Glory von Timberhaus (AKCDN08216306) | | Artur Gal-Mark BH, HIC () | | G Gert Nemo IPO2, SVV1 (SUCHN25544/94/97) | | SG Fago Nemo ZVV3, IPO3, ZPO, ZPS (SKSP50413) | | SG Cir z Vrtovske doliny UM CR, ZM, ZVV3, ZPO, IPO3 (CsHPK91379/79/81) | | SG Drago z Humnan CS IP3, IPO3, ZPO, ZPS, ZVV3 (CSHPK21713/71/78) | | |
G Cedra z Libejovickeho zamku 5JQI5 ZM (CKSP5187) |
SG Agina Vefra SVV3 (CSHPK1909/73/77) | | |
V Brigita z Piskovych jam ZVV1, 4JKI5 (CSHPK19630) |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) | | V Erko z Mestskeho polesi CS ZVV2 (CSHPK118/73/75) | | |
VD Ceri z Cerneho vily SVV1 (CSHPK11744/68/71) |
Tula z Marusky CS SVV1 (CKSP20606/71/74) | | |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) |
SG Loty ze Zlataku SVV2;IPO3;SPS (CKSP07430/91/93) | | SG Arys z Travnickova dvora ZM, ZPO, ZZP2, ZVV3, IPO3 (CKSP32079/83/87) | | V Dargo z Kainarova dvora ZM, ZVV3, ZPO (CKSP90276/79/82) | | |
SG Hilda Majestat CS ZVV.1,SVV.1 (CSHPK400222/74/77) |
SG Cita z Vrtovske doliny CS ZM, PO, ZVV3, ZPO, IPO3 (CKSP91380/79/83) | | |
SG Agina Vefra SVV3 (CSHPK1909/73/77) |
Yena z Zlataku SVV2 (CKSP70677/90) | | VD, UM Evropy CSSR Exi Ku-Jan ZM, ZVV3, IPO3 (CKSP21309/82) | | |
G Afra Ku-Jan ZVV1 (CSHPK50301/75/81) |
V Greta z Zlataku SVV3 (CKSP10997/84) | | |
V Dina ze Zlataku ZVV1, ZM (CKSP81114/78/80) |
Asta Kvero SVV2,NEG,1.Tř, (SUCHN31489/96/98) | | SG Heky od Tepleho pramena IPO3,SCHH3,WUSV (SHPK01035/90/93) | | SG Arko Honest CS SCHH3,IPO3, MS WUSW 1991 (SHPK70844/87/90) | | V Astor vom Waldidyll SVV2,IPO3, ZM (DDR131430) | | |
SG Kitti vom Colbitzer Bahnhof SCHH1/FH/FH2 (DDR117133) |
V Dita od Dvoch bratov ZVV1 (CKSP50116/85/87) | | |
Gala z Chirany SVV2 (SKSP6730) |
V Saba z Klemova dvora SVVI,IPO2 (CKSP80088/88/91) | | CACIB Vilo von Arminius SVV2 (SZ1646669) | | |
VA9 Yane von Arminius SCHH2 (SZ1496547) |
V Vega z Breziny SVV2 (CKSP51396) | | |
Jutta vom Haus Goldschmied SVV1 (SZ1474780) |
Chola Policia IPO1 (SHPK01808/93/97) | | SG Titus z Pohranicni Straze CS H-I, SP-PS, FH1 (CKSP0564-90/87/90) | | V Bero von der Friedersdorfer Flur SCHH3 (DDR141871 (CKSP 4-87/84/87))) | | |
SG Ivette vom Fürstendamm FH1 (DDR113814) |
Vera z Pohranicni straze SP/PS, SCHH1 (EV.C.1998) | | |
Verva z Pohranicni straze PS/SP (PSH) (CKSP1038) |
V Biba z Pohranicni straze CS SP-PS, PSH, H-1 (SHPK01464/88) | | Tom z Pohranicni straze CS 1984 (Bont x Ora) SP/PS (EV.C.1630-23) | | |
SG Ora z Pohranicni straze ZVV1, SP/PS (CKSP3371) |
