Flop z Holykova () | | V Xac z Pohranicni straze ZVV2, IPO2, SCHH1, ZPO1, FPR3 (CMKU/DS/34994/98/02) | | V Gero z Blatenskeho zamku FH1, ZPS1, OP1, ZVV3, SCHH3, IPO3, 3X UMCR (CKS19182/94/97) | | SG Omar z Blatenskeho zamku ZM, ZVV3, IPO3, ZPO (CKSP60448/89) | | V Dax Namelev IPO3, ZVV3, ZM, ZPO (CKSP20711/83) | | |
VYBORNY Achula Namelev CS ZM, ZVV1 (CKSP:92037 /79) |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) | | |
Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) |
SG Zara z Blatenskeho zamku ZVV1 (CKSP05104/93) | | Bravo Amada CS IP3, ZM, ZVV2, ZZP2 (CKSP60098) | | |
VÝBORNÁ Dama Namelev ZM (CKSP20714/84) |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) | | |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) |
SG Gola od Policie ZVV1 (CKS09173/92/94) | | SG Iro z Pohranicni straze ZM, ZVV3, SP-PS, SP-VB (CKSP396-90-88/90) | | Zar z Pohranicní straze CS SP PS SCHH.3 (CKSP3-90/86/90) | | |
Vanda z Pohranicni straze SP PS (CKSP1035) |
Elza z Pohranicni straze CS SP/PS, ZM ZVV1 FH2 SCHH3 (CKSP1793) | | |
V Gabi z Pohranicni straze CS ZVV2, ZM (SKSP1762) |
SG Caska SNB ZVV1, ZM (CKSP03813/90) | | V Gomo vom Schieferschloß SchH1, FH (DDR138605) | | |
V Cessy vom Schieferschloß FH SchH2 (DDR121333) |
V Hanne vom Fürstendamm FH, ZM, ZVV1 (DDR112902 (CKSP 1598-85/80/84)) | | |
SG Undine vom Fürstendamm SCHH1 (DDR91892) |
SG Gasi z Travnickova dvora ZVV1 (CMKU44362/01 (AKC DN10355401)) | | SG Dargo Ha-Ja-Da IPO3, SCHH3, ZVV3, ZPS1, 2*ÚM ČR (CMKUDS/34207/98/00) | | SG Grim z Pohranicni straze ZVV3, IPO3, SCHH3, ZPS1, ZM, FH1, (V7 WUSV 1997), (UM CR 1996 & 1997), (UMS 1997) (CKS12282/92/95) | | SG Ben z Bolfu ZM, IPO3, ZVV2, 2XUM CR (CKSP73359/87/91) | | |
SG 5CI5 Carina Vltavanka SVV2 (CKSP20480/86) |
SG Tina z Pohranicni straze ZVV1, SP-PS (CKSP10834/92) | | |
SG Marga C-Dama PSH2;PS/SP (CKSP80601/91) |
D Cora Ha-Ja-Da CS ZVV1, OP1 (CKSDS/10439/92/97) | | SG Arys z Travnickova dvora ZM, ZPO, ZZP2, ZVV3, IPO3 (CKSP32079/83/87) | | |
SG Cita z Vrtovske doliny CS ZM, PO, ZVV3, ZPO, IPO3 (CKSP91380/79/83) |
DOBRY 4CLV7/34 Ester UV SOOD ZM ZVV2 (CKSP2497-89/85/89) | | |
VD Christa z Dudakova ZVV3, IPO3, ZM (CKSP00169) |
SG Desi z Travnickova dvora IPO1 ZVV1 (CMKU33989/98/01) | | G, UM CR Bambi Algrad ZVV3, OP2, IPO1 (SKSP21699/91 (CMKU 28747/96/98)) | | SG Arys z Travnickova dvora ZM, ZPO, ZZP2, ZVV3, IPO3 (CKSP32079/83/87) | | |
SG Cita z Vrtovske doliny CS ZM, PO, ZVV3, ZPO, IPO3 (CKSP91380/79/83) |
SG DERA z Milčína SVV2, IPO3 (CKSP80331/88/91) | | |
Brita z Kordu SVV1 (CKSP22623) |
SG Barcarolla Checko ZV1 (CKSDS/13231/93/96) | | SG Car z Labskeho ramene ZM,ZVV2, IPO3 (CKSP80364/92) | | |
G Egina Ku-Jan ZM;ZVV1 (CKSP21311/86) |
SG Gita z Jizerního ostrova IPO3, OP1, ZM, ZVV2 (CKSP:93454/92) | | |
Bini z Jizerniho ostrova ZM, ZVV1 (CKSP51907/89) |