Quolt Von Der Buck Of Northwinds AKC STAR PUPPY, CGCA,CGCU,SPOT ON, ACT, BCAT, FDC, TKN, TKI, TC, ICN1, TDI, ATT, RATI, DPUK-BEFL1 (AKCDN53163101) | | Arkan Von Der Gnadehund (AKCDN41924608) | | SG Quardes von der Staatsmacht IPO3, FH2, BSP, LGA (Sieger 2011, 2° platz 2012) (SZ2213842 (AKC DN37324801)) | | V Agent vom Wolfsheim SCHH3, IPO3, WUSV, FCI, 2XBSP (SG-BSP), LGAx3 (Sieger '08, Vize Sieger '10) (SZ2155784) | | SG Justin vom Pendel Bach SCHH3, IPO3, ( V2-BSP), WUSV (SZ2030372) | | |
Dina vom Pendel Bach SCHH3 (SZ1885686) |
G Noditha vom Teufelsgrund SCHH 3 (SZ2100655) | | |
G Emma vom Teufelsgrund SCHH 1 (SZ1933598) |
G Gracia von der Staatsmacht SchH3 (SZ2158611) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) |
G Orla von der Schiffslache SchH1 (SZ2032673) | | |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) |
G Bayana von der Schiffslache SchH1 IPO3 (SZ2234342 (AKC DN41596601)) | | V Zar von der Schiffslache SCHH2 (SZ2168670) | | SG Ellute von der Mohnwiese SCHH3, IPO3, FH1, 2X BSP (SZ2036438) | | |
V Aline von der Mohnwiese SchH3, FH1, WUSV (2000), SWHV Champion 1999 (SZ1905152) |
G Flora von der Schiffslache SCHH3 (SZ2091023) | | |
G Orla von der Schiffslache SchH1 (SZ2032673) |
SG Darie von der Schiffslache SCHH3, IPO3 (SZ2091607) | | G Amigo vom Bracheler See SCHH3, IPO3, FH1 (SZ1925022) | | |
G Gesha von Machiavelli SchH3 (SZ1778204) |
SG Lilly von der Schiffslache SCHH3 (SZ2009625) | | |
V Dana von der Schiffslache SCHH2 FH1 (SZ1921342) |
Lyla vom rubin OHIO WORKING DOG CERTIFICATION (AKCDN35117105) | | V Terror von der Staatsmacht SCHH 3 (SZ2224979 (AKC DN32465901)) | | V Eliot von Prevent SCHH 3 (SZ2161674) | | SG Hutch vom dunklen Zwinger SCHH3, LGA (2003), FCI (2003) (SZ2052634) | | |
Queen vom Revolutionsküppel SCHH2 (SZ1954626) |
V Ronja vom Poppitz SCHH2 (SZ2069643 (AKC DN13981401)) | | |
SG Lizzy vom Poppitz SCHH3 (SZ2001598) |
G Gracia von der Staatsmacht SchH3 (SZ2158611) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) |
G Orla von der Schiffslache SchH1 (SZ2032673) | | |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) |
SG Heny Skocicka Samota ZVV1, IPO3, SCHH3 (CMKU60793/06/08 (AKC DN32586401)) | | SG Gerro Leryka IPO3, SCHH3, ZVV3, 2X CZ CH (CMKUDS/50923/03/05) | | SG Ero z Osobovske skaly ZPS1, ZVV3, ZPO 1, IPO 3, SCHH 2 (CMKUDS/30173/97/99) | | |
SG Ajka z Osobovské skály ZVV1 (CKS12491/92/96) |
SG Emilka Anrebri SCHH3, IPO3, ZPO2, ZVV3, ZM (CMKU43969/01/03) | | |
SG Allegra Egerstau ZVV2, (CMKU30481/97/99) |
SG Ypsi z Pohranicní stráze ZVV1 (CMKU41712/01/04) | | 4*ÚM ČR, Argo z Travnickova Dvora ZVV3, SCHH3, IPO3, FH1, ZPO2 (CMKU27412/96) | | |
Osi z Travnickova dvora cs 5DLY1/N, ZM, ZV 2, ZVV1 (CKS08538) |
SG Cinda z Pohranicni straze ZVV1 (CMKU/DS/32263/98/00) | | |
Jitka z Pohranicni Straze (1996) ZVV1 (CMKU/DS/26691/96/97) |