983, 1984, SCHH3, IP3, FH (SZ1491332) | | |
Xenia vom Fideliohaus SchH3 (SZ1414773) |
SG Afra vom Haus Feller SCHH2 (SZ1722987) | | V Kid von der Maineiche SCHH3(V-BSP, SG-WUSV) (SZ1625973) | | |
Eike von der Maineiche SchH1 (SZ1523069) |
Flocke vom Entschenkopf SchH2 (SZ1621120) | | |
Ghia von der Ostbaar SchH3/FH (SZ1519600) |
G Arne Egidius SVV2, IPO3, SCHH3 (SUCHNO21260/91/93) | | SG Bob z Kostelianskaj Cesty SVV2, IPO2, SZP1 (SKSP60518/86/90) | | SG Cezar z Janosikovej ulice ZVV2,IPO3 (SKSP6131/79/84) | | |
V Asta z Grajnara CS SVV1 (CSHPK1790/72/75) |
SG Ceri Nemo SVV1 (SKSP8732/82/86) | | |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) |
SG Ida Egidius SVV1 (SKSP40136/84/89) | | V, UM SR Car pod Molnosskou banou ZM, ZVV3, IPO3, SPO (SKSP07579/81/83) | | |
VELMI DOBRY Bojka pod Zoborskou banou ZM, ZVV1 (SKSP4521/77/79) |
Gora z Ma-Pa-Ba SVV3, IP3, SPO (SKSP7487) | | |
Blume Egidius SVV2 (SKSP4783) |
Greta z Jasenskej doliny SVV2, IPO2 (SUCHNO34762 (CMKU 34762/98/00)) | | SG Cezar z Jasenskej doliny IPO3, SVV3, SPS, SPO (SHPK01100) | | Charon z Podskalky CS IPO3 (SKSP9620) | | V Ajo Ja-Kra CS ZM, ZVV2 (SKSP3915) | | V Vilmar z Marusky 5JRX5 ZVV3, ZPS, ZPO, 7XUM CSSR (CSHPK240/72/74) | | |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) |
V,OV,VT Bretka z Lubovej nadeje CS SVV2 (SKSP2425/73/75) | | |
RES.CACIB Bela Certova pec CS ZVV1 (SKSP345/70/72) |
Dora z Podskalky ZM, ZVV2, ZZP2, IPO1 (SKSP7401) | | V Agbar Oranto CS PO, ZVV2 (CSHPK400656/74/76) | | |
SG Aura Troavyn SCHH1, ZVV1 (CSHPK2567 (SZ 1799519)) |
Cyra z Egonova IP, IPO, SPO, SVV 2, SVV2 (CSHPK4103/76/79) | | |
Chyma z Episody (CSHPK22875) |
SG Cedra Nemo SVV3, IPO3 (SKSP08730/82/86) | | Athos Oranto SCHH3, IPO3 (CKSP400660/74/78) | | V Enno vom Haus Schuöcker SCHH3 FH1HPR1 (SZ1197372) | | |
SG Assi von der Berg Isel Schanze SCHH3 FH (SZ1062022) |
SG Aura Troavyn SCHH1, ZVV1 (CSHPK2567 (SZ 1799519)) | | |
SG Rexa z Hornich plesu (CSHPK9693) |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) | | V Erko z Mestskeho polesi CS ZVV2 (CSHPK118/73/75) | | |
VD Ceri z Cerneho vily SVV1 (CSHPK11744/68/71) |
Tula z Marusky CS SVV1 (CKSP20606/71/74) | | |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) |
SG Chasanta Anrebri IPO3, SCHH3, ZVV1, OP1 (CKS06637/91/94 (SHPK32643/91/94)) | | SG Omar z Blatenskeho zamku ZM, ZVV3, IPO3, ZPO (CKSP60448/89) | | V Dax Namelev IPO3, ZVV3, ZM, ZPO (CKSP20711/83) | | V Dantes Clark ZVV2,PO,ZZP1 (CKSP72293/77/81) | | |
V Karina z Boskovstejna ZVV1 (CSHPK40065/74/77) |
VYBORNY Achula Namelev CS ZM, ZVV1 (CKSP:92037 /79) | | |
Haitra z Lustoru (CSHPK51938/75/78) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | V Bojar vom Schotterhof SCHH3 ZVV2 SP/PS (DDR77948) | | |
V Nancy von Steinstücken SCHH1 (DDR48427) |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) | | |
SG Dinna od Velke reky ZVV1 (CSHPK21653/71/75) |
SG Cita z Knihovského údolí ZVV1 (CKSP60646/89) | | Gaston z Blatenského zámku CS ZM ZVV3 IPO3 ZPO UP (CKSP02406/86) | | V Chasan z Boskovstejna ZVV 3, ZPO, ZZP1, 3XUMCSSR, (CSHPK2926/72/75) | | |
V Lexa z Marusky ZW1 (CSHPK14522/69/73) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) |
Asta z Koněpruské jeskyňe CS ZM, ZVV1 (CKSP90327/79/83) | | VD, SG Cigo z Lubenskeho lomu CS ZVV3,ZPS,IPO3 (CSHPK16424/70/74) | | |
Besy z Lubenskeho lomu (CSHPK9465/68/69) |
G Ella ze Svaskova dvora CS (CSHPK52114) | | |
G Britta z Palecskeho Udoli (CSHPK21049) |