Nubi z Milberku ZM, BH, ZVV1 dobry (CMKU32163/97/99) | | VELMI DOBRY Brest Anrebri cs ZM, ZVV2, IPO1 () | | Cézar ze ankieru ZM, ZVV3, IPO3, ZPS, ZZP2 () | | V Vick ze Strnadovy Villy ZVV2 (CKSP20186) | | V Jalk vom Bachgautal SVV2 (SZ1358326 (CsHPK 1620/-76/75/77)) | | |
VA Jutta von der Klein-Welzheimer Schleuse SchH2 (SZ1227939) |
Kathi Jestedka ZM (CKSP91489) | | |
Tixi von Haus Ruiken ZVV1 (SZ1367663) |
Ri Rhodopy 'CKSP' ZVV2 () | | V Mutz Cardinal ZM,ZVV2 (CKSP968/78) | | |
Dorle Taunuszhegyi (MET14521) |
V,CACIB Helga Rhodopy CS ZM,ZVV1 (CKSP72285/77/79) | | |
CHAMP.,V1 Gita z Ebu ZVV 1,ZVV 2 (CSHPK1590/73/75) |
SG Cita z Knihovského údolí ZVV1 (CKSP60646/89) | | Gaston z Blatenského zámku CS ZM ZVV3 IPO3 ZPO UP (CKSP02406/86) | | V Chasan z Boskovstejna ZVV 3, ZPO, ZZP1, 3XUMCSSR, (CSHPK2926/72/75) | | |
V Lexa z Marusky ZW1 (CSHPK14522/69/73) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) |
Asta z Koněpruské jeskyňe CS ZM, ZVV1 (CKSP90327/79/83) | | VD, SG Cigo z Lubenskeho lomu CS ZVV3,ZPS,IPO3 (CSHPK16424/70/74) | | |
Besy z Lubenskeho lomu (CSHPK9465/68/69) |
G Ella ze Svaskova dvora CS (CSHPK52114) | | |
G Britta z Palecskeho Udoli (CSHPK21049) |
Kora z Poji ZV1 velmi dobry 5CV2/P (CMKU22285/95/97) | | SG Baron z Pohranicni straze ZM, IPO3, SCHH3, ZVV3, OP1 (CKSP04755/93) | | SG Bojar z Pohranicni straze ZM, ZVV2 (CKSP1291-85/85/87) | | V Treu vom Schäferstolz ZM, SP/PS, ZVV1 (DDR93872 (CsHPK 2490/81/77)) | | |
V Citta vom Schäferstolz HGH (DDR57815) |
Ilona I z Pohranicni straze SP-PS (CKSP3865) | | |
VD Asta vom Riedblick SP-PS, ZM (DDR102177) |
SG Inka Z Pisova ZVV1 (CKSP53858/90) | | SG Olav Z Jirkova Dvora Cs ZM, SVV2 (CKSP12391/85) | | |
V Krasa z Jirkova Dvora 5JV7 PS/SP, ZM (CKSP81245/78181) |
SG Ivana Z Pohranicni Straze Cs ZM (CKSP784/81/84) | | |
SG Asta vom Reidblick ZM (DDR102177) |
Bona Benhof ZVV2, IPO1 (CKSP9650 (AKC DL58784601)) | | SG Ben z Pohranicni straze SCHH3, ZVV3, IP3 (CKSP1419) | | SG Treu z Pohranicni straze ZVV2 (CKSP338583) | | |
Mora z Pohranicni Straze (SZ980001) |
SG Ora z Pohranicni straze ZVV1, SP/PS (CKSP3371) | | |
Ilona I z Pohranicni straze SP-PS (CKSP3865) |
Gigi Namelev (CKSP42303/88) | | V Dantes Clark ZVV2,PO,ZZP1 (CKSP72293/77/81) | | |
V Karina z Boskovstejna ZVV1 (CSHPK40065/74/77) |
VYBORNY Achula Namelev CS ZM, ZVV1 (CKSP:92037 /79) | | |
Haitra z Lustoru (CSHPK51938/75/78) |