Flame z MALENIKU SVV1 (CKSP50388) | | Edo z Horejsiho dvora (20652) | | SG Arys z Travnickova dvora ZM, ZPO, ZZP2, ZVV3, IPO3 (CKSP32079/83/87) | | V Dargo z Kainarova dvora ZM, ZVV3, ZPO (CKSP90276/79/82) | | VA Castor z Dubnova dvora ZVV3,ZPO,ZM (CKSP877/73/76) | | V, CACIB Götz von der Paarquelle ZVV 1, (SZ1179504) | | |
V Billa zu den dreizehn Buchen SchH2/HGH (SZ1058114) |
KRAJ.VÍT. V Neli z Dubnova dvora CS ZVV.1 (CSHPK8974/68/70) | | |
KRAJ.VÍT V Era z Demu ZV3,OP2 (CSPKP21962/60/62) |
SG Hilda Majestat CS ZVV.1,SVV.1 (CSHPK400222/74/77) | | V Vels von der Ulmer-Felswand ZVV1 (SZ1234895) | | |
Xandra vom Anspacher Backhaus SchH1 (SZ1115936) |
Ceta z Garo (CSHPK12763) | | |
SG Asta z Golikove ZM (CsPKP3248/65/69) |
SG Cita z Vrtovske doliny CS ZM, PO, ZVV3, ZPO, IPO3 (CKSP91380/79/83) | | SG Drago z Humnan CS IP3, IPO3, ZPO, ZPS, ZVV3 (CSHPK21713/71/78) | | V Dar z Przma IPO, OP1, SP1, ZM, ZPO, ZVV3 (CSPKP3350/65/68) | | |
VD Majka z Rovenalu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP24761) |
G Cedra z Libejovickeho zamku 5JQI5 ZM (CKSP5187) | | |
Alma z Pohranicni straze (Alex x Centa) (CSPKP23103) |
SG Agina Vefra SVV3 (CSHPK1909/73/77) | | V Ingo z Merova ZVV2, 5JX7 (CSHPK12354) | | |
Hera vom Hain ZM, ZV2 (SZ1020882 (CsHPK 101/61/64)) |
V Brigita z Piskovych jam ZVV1, 4JKI5 (CSHPK19630) | | |
Brita ze Skalniho utesu (CSHPK10227) |
Nani Egidius IPO1 () | | V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP (SZ1835254) | | V Troll von der bösen Nachbarschaft SCHH3, IPO3, FH, V-LGA, V-BSP (SZ1688832) | | V Fero vom Zeuterner Himmelreich SCHH3(V-BSP), FH (SZ1614055) | | |
SG Perle vom Rosenbusch SCHH1 (SZ1399999) |
V Askia vom Froschgraben V-BSP 1982, SG-BSP 1983, 1984, SCHH3, IP3, FH (SZ1491332) | | |
Xenia vom Fideliohaus SchH3 (SZ1414773) |
SG Afra vom Haus Feller SCHH2 (SZ1722987) | | V Kid von der Maineiche SCHH3(V-BSP, SG-WUSV) (SZ1625973) | | |
Eike von der Maineiche SchH1 (SZ1523069) |
Flocke vom Entschenkopf SchH2 (SZ1621120) | | |
Ghia von der Ostbaar SchH3/FH (SZ1519600) |
G Arne Egidius SVV2, IPO3, SCHH3 (SUCHNO21260/91/93) | | SG Bob z Kostelianskaj Cesty SVV2, IPO2, SZP1 (SKSP60518/86/90) | | SG Cezar z Janosikovej ulice ZVV2,IPO3 (SKSP6131/79/84) | | |
V Asta z Grajnara CS SVV1 (CSHPK1790/72/75) |
SG Ceri Nemo SVV1 (SKSP8732/82/86) | | |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) |
SG Ida Egidius SVV1 (SKSP40136/84/89) | | V, UM SR Car pod Molnosskou banou ZM, ZVV3, IPO3, SPO (SKSP07579/81/83) | | |
VELMI DOBRY Bojka pod Zoborskou banou ZM, ZVV1 (SKSP4521/77/79) |
Gora z Ma-Pa-Ba SVV3, IP3, SPO (SKSP7487) | | |
Blume Egidius SVV2 (SKSP4783) |
Edda vom Murrtal SVV2 (CKSP21380) | | V2 Nico vom Haus Beck SCHH3 (SZ1047103) | | VA1 Veus von der Starrenburg SchH3 (SZ955904) | | VA1 Alf vom Nordfelsen SCHH3, FH (SZ739163) | | VA1 Axel von der Deininghauserheide SCHH3, DPH, FH (SZ624836) | | |
V Helma vom Hildegardsheim SchH3 (SZ571076) |
V Carin vom Bombergschen Park SchH2 (SZ660949) | | |
V Bella vom Haus Trippe SchH1 (SZ569158) |
V Ilsa von der Starrenburg SchH2 (SZ847162) | | V Hein vom Richterbach SCHH3 (SZ700070) | | |
V Rosel vom Osnabrücker Land SchH1 (SZ640725) |
V Hilda von der Starrenburg SchH1 (SZ691753) | | |
Hada von der Starrenburg SchH1 (SZ561434) |
V Reina vom Wellstein SchH1 (SZ986644) | | V Dido vom Richterbach SchH2 (SZ930164) | | V Fred zu den Sieben-Faulen SchH3/FH (SZ759908) | | |
VA1 Werra zu den Sieben-Faulen SchH2 (SZ634326) |
Valda vom Richterbach SchH2 (SZ869046) | | |
V Rosel vom Osnabrücker Land SchH1 (SZ640725) |
V Anni vom Wolgaknie SchH1 (SZ938357) | | V Watzer von Bad Melle SchH3 (SZ850470) | | |
Imme von Bad Melle SchH2 (SZ787602) |
Berni vom Schwabenfeld SCHH1 (SZ873904) | | |
Anka vom Widderwappen SCHH3 (SZ780673) |
V Bessy vom Isenfels SchH1 (SZ1058749) | | V Vello zu den Sieben-Faulen SCHH3, FH (SZ935874) | | SG US.CH. Lex vom Drei-Kinder-Haus SCHH1 (SZ890773) | | V Yasko von der Tide SchH2 (SZ822235) | | |
V Ranga von der Tide SchH1 (SZ705822) |
V Frikka von der Schwarzen Perle SchH1/FH (SZ687668) | | |
V Sonja vom Hannoverland SchH2 (SZ581652) |
SG Grille zu den Sieben-Faulen SchH2 (SZ899660) | | V Held zu den Sieben-Faulen SchH3 (SZ752521) | | |
V Phantasie von der Buchenhöhe SchH3 (SZ664298) |
VA3 Ina vom Osnabrücker Land SchH2 (SZ693527) | | |
VA2 Maja vom Osnabrücker Land SchH3/FH (SZ610210) |
Ossi vom Matthorst SchH2 (SZ991225) | | VA3 Cäsar von der Malmannsheide SCHH3, FH (SZ862862) | | V Hein vom Richterbach SCHH3 (SZ700070) | | |
V Rosel vom Osnabrücker Land SchH1 (SZ640725) |
V Donka vom Muschelteich SchH3 (SZ763570) | | |
V Asta Siegeswillen SchH2 (SZ593094) |
Quiata von der Hessischen Grenze SchH1 (SZ921817) | | VA1 Alf vom Nordfelsen SCHH3, FH (SZ739163) | | |
V Carin vom Bombergschen Park SchH2 (SZ660949) |
V Asta vom Elbbachtal SchH3/FH (SZ856373) | | |
Quinte Vom Schäferschlösschen (SZ632600) |