TRS (SCHHA) V5 (TR) Clark vom Niki TRS (SCHHA) TUR/101294
| R.K.1 VA(TR) V(BG) Nero von Goppy R.K.1 BSV/1159
| IPO1 VA 1 (YU) Gazdagpataki Azurro IPO1 MNJK/16786 | SCHH3 VA4 Natz vom Steigerhof SCHH3 SZ/1841632 | SCHH3 V Nutz vom Mönchberg SCHH3 SZ/1764053 |
SchH1 V Paola von der Murrenhütte SchH1 SZ/1761643 |
IPO1 V Gazdagpataki Odine IPO1 MNJK/12862 | SchH3 VA1 Mexican Sieger 1994 (V4 BSZS 1992) Jello von der Wienerau SchH3 SZ/1738055 |
IPO1 VA(HU) Gazdagpataki Gora IPO1 MET/268/87(MNJK 11117) |
VA(BG),CAC,CACIB,BOB Donna Framato Cs CKSP/14069/93 | SCHH3 VA4(A) V11 Vax von den Dolomiten SCHH3 GT/461002 (SZ 1807913) | SCHH3 VA4 Mark vom Haus Beck SCHH3 SZ/1669141 |
SchH1 V Tanni vom Wildsteiger Land SchH1 SZ/1685593 |
ZM,ZVV1 V Angie Framato ZM,ZVV1 CKSP/82209/92 | SCHH3, IPO3, FH V20 Pütz von Bad-Boll SCHH3, IPO3, FH SZ/1614380 |
ZM,ZVV1 SG(CKSP) Chora z Rybova Parku CS ZM,ZVV1 CKSP/42489/87 |
SCHH1 V1 (TR) Tina vom Uckerstrom SCHH1 SZ/2114763
| SCHH3 V Tyson von Lentulo SCHH3 SZ/2069196 | SchH3 VA8 Neptun von Bad-Boll SchH3 SZ/1959513 | SCHH3 V2 Yassko von der Roten Matter SCHH3 SZ/1869422 |
SchH1 V26 Eibe von Bad-Boll SchH1 SZ/1891841 |
SCHH2 V Clara von Lentulo SCHH2 SZ/1981137 | SCHH3 VA5 Shanto's Xano SCHH3 NHSB/1908269 (SZ1970074) |
SchH1 V Fiona von Adeloga SchH1 SZ/1832852 |
SCHH1 V Quina vom Uckerstrom SCHH1 SZ/2065583 | SCHH3 V Gerry von der Malchower Aue SCHH3 SZ/1982430 | SCHH3 V Unko vom Haus Zieglmayer SCHH3 SZ/1863687 |
SCHH3 V33 Dascha von der Malchower Aue SCHH3 SZ/1922637 |
SCHH1 V1 (LG) Yessie vom Eßweiler Tal SCHH1 SZ/1916364 | SCHH3, FH VA3(I) Zito von der Noriswand SCHH3, FH SZ/1782231 |
SchH1 V2 Fenja vom Eßweiler Tal SchH1 SZ/1846685 |
BH TSB SG Dara von Seza BH TSB TUR/101295
| IPO1,TRS V Boomer vom Messebau IPO1,TRS SZ/2150934
Büyük ve güçlü erkek,normal cidago,iyi uzunluk ve yerinde sağrı,yükseklik tam ölçülerde,ön ve arka açılar iyi,ayaklar düzgün basıyor,çok iyi yürüyüş | SCHH3 VA2 Hill vom Farbenspiel SCHH3 SZ/2058265 | SCHH3 VA8 VA1(CN) Huppy von Arlett SCHH3 SZ/1964660 | SCHH3, ÉLITE A V1 Eros von der Luisenstraße SCHH3, ÉLITE A SZ/1823810 |
SCHH3 V Xtra von Arlett SCHH3 SZ/1876667 |
SCHH2 V Dasti vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1917706 | SCHH3, IPO3, FH V7 Miro vom Holtkämper See SCHH3, IPO3, FH SZ/1832901 |
SCHH2 V Orti vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1832486 |
SchH1 V Hassia vom Messebau SchH1 SZ/2082981 | SCHH3 VA3 (B) Emor vom Schimmelberg SCHH3 SZ/2034584 | SchH3 V15 Racker von der Königsgarde SchH3 SZ/1950764 |
SCHH1 V Anuschka zu den drei Wieken SCHH1 SZ/1926768 |
SchH1 V Tara vom Messebau SchH1 SZ/1979896 | SchH3 V(LGZS) Eroson vom Messebau SchH3 SZ/1910776 |
SCHH2 VA(CA) Brenda vom Messebau SCHH2 SZ/1869420 |
Mery vom Nickerhof BSV/1782
| IPO1 VA (BG) Unicum Acro IPO1 CKS/18949/94 | SG Gustl von der Holledau SZ/1825462 | SCHH3, FH, IPO3 V1 Cim vom Ecknachtal SCHH3, FH, IPO3 SZ/1743411 |
SchH3/FH V Unka von der Holledau SchH3/FH SZ/1767067 |
SCHH1 (SV)V1 Gritt von der Noriswand SCHH1 SZ/1788926 | SchH3 2X VA1 Fanto vom Hirschel SchH3 SZ/1668730 |
SchH1 V Cira von der Noriswand SchH1 SZ/1743298 |
Anet Nikerhof BSV/07845 | Markus Mikor CKS/23579/95 | SCHH1, BH V, NATIONAL WINNER Orno z Poluxu CS SCHH1, BH CKS/12039/92/94 |
Anett Mikor SZ/9100834 (CKS94 10958) |
IPO1 V Zicki Acro IPO1 CKS/21574/94 | SchH3 VA1 BSZS 1997 Lasso vom Neuen Berg SchH3 SZ/1820256 (AKC DL71755501) |
ZVV1 V Flamme Acro ZVV1 CKSP/03734 |