Zulu de land-kan () | | V2 Spain´2019 & 2021 SG34 BSZS´19 SG7 Belgium´19 Homer de Villalazan IGP3 LBZ (LOE2493462) | | VA (B+CH) V(BSZS) Optimus vom Pendler IPO3 (SZ2308973) | | V1 BSZS 2014 Arre vom Hühnegrab IPO2 (SZ2280805) | | VA9 Lennox von Regina Pacis SCHH3 (SZ2236501) | | V(LGZS) Tyson vom Köttersbusch SCHH3 (SZ2175542) | | |
V Romina vom Köttersbusch SchH2 (SZ2117678) |
V1 Coco von Regina Pacis SCHH1 (SZ2198634) | | |
V Prixi von Regina Pacis SCHH1 (SZ2149025) |
V Jalmari vom Hühnegrab SCHH1 (SZ2244719) | | 2X VA1(CN) Dux de Intercanina SCHH3 (SZ2201863 (CSZ 8002203)) | | |
V Watschenka de Intercanina SCHH2 (SZ2164163) |
V Hedi vom Hühnegrab 2006 SCHH1 (SZ2192751 (CSZ 8002443)) | | |
V1 Yonna vom Hühnegrab SCHH3 (SZ2132829) |
V Cookie vom Pendler IPO1 (SZ2284601) | | VA Enosch von Amasis SCHH3 (SHSB677930 (SZ 2258762)(CSZ 8003078)) | | VA1 Ober von Bad-Boll SCHH3 (SZ2169889) | | |
VA11 Aike zum Gigelsfelsen SCHH2 (SZ2078498) |
V Bali von Amasis SCHH1 (SHSB646407) | | |
V Bania del Seprio IPO1 (SHSB623800) |
V Corsika vom Pendler SCHH1 (SZ2195229) | | 2X VA1 Vegas du Haut Mansard SCHH3 (LOF569091 (SZ 2164725) (ROI 10/41767)) | | |
VA2(F) Rangoon du Haut Mansard SCHH3 (LOF527930/45533) |
V Team Paka's Daria SCHH2 (DKK22019/2003 (SZ 2182790)) | | |
V Emindos Selma BHP1 (SKK18648/2001) |
(VA1 Spain 2011) (VA5 IT 2013) (V9 BSZS 2013) Rania de Villalazan IPO 2, SchH1 (LOE1866920) | | V Artus von der Sudheimer Linde SCHH2 (SZ2136552) | | V9 BSZS 2003 Fritz vom Farbenspiel SchH3 (SZ2052899) | | VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 (SZ1932624) | | |
V Verena von Batu SCHH2 (SZ1834230) |
V Ronja vom Farbenspiel SCHH1 (SZ1986171) | | |
V Caty vom Farbenspiel SCHH1 (SZ1903607) |
V Gerti vom Blumenkamp SCHH1 (SZ2088910) | | V45 Argus von den Minimühlen SCHH3 (SZ2045161) | | |
V Westie von der Grotte SCHH1 (SZ1948895) |
V SG64(BSZS'99) Candi von der Grotte SCHH1 (SZ1998713) | | |
V Connie von der Grotte SCHH2 (SZ1832540) |
V Umma De Villalazan SCHH 1 (LOE1681185) | | V Yago vom Butjenter Land SCHH 1 (SZ2117383) | | VA7 Ghandi von Arlett SCHH3 (SZ2031121) | | |
VA11 Wendrina von der Kahler Heide SchH3 (SZ1929464) |
V Rieke vom Butjenter Land SchH2 (SZ2050674) | | |
V Rena vom Haus Licher SCHH1 (SZ1887513) |
V Ginda de Villalazan IPO2 (LOE1334782) | | V Mark de Muvican SCHH3 (LOE1027821) | | |
V Quinta vom Haus Sommerlade SCHH1 (SZ1901792) |
VA4 SPAIN 2012 Elle De Villalazan SCHH2 (LOE0870369) | | |
Ieautie du Val D'Anzin (LOF1 B.AL.438105) |
