This is a placeholder text
Group text
Pedigree for
Platon z Azovskogo Berega
SVV1 VA4(UA) Daymon Akia Nawa SVV1 CMKU/DS/65687/07 | SVV2, SCHH2 2 X VA1 (SK) Canses vom Suentelstein SVV2, SCHH2 SZ/2161577 VA 1 Slowakiet 2008 - SV Richter Heinz Scheerer : . Velký, silný, výrazná hlava, vysoký kohútik, pevný chrbát, dobrá poloha a dlzka krízov, vpredu dobre, vzadu velmi dobre zauhlený, dobré pomery hrudníka, rovný front, priamy náslap konèatín, výdatné chody. . VA 1 Slowakiet 2007 - SV Richter Frank Goldlust : . Viac ako stredne velký, stredne silný, obzvlást suchý a pevný, velmi dobrá stavba tela, dobrá hlava a výraz, vysoký kohútik, dobrá chrbtová línia, kríze dobre polozené, velmi dobré uhlenie konèatín, vyrovnané pomery hrudníka, korektný front, vzadu uzsí náslap konèatín, pohyb plynulý, priestranný s výdatným záberom. ......................................... VA 1 Slowakia 2008 - SV Richter Heinz Scheerer: . A large, strong, strong head, high withers, firm back, good location and length of the crisis, front right, rear very good angulation, good chest proportions, straight front, straight tread extremities, profuse courses. . Slowakia VA 1 2007 - SV Richter Frank Goldlust: . Over medium-high, moderate, especially dry and firm, very good physique, good head and expression, high withers, good topline, crisis well situated, very good extremities angulation, balanced chest proportions, correct front, rear tread the narrow extremities, movement smooth, roomy and powerful thrust. | SCHH3, IPO3 2X VA1(CN) Nicos vom Leithawald SCHH3, IPO3 SZ/2117768 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 | ||||
SCHH3, IPO3 VA6(A) Rita vom Leithawald SCHH3, IPO3 SZ/2055761 | SCHH3, IPO3 V1 VA(A+CN) Hoss vom Lärchenhain SCHH3, IPO3 SZ/1996729 | |||
SCHH2 V Dolli vom Hawelkaweg SCHH2 SZ/1899218 | ||||
SCHH3 V19 BSZS 2005 Rimini Suentelstein SCHH3 SZ/2112649 | SCHH3 V Viktor von der Freiheit Westerholt SCHH3 SZ/2050831 | SchH3 VA Mack von Aducht SchH3 SZ/1995026 | ||
SCHH1 V Jolly von der Freiheit Westerholt SCHH1 SZ/1974266 | ||||
SCHH2 VA3 (S) SSV Isa vom Suentelstein SCHH2 SZ/2055731 | SCHH3, IPO3 V1 VA(A+CN) Hoss vom Lärchenhain SCHH3, IPO3 SZ/1996729 | |||
SCHH 2 V Daffie vom Suentelstein SCHH 2 SZ/1965929 | ||||
SVV1 V OLYMPIA Avax Hof SVV1 CMKU/47057 | SchH3 V9 BSZS 2003 Fritz vom Farbenspiel SchH3 SZ/2052899 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 | |
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 | ||||
SCHH1 V Ronja vom Farbenspiel SCHH1 SZ/1986171 | SCHH3, FH VA10 Scott von Deodatus SCHH3, FH SZ/1925848 | |||
SCHH1 V Caty vom Farbenspiel SCHH1 SZ/1903607 | ||||
SCHH1 V Xena Avax SCHH1 | SCHH3 V14 Xandor von Tronje SCHH3 SZ/1945049 | SCHH3 V Unko vom Haus Zieglmayer SCHH3 SZ/1863687 | ||
SCHH1 V Anchie vom Grenzland SCHH1 SZ/1856940 | ||||
SVV1 V Mausi Avax SVV1 | SchH3 VA1 BSZS 1997 Lasso vom Neuen Berg SchH3 SZ/1820256 (AKC DL71755501) | |||
ZVV1 Fränzi vom Schmölderpark ZVV1 SZ/1856521 | ||||
IPO1 V2 (RUS) CH.UA CACIB Arabika z Azovskogo Berega IPO1 UKU/0002333 | IPO1 V GR.CH.UA CH.RU Mollo von der Fichtenspitze IPO1 SZ/2139442 | SCHH3 VA1(CN) V14 Whisky vom Bierstadter Hof SCHH3 SZ/2062851 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 |
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 | ||||
SchH2 V11 Fee von der Ajona Hütte SchH2 SZ/1909582 | SchH3 V Unesco vom Bierstadter Hof SchH3 SZ/1830143 | |||
SchH1 V Quanda vom Lechtal SchH1 SZ/1809160 | ||||
SCHH1 V Assi vom Hexenmeister SCHH1 SZ/2039045 | SchH3 V15 Racker von der Königsgarde SchH3 SZ/1950764 | SCHH3 V Matty von der Wienerau SCHH3 SZ/1855108 | ||
SchH1 V Grübchen von der Königsgarde SchH1 SZ/1786397 | ||||
SCHH2 V Hexi vom Brachttal SCHH2 SZ/1859120 | SchH3 V Yury von der Wienerau SchH3 SZ/1772308 | |||
SchH1 V Estha vom Brachttal SchH1 SZ/1793723 | ||||
IPO1 BH V (UA) Nokia Djenestra IPO1 BH UKU/004874/06 | IPO1 V1(UA+RUS) Pasko vom Klostermoor IPO1 SZ/2090249 | SCHH3 VA7 Ghandi von Arlett SCHH3 SZ/2031121 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | |
SchH3 VA11 Wendrina von der Kahler Heide SchH3 SZ/1929464 | ||||
SCHH1 V Nina vom Klostermoor SCHH1 SZ/1953449 | SchH3 V Xorro vom Klostermoor SchH3 SZ/1876313 | |||
SchH1 V Birke vom Dürnachtal SchH1 SZ/1819307 | ||||
IPO-1 V (UA) Klary Djenestra IPO-1 UAUKU/003213/00 | SCHH3 SG/ VA(UA;BY) Jando vom Michelstädter Rathaus SCHH3 SZ/1920001 | SCHH3 2X VA2 Karly von Arminius SCHH3 SZ/1829910 | ||
SCHH1 V Wilma vom Michelstädter Rathaus SCHH1 SZ/1816431 | ||||
IPO1 V (UA) Olivia Unix IPO1 | IPO1 CH RU Wax von Arminius IPO1 SZ/1884196 | |||
SCHH2 VA (BY) Zambi Liman SCHH2 UKU/000013/99 |
Printer friendly
Opens in a new window
Contact information Disclaimer Privacy Statement Copyright Information Terms of Service Cookie policy ↑ Back to top