Zarr z Milberku (CMKU117221) | | SG Datch z Hudankovy zahrady IPO 1 (CMKU103409/16/18) | | SG Chester Eqidius IPO3 (SUCHNO63946/11 (CMKU 88613/12/13)) | | V Balko von der Teufelskehle SchH3 IPO3(G-BSP) (SZ2194774) | | V Tyson von der Schiffslache SCHH3, IPO3, (3 X BSP), 2x LGA SIeger (2004/2005), Bundes FCI (SZ2061899) | | V Olix von Karthago SCHH3, BSP (SZ1962325) | | |
SG Quinie von Karthago SCHH3 (SZ1870307) |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) | | |
G Gimmi von der Abfuhr SchH1 (SZ1718757) |
G Wilma vom Ketscher Wald SCHH3 (LGA-FCI), (SZ2108980) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) |
G Nelly vom Ketscher Wald SCHH 3 (SZ1973933) | | |
Gitta vom Ketscher Wald SCHH 3,IP 3 , FH (SZ1857562) |
SG Cate Eqidius IPO1, OKD1, ZKS1, ZVV1 (SUCHNO 55594/07/09 (CMKU 72735/09/09)) | | V Veus von Haus Veile SchH3 FH2 (SZ2116336) | | V BSZS Buster vom Adelmannsfelder Land SCHH3 (G-BSP) FH1 (SZ1958754) | | |
G Beika von der Treppelmühle SCHH3 (V-LGA) (SZ1752349) |
SG Tina vom Halbenstein SCHH3 (LOSH759964 (SZ 2014727)) | | |
Candie vom Busecker Schloß IP3 (SZ1686325) |
V Nike Egidius SCHH3, IPO3, SVV1 (SUCHNO34305/98/00) | | V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP (SZ1835254) | | |
SG Afra vom Haus Feller SCHH2 (SZ1722987) |
G Arne Egidius SVV2, IPO3, SCHH3 (SUCHNO21260/91/93) | | |
SG Ida Egidius SVV1 (SKSP40136/84/89) |
V Annie z Hudánkovy zahrady FPr 3, ZVV 1, SPr 1 (CMKU79048/10) | | V Chari z Esagilu ZVV2 (SUCHNO 49326/04 (CMKU/61954-06/04/07)) | | V Jaguar Aritar Bastet IPO3, SCHH1 (CMKU46258/02/04) | | V Sirk vom Belchen SCHH3, IPO3, V-BSP, V-WUSV (SZ1958563) | | |
G Ommi vom Geiersnest SCHH3 (SZ1823013) |
V Cara Junak ZVV2, IPO1 (SUCHNO 38091/00 (CMKU 41436-01/00/01)) | | |
G Bara Vila Casovia IPO3, SVV3, ZPS (SUCHNO30476/96) |
SG Fidzi z Esagilu IPO3 (SUCHNO38832/00/03) | | BSP Sieger 1999, V Iriac vom Ruhbachtal SCHH3, 4XBSP, 3XWUSV-WM (SZ1919208) | | |
SG Haska vom Ruhbachtal SchH3 (SZ1773245) |
G Figa Cega SVV2, IPO3 (CKS16799/93/95) | | |
SG Barinja Cega FH, IPO3, SchH3 (CKSP80320 ( SZ 1744250)) |
SG Darlin Rebel Bohemia IPO3, FPr2, ZM, IPO-V, FPr3, VPG1 (CMKU60264/06/09) | | V Xant z Jirkova dvora CAT, RES. CACIT, ZVV3, IPO3, ZPO1, ZPS1 (CMKUDS/45614/02/04) | | SG Dargo Ha-Ja-Da IPO3, SCHH3, ZVV3, ZPS1, 2*ÚM ČR (CMKUDS/34207/98/00) | | |
D Cora Ha-Ja-Da CS ZVV1, OP1 (CKSDS/10439/92/97) |
SG Nora z Jirkova dvora ZVV1 (CMKU34940/98/00) | | |
V AJKA Z Jirkova dvora ZVV1 (CKSDS/18071/94/98) |
SG Nency z Dalub Bohemia IPO3, SCHH2 (CMKUDS/36899/99/02) | | VELMI DOBRY Cir Gaja IPO3, SCHH3, ZPS 1, ZV 1, OP 1, Kkl.2 (CKSPDS/12239/92/95) | | |
G Bianka Hronovsky pramen ZM, ZVV2, ZZP1, OP1 (CKSP73767/8790) |
Dolly z Dalub ZVV1 (CKS14055/93/95) | | |
