VD Asta Va-Roz CS ZM,ZVV3,IPO3,ZPO1,ZZP2 (ČKSP31628/87) | | VD Brit z Prodasic ZVV3,ZPO,ZPS,IPO,UM1979,2XUM1980,UM1981,UME 1981,1982 (CKSP51883/75/80) | | V Chasan z Boskovstejna ZVV 3, ZPO, ZZP1, 3XUMCSSR, (CSHPK2926/72/75) | | V Enno vom Haus Schuöcker SCHH3 FH1HPR1 (SZ1197372) | | V Armin von der Sultanschlucht SchH2 (SZ1066334) | | V4 Klodo aus der Eremitenklause SCHH3 (SZ970940) | | |
VA3 Halla aus der Eremitenklause SCHH3, FH (SZ932021) |
Anka vom Treuen Wächter SchH1 (SZ1013928) | | |
Centra vom Drosselhorst SchH1 (SZ947621) |
SG Assi von der Berg Isel Schanze SCHH3 FH (SZ1062022) | | Condor vom Sixtberg SCHH3 (SZ994395) | | |
V Caret vom Elfenhain SchH1 (SZ922493) |
Erda vom Frickenhäusl SCHH (SZ1004466) | | |
Tanka vom Zollgrenzschutz Haus SchH3 (SZ925827) |
V Lexa z Marusky ZW1 (CSHPK14522/69/73) | | Ares Lichta-Tal ZVV2 (DDR33867) | | V Cay vom Hof Argied SCHH2 (DDR19684) | | |
SG Freia vom Haus Lucia SCHH1 (DDR7780) |
V Wespe Geragrund SCHH3,FH,ZTP (DDR16744) | | |
V Quitta vom Geragrund SCHH2 (DDR7523) |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) | | V Seigo aus der Espenstätte SCHH3 FH SP-PS (DDR18381) | | |
V Jenny von der Lundengrotte SchH1 (DDR8071) |
CACIB Krasa z Demu ZM, OP1, 5JX5 (CSPKP110/64/66) | | |
Hera vom Hain ZM, ZV2 (SZ1020882 (CsHPK 101/61/64)) |
D Irma ze Stare skalky ZVV1 (CSHPK12646/69/71) | | V Bero ze Stare skalky ZM,ZVV1 (CSPKP3383/65/68) | | V Axel vom Wollkopf ZV3, OP1, SP1 (CSPKP23693/59/61) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
Britta von der Diana SCHH1 (DDR1238) | | |
SG Britta vom Wienerglück SCHH1 (SZ814826) |
VD Ara z Hruboskalska ZM, ZV1 (CSPKP24086/61/65) | | VD Baron z Utesu ZVV1 (CSPKP13209/54/59) | | |
Aida z Tirany (UKK998262) |
VD Iris z Tovarysskeho vrchu ZV1 (CSPKP20528/59/61) | | |
V Cita z Tovarysskeho vrchu CS ZV1 (CSPKP16904/58) |
Dita z Brezove aleje ZVV1 (CSPKP27638/63/69) | | Ero z Demu ZVV3 (CSPKP21960) | | CH Dan z Horejsiho dvora CS ZVV3,OP2,UMR (CSPKP17618/57/59) | | |
V Agina z Mariánské skály OP1 (CSNO33014/49) |
Nera z Duboveskeho zamku (CSPKP19335) | | |
Ria z Duboveskeho zamku (UKK13385) |
Eba z Krystianova ZVV1 (CSPKP21178) | | Cezar z Cerneho hvozdu ZVV3 (CSPKP16017) | | |
Aga Cerneho hvozdu ZVV2 (UKK12932) |
VD Brita ze Stare skalky ZV1 (UKK7990/56) | | |
Blanka z Duboveskeho zamku () |
SG Besy Peč - Kar ZVV2, ZPO (ČKSP91042/79/83) | | V Lars vom Eselstieg ZVV2 (DDR82709 (CKSP1883-76/75/78)) | | V Don vom Haus Himpel SchH3 (DDR57979) | | V Pushkaß vom Haus Himpel SCHH3, FH (DDR47032 (XIA Founder)) | | VA3 Bernd vom Lierberg SCHH3(V-BSP), FH (SZ1026193) | | |
V Betty vom Eningsfeld SchH3 (SZ971660) |
DDR-SIEGERIN 1967 & 68, V Kessa vom Haus Himpel SCHH 1 (DDR22544) | | |
SG Esche vom Alpengrund SCHH3 FH (DDR10668) |
DDR SGRN 1970, V Halla vom Haus Himpel SCHH2 (DDR40525) | | VA3 Bernd vom Lierberg SCHH3(V-BSP), FH (SZ1026193) | | |
V Betty vom Eningsfeld SchH3 (SZ971660) |
V Otty vom Haus Himpel SchH1 (DDR24509) | | |
SG Dessi vom Alpengrund (DDR9190) |
V Farah vom Rangental PSH1 (DDR67082) | | DDR Sieger 1971 & 1972, V Condor vom Marderpfahl SCHH 3 (DDR42701) | | V Ex vom Riedstern SCHH3 (DDR33052) | | |
SG Edda vom Falkenwappen SchH1 (DDR14257) |
G Gerda vom Lütschetal SCHH3 (DDR33052) | | |
V Dixi vom Lütschetal SCHH1 (DDR17060) |
V Cora vom Rangental SCHH2 (DDR53342) | | DDR Sieger 1970, V1 Bodo vom Winkel SCHH3 FH3 PSH3 (DDR34118) | | |
V Danka von der Edelquelle SCH2 FH2 PSH1 (DDR20218) |
V Freia vom Osterberg SchH1 (DDR43512) | | |
SG Esche aus dem Bibertal SCHH3 (DDR24091) |
Axa z Jan-Büru ZVV2, ZZP1 (CSHPK1405/73/78) | | V Dar z Przma IPO, OP1, SP1, ZM, ZPO, ZVV3 (CSPKP3350/65/68) | | V Hary z Hornich lubu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP25169/62/65) | | Arko z Vytune ZVV1 (CsPKP20659/59/62) | | |
Bora pod Jezerem (CSPKP14269) |
VELMI DOBRY Rola z Pohranicni Straze SVV1 (CsPKP22644/58/61) | | |
Illa Frydecka (CSKS36763) |
VD Majka z Rovenalu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP24761) | | SG Ajax vom Bergmannseck OP2, SO2, SP-VB, SP/VB, SP2 (DDR7510) | | |
G Karola vom Haus Königsfreude SCHH3 (SZ817468) |
Hexa z Rovenalu (CsPKP18813/58/60) | | |
Cedra Sibrin OP1 SP2 ZV3 (UKK11942) |
V Pery z Marusky ZVV3 (CSHPK18435/70/73) | | V Cäsar vom Rulamanweg SCH2 (SZ1162566) | | V Gin vom Lierberg SchH3 (SZ1077060) | | |
V Betty vom Eningsfeld SchH3 (SZ971660) |
VA8 Romy von der Sturmwolke SCHH2 (SZ1062951) | | |
V Otti vom Steckenborn SchH1 (SZ1002728) |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) | | V Seigo aus der Espenstätte SCHH3 FH SP-PS (DDR18381) | | |
V Jenny von der Lundengrotte SchH1 (DDR8071) |
CACIB Krasa z Demu ZM, OP1, 5JX5 (CSPKP110/64/66) | | |
Hera vom Hain ZM, ZV2 (SZ1020882 (CsHPK 101/61/64)) |