UKC CH Shayan Vom Schmidmuhlen UKC RO1, RO2, AKC CGC,CGCA,CGCU, TKN, TKA,TKI,RN,RA,RE,RAE, WCRL RLI-AOE (AKC DN39062005) | | UKC CH/INT CH Auggie Vetterhaus (AKCDN33256703) | | Anzor der lowen Herzen (AKCDN24877205) | | V Mambo z Pohranicni Straze ZVV3, IPO3, OP1 (CMKU46192/02/04 (AKC DN22552301)) | | SG Jupp z Jirkova dvora ZVV1 (CMKUDS 29822/97/9) | | |
SG Zanet z Jirkova dvora ZVV1 (CKS17070 (SZ 9125645)) |
G Qveeny z Dudakova ZVV1 (CMKU24856/95/99) | | |
Mona z Dudakova CS 3315 ZVV2, IPO2, OP1, SCHH1 (CKSP03315-92) |
G Fatyma z Perštátského mlýna ZVV1, FPR2 (CMKUDS/58145/05/07 (AKC DN24390001)) | | SG Greg Bily trpaslik IPO3, SchH2, ZVV1 (CMKUDS/40637/00/02) | | |
Bety Bily trpaslik ZPO1, ZPS1, IPO3, SCHH3, ZVV1 (CMKU30522/97/99) |
G Carin z Perštátského mlýna IPO3 (CMKUDS/46396/02/04) | | |
G Koly Favory Cross IPO1 (CMKU30080/97) |
Isis z. Pohranicni Straze Wildsau (AKCDN16181604) | | V Iltis von der Wildsau SCHH3, IPO3 (SZ2011328 (AKC DL91498801 04-03)) | | V Don vom Haus Iris SchH3/IP3 (SZ1801343) | | |
SG Gabi von der alten Wassermühle SCHH3 (DDR163797) |
SG Gerdi von der Wildsau SCHH3 (SZ1833940) | | |
Quenda von der Wildsau SCHH2 FH PFH PSH1 (DDR140799) |
Ginta z Pohranicni Straze SCHH1, ZVV1 (CMKU33887 (AKC DL82771801)) | | V Chuligan z Pohranicni straze ZVV1 (CKS12809/92/94) | | |
Alma z Pohranicni straze (CKSP13198) |
SG Axa z Blatenskeho Zamku CS ZVV1 (CKS9958/92/94) | | |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) |
NAT CH/UKC CH Jacki Vom Norben (AKCDN27189102) | | UKC CH Arek Vom Norben CGC, CD, (AKCDN15430702) | | Henry vom Ödland (SZ2095877 (AKC DN03431101)) | | SG Nando von den Gnitzer Höhen SCHH3 (BSP/LGAX2) IPO3 (SZ1826406) | | |
V Dela vom Zisawinkel SCHH1/FH (DDR132775) |
V Tinka vom Ödland SCHHI (SZ1991040) | | |
SG Lea vom Ödland SCHH1 (SZ1891400) |
INT CH V(USA) Hanka vom Ziegenhainer Tal CGC (SZ2110234 (AKC DN10000801)) | | V (LGZS) Tino vom Schäferliesel SCHH3 (SZ2063351) | | |
INT CH V- Illa von der Mittelhäuser Flur SchH3 (SZ1950787 ( AKC DN04888801)) |
SG Jette vom Zentaur SCHH2 (SZ1895810) | | |
SG Jette vom Potsdamer-Land SCHH3 FH (DDR152748) |
UCI NATIONAL CH Spirit Vom Spartanville CD CGC (AKCDl90286603) | | V Murphy vom Schwarzhorn SCHH3 IPO3 (SZ1906209) | | V Don vom Haus Iris SchH3/IP3 (SZ1801343) | | |
SG Gabi von der alten Wassermühle SCHH3 (DDR163797) |
SG Fina vom Dammer-Land SCHH1 (DDR171442) | | |
V Elma vom Aspenhaus FH1 (DDR118815) |
Otess von der Neptungrotte SchH1 (SZ2021064 (AKC DL84629101)) | | V Aron vom Sachsentraum SCHH3 (SG-LGA) (SZ1875410) | | |
SG Ilka vom Sachsenwappen SCHH3 (DDR167153 (Also SZ-1840221)) |
Lexa vom Brunihof SCHH2 IPO1 (SZ1796848) | | |
V Kina von der Burg Königstein SCHH1 (DDR154869) |