SG Elsa z Dudakova CS ZM, ZPO, ZVV2 (CSHPK70469/77/80) | | VD Curt ze Secu CS ZVV2 (CSHPK21710/70/74) | | V Dar z Przma IPO, OP1, SP1, ZM, ZPO, ZVV3 (CSPKP3350/65/68) | | V Hary z Hornich lubu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP25169/62/65) | | Arko z Vytune ZVV1 (CsPKP20659/59/62) | | Luks Sibrin ZV1 (CSPKP16724) | | |
Flo Big Ben (CKJ40610) |
Bora pod Jezerem (CSPKP14269) | | |
Cibina z Bezoveho haje SP2 ZV1 (KJ40742) |
VELMI DOBRY Rola z Pohranicni Straze SVV1 (CsPKP22644/58/61) | | Bodo Hrazek CS ZVV3, OP1, SPL (CKSP4184) | | |
Flamme aus Eisen HGH (SZ563250) |
Illa Frydecka (CSKS36763) | | |
Elly vom Eichendorffer Schloß (SZ586676) |
VD Majka z Rovenalu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP24761) | | SG Ajax vom Bergmannseck OP2, SO2, SP-VB, SP/VB, SP2 (DDR7510) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
G Karola vom Haus Königsfreude SCHH3 (SZ817468) | | |
SG Argit vom Haus Königsfreude SCHH1 (SZ729422) |
Hexa z Rovenalu (CsPKP18813/58/60) | | SG Alex v Rudingen SCHH3 (SZ888271) | | |
Ursula von Rudingen SCHH1 (SZ814978) |
Cedra Sibrin OP1 SP2 ZV3 (UKK11942) | | |
Valerie Sibrin (CKJ36374) |
Seda SNB OP1, SP1, ZV2 (CSHPK8209/65/67) | | Alf vom Falkenhorst SCHH2 (DDR8921) | | Sambor von der Muttlauer Schweiz SCHH3 (SZ889017) | | V Rigo von der Schiebockmühle SchH 3 (SZ816422) | | |
V Quitte von der Schiebockmühle SchH1 (SZ727390) |
Iris aus der Bachstadt (SZ811764) | | |
SG Bella vom Haus Teichmann SchH3 (SZ616386) |
Valda von der Muttlauer Schweiz SCHH1 (CSPKP4505) | | DDR Sieger 1955, V Asso von der Rüster SCHH3 (SZ882947) | | |
Asta vom Bogendreieck (SZ778245) |
Iris aus der Bachstadt (SZ811764) | | |
SG Bella vom Haus Teichmann SchH3 (SZ616386) |
Pegy SNB CS () | | SG Donar vom Haus Wiesel SCHH1 (DDR7049) | | VA2 Donar von der Firnskuppe SCHH3, FH (SZ809666) | | |
V Mirja vom Holzheimer Eichwald SchH2 (SZ628034) |
V Erle vom Devener Holz SchH1 (SZ880019) | | |
Oscha von Klein-Rogahn SCHH3 (SZ697414) |
Cina SNB CS () | | No information about the Sire () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
No information about the Dam () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
D Adina z Dudakova CS ZVV3,ZPO,ZPS,IPO (CSHPK9519/68/72) | | V Zar vom Delitzer Berg SCHH3, FH1 (DDR20812) | | DDR Sieger 1962 & 1963, V- Condor vom Falkenwappen SCHH3 (DDR10217) | | V Barry vom Andershofer Ufer DDR LINE XIC (11C 1972 Korbuch) SCH2 (DDR5074) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
V Erle vom Devener Holz SchH1 (SZ880019) | | |
Oscha von Klein-Rogahn SCHH3 (SZ697414) |
V Jutta vom Hildakloster SchH1 (DDR5514) | | V Fero aus der Eselstadt SCHH3 (SZ729332) | | |
Antje von der Aschengrube SchH2 (SZ630098) |
SG Burga von Hemera SCHH2 (SZ886842) | | |
Donna vom Schlotterbach SCHH3 FH (SZ725192) |
Astrid vom Falkenbruch SCHH1 (DDR06509) | | DDR Sieger 1953 & 1954, VA Gero aus der Jürgensklause SCHH3 (SZ771708) | | DDR Sieger 1950 & 1951 &1 952), V1 Utz vom Haus Hiller SCHH3 (SZ638869) | | |
VA Cilly vom Domschloß SchH2 (SZ548912) |
VA Rita vom Teglerforst SchH3 (SZ598811) | | |
Arnia von Lohrheim SchH2 (SZ553844) |
V Bussi aus der Georgenhütte SCHH1 (SZ817259) | | V Fero aus der Eselstadt SCHH3 (SZ729332) | | |
Antje von der Aschengrube SchH2 (SZ630098) |
Asta von Spreewerder SchH 1 (SZ740883) | | |
Gustel von Spreewerder SCHH1 (SZ586808) |
D Bela z Libejovickeho zamku ZM,ZV2,OP2 () | | Ardo Bropa (CSPKP17239/57/63) | | Duran vom Ellerbruch (MER880001) | | V Rolf aus dem Urnenkeller SCHH3 (SZ723413) | | |
V Cilla aus der Petersklause SchH1 (SZ584659) |
Kaktee von der Buchenhöhe SCHH1 (SZ695971) | | |
SG Olive vom Holzheimer Eichwald SCHH1 (SZ575884) |
G Gita Bropa (CSPKP25106) | | SG Amigo ze Simsova (CSPKP17316) | | |
Cedra z Orbinonu (CSPKP217316) |
SG Fery z Rovenalu (CSPKP17493) | | |
Erle Sibrin (UKK217493) |
Alma z Pohranicni straze (Alex x Centa) (CSPKP23103) | | SG Alex v Rudingen SCHH3 (SZ888271) | | V Rolf aus dem Urnenkeller SCHH3 (SZ723413) | | |
V Cilla aus der Petersklause SchH1 (SZ584659) |
Ursula von Rudingen SCHH1 (SZ814978) | | |
SG Irma von Rudingen SCHH3 (SZ700001) |
D Centa z Pohranicni straze CS ZM (CSPKP942/62/64) | | Jasan z Pohranicni straze CS (EV.C228) | | |
Kornelia vom Haus Königsfreude (SZ817467) |
Chrysta z Pohranicni straze CS (EV.C180) | | |
Dorka od Stitarske tvrze (UKK2103) |