PT TC ROM AOE SEL CH (US) Omega's American Express PT TC ROM AKC/DL435010/03 03-94
| PT TC ROM ROMC CH (US) Omega's Allegro PT TC ROM ROMC AKC/DL33700602 (07-92)
| ROMC CH Omega's First Edition ROMC AKC/D580497 02-88 | HT ROM 1991 GV CH Woodside Nestlequik Merwestyn HT ROM AKC/D408700 08-86 | CD, ROM, ROMC, TC, CGC, HI AOE GV CH Rio Valles Nestles Crunch CD, ROM, ROMC, TC, CGC, HI AKC/WE988431 1-83 | ROM/C SEL CH (US /CAN) Stuttgart's Sundance Kid ROM/C AKC/WE676475 07-81 |
Dolmar's Megan of Spring Rock AKC/WD559288 07-80 |
Woodside Chelsey v Windigail AKC/D089757 (05-86) (CKC 1001424) | ROM SEL CH Covy's Mazarati of Tucker Hill ROM AKC/WE220879 11-79 |
ROMC Marwades Guinivere-Isis ROMC AKC/D021405 |
ROM Shamasay Galadril Clayfield ROM AKC/D095385 | ROM/C SEL CH (US/CAN) Covy-Tucker Hill's Don Quixote ROM/C AKC/WE421119 02-81 | ROM Cobert's Sirocco Of Windigail ROM AKC/WD619268 08-78 |
ROM Covy-Tucker Hill's Carmelita ROM AKC/WD249475 05-78 |
Shamasays Shalice AKC/WD655641 03-81 | 1976 GV CH (US) Padechma's Persuasion AKC/WC924680 03-76 |
CH (US) Von Nassaus Bianna II AKC/WC249781 |
CH (AKC) Von Nassau's Hanna Maria AKC/D440531 06-87 | Langenau Ruf' N' Ready Brasban AKC/D315242 | ROM 2 SEL CH (US) Proven Hill's Up N Adam ROM AKC/WF078778 8-83 | ROM CH (US) Proven Hill Jock Hoheneichen ROM AKC/WE614553 11-81 |
Proven Hill's Keepsake von Sandon AKC/WE731870 02-82 |
SEL CH (US) Brasbans Promise Of Langenau AKC/WF148917 | CH (US) Von Purdums Hidalgo AKC/WD575890 (04-78) |
Langenau-Mecca's Nassau AKC/WE492572 |
Cornelia Of Nordlicht AKC/D187034 | CH (US) Halermida's Xanadu v Bel-Vista AKC/WF070948 | ROM SEL CH (US/CAN) Prime Time of Billo ROM AKC/WE160834 |
SEL CH (US) Bel-Vista's Hera of Sylmar AKC/WE231000 |
Clayfield Meadows Tianya AKC/D121222 | ROM SEL CH Covy's Mazarati of Tucker Hill ROM AKC/WE220879 11-79 |
ROM Clayfield Smithfield Jordan ROM AKC/WE795089 |
Omega's Klahowya AKC/D951410 (07-92)
| TC, ROM CH Schneiderhof OJ of Madeira TC, ROM AKC/D597638 06-89 | ROM ROMC SEL CH (US) Langenau's Beau of Jeanden ROM ROMC AKC/D246519 11-85 | ROM SEL CH (US/CAN) Hoheneichens Magnum ROM AKC/D010947 01-84 | ROM CH (US) Proven Hill Jock Hoheneichen ROM AKC/WE614553 11-81 |
CH (US) Carmil's Koko Channel AKC/WE197150 |
US GVX CH Jeanden's L'Erin of Langenau AKC/WE692898 04-83 | ROM CH (US) Doppelt-Tay's Hammer ROM AKC/WC978055 04-76 |
Langenau's Minx Renaissance AKC/WD593482 01-79 |
ROM CH (US) Schneiderhof's Elvira ROM AKC/D188910 | Schneiderhof's Centurion AKC/D033112 05-84 | CH (US) Jo-San's Kareem AKC/WE788744 |
Fresca vom Haus Sagan AKC/WE606161 |
CD Schneiderhof's Alexandria CD AKC/WF021824 | CH (US) Forest Knoll's Giant Killer AKC/WE309758 |
CD Kayla vom Lichtwalt CD AKC/WE144276 12-81 |
Von Nassau's Miss Lu AKC/D285939 02-88 | Smithfield Nighthawk AKC/WE806287 01-82 | ROM SEL CH Covy Tucker Hill's Durango ROM AKC/WD483888 5-77 | ROM Covy's Oregano of Tucker Hill ROM AKC/WC608622 07-74 |
Covy-Tucker Hill's Turtle Dove AKC/WC313331 |
Smithfield Cedar Glen Opal AKC/WC326594 02-75 | Smithfield The Sandpiper AKC/WB604046 03-72 |
Schaferhaus Cedar Glen Fleta AKC/WA569636 04-66 |
Cadet's Stardust Von Krogstadt AKC/WE850403 03-83 | CH (US) Enderhaus's Comotion AKC/WD718562 | ROM SEL CH (US/CAN) Cobert's Reno of Lakeside ROM AKC/WB774939 (05-72) |
Margo v Bid Scono AKC/WC169616 |
