V,KV Dux z Ladvelu ZVV3,SP/PS,ZM (CKSP91140/79/81) | | V Maugli z Basileje ZVV2 (CSHPK1893/72/75) | | VÝB. Zack vom Silberhals 5RI7 SVV1 (SZ1172980) | | SG1 Elch von der Wienerau SchH3 (SZ990374) | | VA3 Cäsar von der Malmannsheide SCHH3, FH (SZ862862) | | V Hein vom Richterbach SCHH3 (SZ700070) | | |
V Rosel vom Osnabrücker Land SchH1 (SZ640725) |
V Donka vom Muschelteich SchH3 (SZ763570) | | |
V Asta Siegeswillen SchH2 (SZ593094) |
V Berta vom Lorscher Sand SchH3 (SZ925592) | | VA1 Alf vom Nordfelsen SCHH3, FH (SZ739163) | | |
V Carin vom Bombergschen Park SchH2 (SZ660949) |
SG Cora Riedstolz SchH3 (SZ851097) | | |
SG31 Darga vom Aegidiendamm SCHH2 (SZ710456) |
Cherra vom Convent (SZ1075555) | | V Lardo vom Spargeldorf SchH3/FH (SZ978568) | | V Junker vom Summerland SchH3 (SZ939069) | | |
VA Fata vom Schinklereck SchH3/FH (SZ787565) |
V Dixi vom Summerland SchH1 (SZ922992) | | |
V Evi vom Stüveschacht SchH1 (SZ854772) |
V Mira vom Spargeldorf SchH1 (SZ978576) | | V Illo zu den Sieben-Faulen SchH2/FH (SZ943262) | | |
V Orlanda zu den Sieben-Faulen SchH1 (SZ809974) |
V Anka vom Schnapp SchH1 (SZ930045) | | |
VA3 Gilde von der Lillisruh SchH1 (SZ869144) |
V Barbara Onyx-Bohemia ZM, ZVV1 (CsHPK12878/69/71) | | V1 Lido von Nibelungenblut ZM, SCHH3 (SZ1114725) | | VA2 Cyrus vom Baltikum SCHH3, FH (SZ1014049) | | V Cherry von den sieben Pappeln SchH2/FH (SZ954030) | | |
V Birke von den sieben Pappeln SchH2 (SZ903972) |
V Dina vom Schloß Isenburg SchH1 (SZ894317) | | |
V Erla vom Erlenwald SchH1 (SZ842852) |
Heidi von der Bandurenhecke SCH1 (SZ1064353) | | Gero vom Haus Irene SchH3 (SZ973331) | | |
Amsel vom Nibelungenblut SchH1 (SZ933991) |
Birke vom Heppenheimer Landsberg (SZ991061) | | |
Anni von Nibelungenblut (SZ933992) |
Muschka vom Stauderpark (SZ1118390) | | Frack vom Stauderpark SchH2 (SZ1061268) | | V Vello zu den Sieben-Faulen SCHH3, FH (SZ935874) | | |
SG Grille zu den Sieben-Faulen SchH2 (SZ899660) |
V Itti vom Stöber Hay SchH1 (SZ992996) | | |
Gitta vom Schloß Grimberg SchH3/FH (SZ922362) |
Alona von Groß Essen SchH1 (SZ1032850) | | Berian vom Haus Wördehoff SCHH 3, FH (SZ914813) | | |
Eiche vom Haus Bellwinkel SCHH 1 (SZ823971) |
Alona vom Westfalengruß SCHH 2 (SZ989796) | | |
Xanti vom Tausendfeuer SCHH 2 (SZ954267) |
V Fee z Dubnova dvora CS ZM , ZVV 1 (ČSHPK51313/75/77) | | V Sony z Rovenalu ZVV3 (CSHPK20236/71/73) | | V Cäsar vom Rulamanweg SCH2 (SZ1162566) | | V Gin vom Lierberg SchH3 (SZ1077060) | | V Vello zu den Sieben-Faulen SCHH3, FH (SZ935874) | | |
SG Grille zu den Sieben-Faulen SchH2 (SZ899660) |
V Betty vom Eningsfeld SchH3 (SZ971660) | | |
V19 Delfi vom Kleistweg SCHH2 (SZ903137) |
VA8 Romy von der Sturmwolke SCHH2 (SZ1062951) | | V Fix zu den Sieben-Faulen SchH3 (SZ998990) | | |
SG Anka vom Marienstein SchH2 (SZ932452) |
V Otti vom Steckenborn SchH1 (SZ1002728) | | |
Alta zur Geigerklause SchH1 (SZ929833) |
V Darka SNB (SP PS) (CSHPK20235/69/71) | | V Xit aus der Eremitenklause SCHH2 (SZ1086662) | | VA4 Jacko von Bimöhlen SCHH3 (SZ1017472) | | |
Connie von der Bleichtalpforte (SZ959057) |
V5 Nixe aus der Eremitenklause SCHH1 FH (SZ1003710) | | |
Hella aus der Eremitenklause SchH1 (SZ932023) |
V Cieta vom Baruther Land SchH1 (DDR15679) | | V Gundo vom Stolper Land SCHH2/FH (SZ954339) | | |
V Werra vom Osnabrücker Land SCHH2 (SZ839828) |
Zilla vom Alpengrund SchH1 (DDR6089) | | |
SG Quinta von Osterhagen SCHH2 (SZ883975) |
KRAJ.VÍT. V Neli z Dubnova dvora CS ZVV.1 (CSHPK8974/68/70) | | CACIB V Logan Onyx ZM, ZVV1, SCHH (CSPKP3114/65/67) | | DDR Sieger 1965 & 1965 & 1966 V Greif vom Felsenstein SCHH3 FH (DDR15248) | | V Gundo vom Stolper Land SCHH2/FH (SZ954339) | | |
V Werra vom Osnabrücker Land SCHH2 (SZ839828) |
Fee von der Grunauer-Mühle SCHH1, HGH (DDR7154) | | |
Christel von der Grunauer-Mühle SCHH1 (SZ887349) |
V Dakota Onyx SCHH1 (CSHPK24671/62/65) | | V Axel vom Wollkopf ZV3, OP1, SP1 (CSPKP23693/59/61) | | |
Britta von der Diana SCHH1 (DDR1238) |
Carka Vidio (CSPKP20020) | | |
V Chyma z Vrban SCHH3,ZVV2,OP1 (CSPKP14320) |
KRAJ.VÍT V Era z Demu ZV3,OP2 (CSPKP21962/60/62) | | CH Dan z Horejsiho dvora CS ZVV3,OP2,UMR (CSPKP17618/57/59) | | SG Amor z Prisecnice ZV 2, OP 2 (CKJ40727) | | |
Fula z Kysic (UKK998233) |
V Agina z Mariánské skály OP1 (CSNO33014/49) | | |
Agina ze Solan (UKK999389) |
Nera z Duboveskeho zamku (CSPKP19335) | | V Gin z Duboveskeho zamku SCHH2 (CKP15229) | | |
Liut von der Buchenhöhe (SZ569528) |
Ria z Duboveskeho zamku (UKK13385) | | |
Alfa z Puste polomi ÖPO 1 (CKP11862) |