SG Egina Fihrak IPO1, ZVV1 (CKSP02130/90/92) |
Niky z Milberku ZVV1 (CMKUDS/86928/12/15) | | Kar Miss Jakoso ZVV3, IPO3 (CMKU65074/07) | | SG Luca ze Stribrneho kamene SCHH/VPG 3, IPO3, ZVV1, ZPO1 (CMKU54257/04/06) | | SG Quint z Daskonu SCHH3 ( SG-WUSV ) IP3 ( SG-FCI-WM ) ZVV1 (CMKU36464/99/01) | | VD(CZ) Adir z Pohranicni straze ZV1 (CMKU26859/96/98) | | |
Cita z Pohranicní straze (1992) (Ix by Eva) SP-PS (CKSDS/18754/94) |
SG Jetti z Daskonu IPO3, SchH3 (CMKU26032/96/98) | | |
SG Bissy z Daskonu IPO3, ZVV2, OP1 (CKSP93339/89/92) |
SG(CZ) Bemoan Bee SchH3, IPO3, FH1, ZPS1, SVV1, ZVV1, UMCR IPO (AKCDL78326111 (CMKU 41140-00/99/01)) | | Asron von der Bondenau SCHH3,FH,IP3 (SZ1971644 (AKC DL75357801)) | | |
V Tilka vom Sagittarius SchH1 (SZ1827719) |
Tru Grits Freda Of Twin B SVV2 (AKCDL55436309) | | |
G Amsel von Eika SchH3 (SZ1739946) |
SG Henny Miss Jakoso ZVV1 (CMKU42199/01/06) | | SG Aris Anny - Mer IPO3, SCHH3, ZVV3, SCHHA, ZPS1, ZPO2 (CMKUds/24311/95) | | Bren Tatorky ZM, ZVV3, ZPO, IPO1 (CKSP42610/87) | | |
V Bety z Rastamoru ZM, ZVV3, IPO3, ZPO, (3xUME) (CKSP20247/84) |
Dobry Arma z Vanickova dvora CS ZM ,ZVV2, IPO2, OP1, SP1 (CKSP04701/91/94) | | |
D Andra Mat Roz CS ZM , ZVV1 (CKSP61155/91) |
SG Cora Alija IPO2, OP1, ZM, ZVV2 (CMKU22111/95/97) | | V Bob Hozmi SCHH3, IPO3, ZVV1, ZM (CKS08510/92/94) | | |
G Blackie Lesta ZM, IPO3, ZVV2 (CKSP61892/92) |
SG Jeny z Lukesova dvora ZVV1 (CKSP01431/93) | | |
Inna z Krkonosskeho polesi IPO2, PO, ZVV3 (CKSP41093/87) |
SG Qvindy z Milberku ZVV1 (CMKUDS/59610/06/07) | | SG Lary Bret-Bett ZVV3 (CMKUDS/41142/00/04) | | SG(CZ) 8*UM CR Cak Pisecna Boure FH 2, SCHH3, IPO3, VZ1,ZPS1,ZVV1,SCHH-A (CMKU30246/97/99 (AKC DL80123603)) | | SG Gero Chmelovy Kvitek UMS FCI, UMS WUSV, 2*UM CR, MISTR CR,IPO 3,SCHH 3 (CKSDS/07825/91/94) | | |
SG Alin Chmelovy kvitek CS ZM ZVV1 (CKSP93250/91) |
SG Jenny ze Zlatáku ZM, SCHH3, SP1, ZV2, IPO2, OP1 (CKSP06496/93) | | |
V Nora ze Zlatáku ZM, ZVV3, IPO3, PO (CKSP43087/88) |
G Oni Honajzer ZVV1, (CKSDS/19673/94/96) | | V-A / CZ Emon ze Znojemského Hradu IPO 3 (CKSP81711) | | |
V Krasa z Pohranicni Straze SVV-1, ZM (SKSP8286/82/84) |
G Asta von Hainecker ZM ZVV1 (CKSP2696) | | |
Iris vom Gräfental SCHH3 FH (DDR136490) |
Orka z Milberku ZVV3, SCHH1, IPO1 (CMKU34458) | | V Niko Milvel IPO3, SCHH3 (CMKU22185/95/97) | | SG Viki z Lipin IPO2 (ČKSP09107/92/94) | | |
Axa z Travnickova dvora CS ZVV3, ZPO (CKSP32080/80) |
SG Lana Aites IPO1 (ČKSDS/10031/92/95) | | |
SG Zorka z Mesta Chemle ZM ZVV1 (CKSP81506) |
Ira z Milberku SCHH3, IPO3, ZVV2 (CMKUDS/2295/95/96) | | V Ex Hronovsky pramen CS ZM,ZVV1, OP1, IPO3 (CKSP08157/93) | | |
SG Cora Pohodelska Samota CS ZM, IPO3, ZVV2 (CKSP41029/87) |
Jara od Policie ZVV1 (CKSP8990) | | |
SG Caska SNB ZVV1, ZM (CKSP03813/90) |