V8 WUSV Lerma 2023 Dea de land-kan IGP 1 () | | V3 (SG4 SPA 2017) Yakobo de Auringis IPO 1 (LOE2322522 (AKC DN61725101)) | | VA1(RUS), JCH (RUS, LIT, BEL, RSVNO) Margman Yan IPO-1,OKD-2, ЗKС- 2. (EST01042/14 (RKF 4109230)) | | V Landos vom Quartier Latin SchH2 (SZ2246188 (ROI 12/42663)) | | VA9 2X VA1(CN) Furbo degli Achei (2006) SCHH3, IPO2 (LOI07/51437 (SZ2213251) (CSZ 8002354)) | | |
VA6(I) Fenia degli Achei SCHH2, IPO2 (LOI02/78365) |
VA7 Ussi von Pallas Athene SCHH2 (SZ2184261) | | |
V25 BSZS 2005 Tigra von den Maibuchen SCHH3 (SZ2127045) |
VA 1 (EST)/SG 27 BSZS JHKL 2013 Nika von Nord Traum IPO1 (RKF3225096 (EST-02351/15)) | | VA1 SWE Sieger 2015 Conbhairean Uno SCHH3 (EKCAJ05448801 (SZ 2245708)) | | |
V Conbhairean Linzi SCHH1 (EKCAF4827604 (SZ 2203290)) |
V Vita von Nord Traum IPO-1 (RKF2311700) | | |
Zilber Wasserfall Chereshnya OKD-2 ZKS-1 (RKF1946776) |
Winnie de Auringis IPO1 (LOE1985601) | | VA6 VA2(CH) Arex von der Wilhelmswarte SCHH3 (SZ2196624 (CSZ 8002541)) | | 2X VA1 Vegas du Haut Mansard SCHH3 (LOF569091 (SZ 2164725) (ROI 10/41767)) | | |
VA2(F) Rangoon du Haut Mansard SCHH3 (LOF527930/45533) |
VA2(B-A) VA3(I) V14 Ulli von Aurelius SCHH3 (SZ2125897) | | |
SG Prisca del Lagorai SCHH1 (SZ2100765) |
SG4 Elena vom Agilolfinger SCHH1 (SZ2219891) | | VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 (SZ2101021) | | |
V Ute vom Thermodos SCHH2 (SZ2051039) |
SG50 (BSZS 06) V1 Alice von Batu SCHH2 (SZ2162765) | | |
V Nellie von Batu SCHH2 (SZ2053825) |
V10 WUSV Lerma 2023 Tesla de Land-Kan IGP 1, Kkl Lbz () | | V Flash vom Herbramer-Wald IPO,2. AD. (SZ - 2292176) | | VA2 Iliano vom Fichtenschlag SCHH3, RCI3 (SZ2241909) | | VA Remo vom Fichtenschlag SCHH3, IPO3 (SZ2208401) | | |
V Thora vom Fichtenschlag SCHH3 (SZ2157843) |
VA3 Viana vom Fichtenschlag SchH3 (SZ2165409) | | |
V Zaskia vom Fichtenschlag SCHH3 (SZ2118198) |
V(LGZS) Xania von den Paderquellen IPO2 (SZ2261737) | | VA8(BSZS) VA1(USA) VA2(BEL) Peik vom Holtkämper Hof SCHH3 (SZ2191689 (AKC DN35611201)) | | |
V Roma vom Holtkämper See SCHH3 (SZ2091920 (LOI 05/40356)) |
V(LGZS) Tinka von den Paderquellen SchH1 (SZ2218024) | | |
V Nena von den Paderquellen SchH2 (SZ2073233) |
V 13 Belgica 2018 India de Land-Kan IPO 3 Lbz (LOE2275500) | | SG2 ES 2014 Gory de Auringis IPO1 (CPR11119) | | VA Remo vom Fichtenschlag SCHH3, IPO3 (SZ2208401) | | |
V Thora vom Fichtenschlag SCHH3 (SZ2157843) |
SG Quemy de Auringis SCHH1, IPO1 (LOE1844413) | | |
SG Leni von der Jahnhöhe SchH1 (SZ2176445) |
Ulme de Land-Kan IPO1 (CPR7196) | | CH,J. E 2011- V12 Gio De Land-Kan IPO 1 (LOE1948885) | | |
V5 (SPAIN) CH.(E`09) Bora De Land-Kan CEPPA1 (LOE1387999) |
Aduna De Land-Kan IPO 1 (LOE1720665) | | |
V Jadina Vom Frankengold SCHH 3 (SZ2146437) |