Nora z Pohranicni straze (1984) SP/PS (ev.c.3731) | | |
Xira z Pohranicni stráze (EV.C1340) |
Darla von Rainier () | | Pando vom Abtei-Eck (SZ1983073 (AKC DL70287601)) | | Gorbi vom Abtei-Eck SCHH3 (SZ1866420) | | V Lux de Valdovin SCHH3, FH3 (SZ1845138) | | VA1 Zamb von der Wienerau SchH3 (SZ1696277) | | |
VA10 Ica von der Wienerau SCHH3 (SZ1518782) |
VA1(ESP) Ora von Batu SCHH3 (SZ1711564) | | |
V Ninette von Batu SCHH3 (SZ1628099) |
V Tanja von Waterloo SchH2 (SZ1748646) | | V7 Enzo von der Burg Aliso SCHH3, FH (SZ1660846) | | |
V Christin von der Burg Aliso SchH3 (SZ1599997) |
V Ulinde von der Wienerau SchH3/IP2 (SZ1619155) | | |
V Xinte von der Wienerau SCHH2 (SZ1555296) |
Chila vom Welzbachtal (SZ1824605) | | V Rex vom Haus Feuerbach SchH3/FH/IP3 (SZ1554683) | | V Ux von der Haller Farm SchH3/IP3 (SZ1467298) | | |
V Franka vom Asental SchH1 (SZ1396310) |
V Asta von der Kulmschanze SchH1 (SZ1387128) | | |
V Zottel von der Kisselschlucht SchH3 (SZ1295805) |
Senta von der Kupferschmelze (SZ1715689) | | V Cliff vom Hühnegrab SCHH3(4X V-BSP), IPO3, FH (SZ1646392 (AKC DL38604101)) | | |
V Venja vom Wildsteiger Land SchH1 (SZ1586021) |
Jola von der Kupferschmelze (SZ1514802) | | |
Quinta vom Abtei-Eck () |
Fresca von Westmar BH () | | VA2 Cash vom Wildsteiger Land SCHH3 (SZ1793773 (AKC DL59148802 06-02)) | | VA2 Jack vom Trienzbachtal SCHH3 (SZ1680443) | | VA7 Gundo vom Trienzbachtal SCHH3, IPO3, FH (SZ1584215) | | |
VA1 Tannie vom Trienzbachtal SchH3 (SZ1482662) |
V Nixe vom Trienzbachtal SchH1 (SZ1597819) | | |
V Ilme vom Trienzbachtal SchH3/IP3 (SZ1455263) |
V Belli vom Wildsteiger Land SchH1 (SZ1706540) | | V Golf vom Wildsteiger Land SCHH3 (SZ1647715) | | |
V Palme vom Wildsteiger Land SCHH2 (SZ1478659) |
V Valli vom Kirschental SchH3 (SZ1647506) | | |
VA3 Xitta vom Kirschental SCHH3, IPO3, FH, HGH (SZ1442405) |
V Zambi Von Der Sandkautschneise SCHH1 (SZ1781817) | | V Santos vom Bierstadter Hof SchH3 (SZ1704149) | | VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH (NHSB1374024 (SZ 1655056)) | | |
V Häsel von Tannenmeise SCHH1, VH2 (NHSB1177079) |
V Comteß vom Bierstadter Hof SchH3/FH/IP3 (SZ1608007) | | |
V Quenni vom Bierstadter Hof SchH1 (SZ1513108) |
Bella vom Messeler Torbogen (SZ1616691) | | 2X VA2 Tell vom Großen Sand SCHH3 (SZ1523173) | | |
V Jenny vom Großen Sand SCHH3 (SZ1427244) |
Uta vom Ytong-Werk (SZ1507916) | | |
Fanny vom Haus Sandebeck SchH1 (SZ1439104) |