Cilla Huygenshof VH2, SCHH2 (NHSB2135757) | | Gadax v. d. Voortse Heide IPO3, KNPV PH2 (NHSB1622628) | | SG Condor van't Land van Dommel en AA VH3, RH, IPO1, KNPV PH1 MET LOF, KNPV PH2 MET LOF (NHSB1096299) | | V3 Arras von der Grüber-Hölle SCHH3 (SZ1347976) | | V16 Jory von der Grone SCHH3, FH (SZ1275196) | | VA2 Mutz von der Pelztierfarm SchH3, FH (SZ1122617) | | |
V Heidi vom Haus Bickert SchH2 (SZ1012430) |
V Daja von der Grone SchH1 (SZ1194538) | | |
V Gerti vom Braunschweiger Land SchH1 (SZ1053104) |
V Mona vom Coburger Rosengarten SchH1 (SZ1286242) | | VA2 Hero vom Lauerhof SchH3 (SZ1193521) | | |
V Celebra vom Lauerhof SchH1 (SZ1146186) |
V Xenia vom Coburger Rosengarten SchH1 (SZ1218931) | | |
V Luna vom Coburger Rosengarten SchH1 (SZ1118864) |
Bonnie van't Land van Dommel en aa VH1 (NHSB838672) | | Xerxes von Haus Hanne VH2 (SZ646642) | | VA1 Marko vom Cellerland SCHH3, FH (SZ1169323) | | |
V Cilla vom Hünenfeuer SchH2 (SZ1112613) |
V Dolly von Haus Hanne (1966) VH1 (NHSB395749) | | |
Illa von der Bundesgrenze Anholt (SZ1061260) |
Gaica van't Land van Dommel en aa SCHH1, FH (NHSB593418) | | Terry v. Bimdesheim (NHSB511773) | | |
Irma vom Bimdesheim (NHSB412187) |
Laica v. Scinle Haus (NHSB425615) | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
Sorra vom Zunderland VH3 (NHSB1267080) | | V Satan vom Parkring SchH3/FH/IP3 (SZ1478163) | | SG Basko vom Flughafenrand SCHH3 ( SG-BSP ) FH (SZ1379886) | | SG Klodo vom Roten-Kreuz-Weg SchH3 (SZ1159717) | | |
Dina vom Roten-Kreuz-Weg SchH2 (SZ1087817) |
SG Illa von Klosesfreude SchH3 (SZ1239043) | | |
Rolanda vom Zollgrenzschutz-Haus SchH2/FH (SZ1073966) |
Ora vom Parkring SchH3 (SZ1343720) | | Nick von der Bienwaldgruppe SchH3/FH (SZ1227992) | | |
SG Vera von der Bienwaldgruppe SchH1 (SZ1123151) |
Connie vom Parkring SchH1 (SZ1223006) | | |
Catja von der Pfingsbrücke (SZ1133796) |
V Boa von Haus Larwin SCHH3 (NHSB1101325) | | G Arx vom Neffeltal SchH3 (SZ1204775) | | V Kerry vom Stahlhammer SchH3 (SZ1127358) | | |
V Goldy vom Stahlhammer SchH1 (SZ1018998) |
BSP Siegerin 1968 & 1972, V Betty von Bonsdorf SCHH3 (V-BSP) FH (SZ1113905) | | |
Cora zur Hirsauer Kapelle SchH2 (SZ1027339) |
Arda vom Schutsen Stam SCHH3/IPO3 (NHSB1004229) | | Dasso van het Altena's Land SCHH3/VH2 (SZ1399517) | | |
V Elfie vom Lahrerborn SCHH1 (SZ1189525 / NHSB 576339) |
Dixi vom Auricher Zingel (SZ1236039) | | |
Jolle vom Auricher Zingel SchH1 (SZ1115419) |
Anka Huygenshof SchH3, VH3 (NHSB1932018) | | U. NED Falco v Haus Kalbach UV,VZH,VH3,SCH3,SPH 1 (NHSB1693817) | | Eros vom Hamskamp VH3 (SZ1646285) | | V Sagus vom Busecker Schloß SCH3 (SG-BSP) (SZ1410929) | | V-INT CH Greif zum Lahntal SCHH3/FH/IP3 (SZ1301939) | | |
SG Cora zum Lahntal SchH1 (SZ1224508) |
V Vroni vom Busecker Schloß SchH2 (SZ1332235) | | |
V Afra vom Busecker Schloß SchH2 (SZ1112454) |
Zolly zur starken Eiche SCH3 (SZ1482586) | | Caduc zur starken Eiche SCHH3 (SZ1262015) | | |
Anja von der Distelwiese SchH3 (SZ1171753) |
Anke vom Haus Agetex SCHH1 (SZ1205579) | | |
Gitta von der Elsterklause SCHH1 (SZ1134094) |
Lana von Haus Kalbach IPO1 FH VH3 SchH3 SPH (NHSB1429671) | | Blitz von den Soerdonken IPO 3, FH, SCHH 3 (NHSB959511) | | V Werro vom Busecker Schloß SchH3/FH (SZ1238519) | | |
VA5 Seffe vom Busecker Schloß SCHH1 (SZ1080706) |
Bianca van de Renhoeve PH2/ VH1 (NHSB716972) | | |
Colette van Oisterik (NHSB504740) |
Boefie v. d. Harinxma Hoeve VH3 UV (NHSB1135268) | | Arras fan'e Fjild Hoeke SchH3, VH3 (NHSB783635) | | |
Zachsa v. Burimaniahof (NL665156) |
Flora van het Geuzengat (NHSB1017183) | | |
Picanda v. Tjerk Hiddes SchH1, VH1 (NHSB690150) |
Oska van de Herdgang KNPV PH1 (NHSB1821004) | | SG Verwin van Blitsaerd Schh3 VH3 (NHSB1374031 (SZ 1786631)) | | SG Robby vom Glockeneck SCHH3/FH/IP3 (DDR103892 (SZ 1497118)) | | V Ingo von Rudingen SCHH3 (DDR73841) | | |
V Vefa von Rudingen SCHH1 (DDR57755) |
V Jana vom Glockeneck SCHH3/FH (DDR77568) | | |
SG Enke vom Glockeneck SCHH3/FH (DDR50772) |
Gilla van Blitsaerd SCHH3 VH3 (NHSB1153026) | | Natz vom Haardblick SCHH3, VH3 (SZ1400196) | | |
Anka von der Bärenschlucht SchH1 (SZ1260436) |
Dinky van Blitsaerd SCHH1,VH1 (SZ1020728) | | |
Salve vom Cornelius-Eck SCHH1 (SZ1296171) |
Carmen II van Tiekerhook KNPV CERT, IPO3, VH3, PH1 (NHSB1416990) | | V Lanzo van Tiekerhook (1981) NHSB 1180808 VH3, IPO3 (NHSB1180808) | | V Sagus vom Busecker Schloß SCH3 (SG-BSP) (SZ1410929) | | |
V Vroni vom Busecker Schloß SchH2 (SZ1332235) |
Fanja van Tiekerhook (1979) VH2 (NHSB1056531) | | |
Esthera van Tiekerhook KNPV, DH, PH.1, SCHH.3 (NHSB965005) |
Dorle von Lünsholz SchH1 (SZ1560181) | | SG Ron von den jungen Hansen SCHH3 (V-BSP) FH INT (SZ1329022) | | |
Kitty von den Jungen Hansen SchH2 (SZ1203329) |
Xanda vom Golmkauer Krug SchH1 (SZ1470240) | | |
Halla von Köpenick SchH3 (SZ1376399) |