G Ada Danabra SVV1 (SUCHNO30978/96/01) | | SG Brix Renzo SVV3, IPO3, SLP1 (SKSP90030/89/93) | | Charon z Podskalky CS IPO3 (SKSP9620) | | V Ajo Ja-Kra CS ZM, ZVV2 (SKSP3915) | | V Vilmar z Marusky 5JRX5 ZVV3, ZPS, ZPO, 7XUM CSSR (CSHPK240/72/74) | | V Ex od Schmidtu ZVV3,ZPS, ZPO, UM CSSR (CSHPK10843/68/7O) | | |
V Delitz od Schmidtu ZM, OP1, ZV1 (CSHPK4765/66/68) |
V Babeta Alcorn ZVV1 (CsHPK9024/67/70) | | |
CACIB Krasa z Demu ZM, OP1, 5JX5 (CSPKP110/64/66) |
V,OV,VT Bretka z Lubovej nadeje CS SVV2 (SKSP2425/73/75) | | V,OV Norbo ze Stare vichy CS ZVV2,ZPO (CSHPK11206/68/70) | | |
V Vineta z Agarova dvora ZV1 (CSHPK3857) |
RES.CACIB Bela Certova pec CS ZVV1 (SKSP345/70/72) | | |
D Adra z Floreatu CS ZM,ZVV1,SP1 (CSHPK4781/66/69) |
Dora z Podskalky ZM, ZVV2, ZZP2, IPO1 (SKSP7401) | | V Agbar Oranto CS PO, ZVV2 (CSHPK400656/74/76) | | V Enno vom Haus Schuöcker SCHH3 FH1HPR1 (SZ1197372) | | |
SG Assi von der Berg Isel Schanze SCHH3 FH (SZ1062022) |
SG Aura Troavyn SCHH1, ZVV1 (CSHPK2567 (SZ 1799519)) | | |
SG Rexa z Hornich plesu (CSHPK9693) |
Cyra z Egonova IP, IPO, SPO, SVV 2, SVV2 (CSHPK4103/76/79) | | Bret z Jitcina udoli CS (CSHPK3010) | | |
Mela SNB CS IP1, ZVV2 (CKSP18127/68/71) |
Chyma z Episody (CSHPK22875) | | |
Bea z Episody (CSHPK4525) |
SG Diana od Dvoch Bratov SVV2,IPO1 (SKSP:50117/85/88) | | V Largo Orthys SVV3,SPO,IPO1 (CKSP00984/80/83) | | V Gert vom Löwenhain ZVV2 (SZ1367325 (CKSP 630-77/75/77)) | | V 56 Eros von Adeloga SchH3 (SZ1277230) | | |
V Asta von der Modauquelle SchH1 (SZ1183061) |
Gilde von der Elisabethenklause SchH1 (SZ1264006) | | |
Ria von der Elisabethenklause SCHH1 (SZ1150560) |
V Dina Orthys ZVV1, ZM (CKSP60345/76/79) | | Olaf Onyx-Bohemia ZVV1 () | | |
Bini Buron () |
V Assie von der Silberschlucht (CSHPK23149/69/72) | | |
Ondra Grubenstolz SCHH1 (SZ1088435) |
Gala z Chirany SVV2 (SKSP6730) | | V Agbar Oranto CS PO, ZVV2 (CSHPK400656/74/76) | | V Enno vom Haus Schuöcker SCHH3 FH1HPR1 (SZ1197372) | | |
SG Assi von der Berg Isel Schanze SCHH3 FH (SZ1062022) |
SG Aura Troavyn SCHH1, ZVV1 (CSHPK2567 (SZ 1799519)) | | |
SG Rexa z Hornich plesu (CSHPK9693) |
V Chyrma z Homoliciek CS SVV2 (CSHPK2814/74/76) | | V Egon Slav-Jar CS ZVV3, SPO (CSHPK19920/71/73) | | |
Xita-Alma Onyx SVV.1 (CSHPK11384) |
VD Asta z Homoliciek CS SVV1 (CSHPK756/71/73/S) | | |
VD Soja SNB CS ZVV1 (CSHPK889/69/70) |
SG Beky Ivvikan CS SVV1, IPO1 (SUCHNO23829/93/94) | | V2 Axel z Hury CS SVV2 IPO3 (SKSP70861/87/90) | | V Marko z Poluxu ZM, ZVV2 (CKSP40577/84/86 (SZ 9004681)) | | Pitt von Bad-Boll FH IP1 SCHH3 (SZ1530242) | | V12 Irk von Arminius (1978) SCHH3, IPO3, FH (SZ1437161) | | |
V Dunja vom Weilachtal SchH3/FH (SZ1312041) |
V13 Birke Filsperle SchH3 (SZ1445282) | | |
V Leika von der Gipserzunft SchH2 (SZ1330668) |
Xira von der Albertina (SZ1387399) | | VA2 Brix von der Pfaffenau SchH3 (SZ1262101) | | |
V Sissi vom Dreieichforst SchH1 (SZ1164105) |
Ondra vom Murrtal SCHH1 (SZ1267475) | | |
Dixie vom Murrtal SchH1 (SZ1195039) |
Gerta z Helenky ZVV1 (SKSP4738/84/87) | | SG Bert Samotar SVV2, SLP1 (CKSP5840/78/82) | | DDR Sieger 1973 & 1974 & 1976, V Cäsar vom Rangental SCHH3 FH3 PSH2 (DDR53337) | | |
V Freia vom Osterberg SchH1 (DDR43512) |
SG Timi z Dvora Ker-Pal CS SVV2 (CKSP3051) | | |
Muska Zde-Zar ZVV1,ZM (CSHPK21337) |
SG Bora Agar SVV2, SLP1 (SKSP7672/81) | | V Ajo Ja-Kra CS ZM, ZVV2 (SKSP3915) | | |
V,OV,VT Bretka z Lubovej nadeje CS SVV2 (SKSP2425/73/75) |
V Gabi z Pohranicni straze CS ZVV2, ZM (SKSP1762) | | |
SG, 3X ÚMR Daisy Trina Jipor ZVV2, IPO3 (CKSP18505) |
SG Ida z Mazúrovho dvora CS SVV1 (SKSP61088/86/91) | | V Largo Orthys SVV3,SPO,IPO1 (CKSP00984/80/83) | | V Gert vom Löwenhain ZVV2 (SZ1367325 (CKSP 630-77/75/77)) | | V 56 Eros von Adeloga SchH3 (SZ1277230) | | |
V Asta von der Modauquelle SchH1 (SZ1183061) |
Gilde von der Elisabethenklause SchH1 (SZ1264006) | | |
Ria von der Elisabethenklause SCHH1 (SZ1150560) |
V Dina Orthys ZVV1, ZM (CKSP60345/76/79) | | Olaf Onyx-Bohemia ZVV1 () | | |
Bini Buron () |
V Assie von der Silberschlucht (CSHPK23149/69/72) | | |
Ondra Grubenstolz SCHH1 (SZ1088435) |
V Sita z Jitcína udolí SVV1 (CKSP30192/83/87) | | V Garry z Jitcina udoli SVV2 (CKSP90036/79/82) | | V,OV Athos z Jitcina udoli CS ZVV2 (CSHPK21068/71/74) | | |
Mela SNB CS IP1, ZVV2 (CKSP18127/68/71) |
Deny Astonaut CS (CSHPK52131) | | |
V Ursel vom Woogweg ZVV 1 (SZ1295201) |
V Biny z Pohranicni straze SVV1 (CKSP2355/77/79) | | VA7 Harko von der Bayernwaldperle SchH3/ZVV2 (SZ1359288) | | |
V Pia von der Bayernwaldperle SchH1 (SZ1193005) |
SG Linda Onyx-Bohemia (SZ9007305) | | |
V Bacara Onyx-Bohemia ZM,ZVV1 (CKSP81866/78/81) |