Cher-Hanns Chelsea Of Dee-Jay AKC/WE523494 | CH Tamirak's Ezariah V Hensan AKC/WD719361 |
Roverbach's Deja-Vu |
Frieda vom Nordsee Sturm SZ/9006988
| SchH3 V1 Don vom Adelplatz SchH3 SZ/1801119
Grote krachtige type volle reu, met goede kop en uitdrukking en. Goede beleining over schoft, rug en croupe. Zowel voor als achter goed gehoekt, waarbij opperarm nog uitgesprokener zou kan. Bij goede borstverhouding staat hij korrekt in front. Zeer ruim uitgrijpende, krachtvolle gangen vanuit vaste rug. Moed kampftrieb en hardheid zijn uitgesproken. Hond lost. | SCHH3, FH VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH NHSB/1374024 (SZ 1655056) | SCHH3, IPO3, FH, BHP2 2X VA1 Quando von Arminius SCHH3, IPO3, FH, BHP2 SZ/1547134 | SCHH3 V Xaver von Arminius SCHH3 SZ/1417644 | SchH3 VA5 Lasso di Val Sole SchH3 SHSB/241967 (SZ1378829) |
SchH1 V Wilma von der Kisselschlucht SchH1 SZ/1202559 |
SCHH2 V Palme vom Wildsteiger Land SCHH2 SZ/1478659 | SchH3 V Nick von der Wienerau SchH3 SZ/1386415 |
SchH3/FH VA5 Fina vom Badsee SchH3/FH SZ/1405181 |
SCHH1, VH2 V Häsel von Tannenmeise SCHH1, VH2 NHSB/1177079 | SCHH3, FH V16 Dax von der Wienerau SCHH3, FH SZ/1427790 | SCHH3 VA12 Jupp von der Haller Farm SCHH3 SZ/1339456 |
SCHH3 V Flora vom Königsbruch SCHH3 SZ/1264185 |
SCHH2 V Dixie von Tannenmeise SCHH2 NHSB/1029455 | SCHH3, FH VA2 Grando vom Patersweg SCHH3, FH SZ/1341017 |
SCHH1 V Katja vom Patersweg SCHH1 SZ/1368755 |
VH1 V Malve vom Haus Redlich VH1 SZ/1600443 | SchH3 VA1 Dingo vom Haus Gero SchH3 SZ/1449693 | SCHH3, FH V Cäsar von Arminius SCHH3, FH SZ/1277393 | SchH3 V1 Canto von der Wienerau SchH3 SZ/1176588 |
SchH1 V Frigga von Ecclesia Nova SchH1 SZ/1222617 |
SCHH2 V Britta von der Malvenburg SCHH2 SZ/1314771 | SCHH3 V27 Jago von der Baiertalerstraße SCHH3 SZ/1245706 |
SCHH2 V3 Anke Grubenstolz SCHH2 SZ/1232827 |
SchH2 V Hedi vom Haus Redlich SchH2 SZ/1468186 | SchH3 V4 Uran vom Kreuzbaum SchH3 SZ/1344686 | SchH3 VA1 Canto von Arminius SchH3 SZ/1277394 |
SchH1 V Irma vom Kreuzbaum SchH1 SZ/1252209 |
SchH1 V Ulla vom Dorseneck SchH1 SZ/1303877 | SchH2 V Bonny vom Elmjäger SchH2 SZ/1191216 |
SchH1 V Jola vom Dorseneck SchH1 SZ/1183890 |
SCHH3,IPO3,VH1,FH,SpH, VH3 V Xilke von Arjakjo SCHH3,IPO3,VH1,FH,SpH, VH3 NHSB/1316105
| SCHH3, FH 2X VA1 Uran vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1526684 | SCHH3, IPO3, FH V12 Irk von Arminius (1978) SCHH3, IPO3, FH SZ/1437161 | SCHH3 SG3 Pirol von Arminius SCHH3 SZ/1381397 | SCHH2 V66 Cliff vom Haus Beck SCHH2 SZ/1224789 |
SchH3 V Olga vom Trienzbachtal SchH3 SZ/1308728 |
SchH3/FH V Dunja vom Weilachtal SchH3/FH SZ/1312041 | SchH2 V Bodo vom Fichtental SchH2 SZ/1249157 |
SchH2 V Rita vom Kopenkamp SchH2 SZ/1208362 |
SCHH2 V Palme vom Wildsteiger Land SCHH2 SZ/1478659 | SchH3 V Nick von der Wienerau SchH3 SZ/1386415 | SchH3 V Kuno vom Weidtweg SchH3 SZ/1289025 |
SCHH3 V Flora vom Königsbruch SCHH3 SZ/1264185 |
SchH3/FH VA5 Fina vom Badsee SchH3/FH SZ/1405181 | SCHH3 V13 Veit vom Haus Köder SCHH3 SZ/1323996 |
SchH2 V Wala von der Sturmwolke SchH2 SZ/1286598 |
SchH2 V Frieda von Arjakjo SchH2 NHSB/878480 | SchH3 V Basso von der Balver Höhle SchH3 SZ/1252751 | SchH3 VA2 Quanto von der Wienerau SchH3 SZ/1133695 | SCHH3, FH VA4 Condor vom Zollgrenzschutz-Haus SCHH3, FH SZ/1038960 |
SCHH1 V7 Yoga von der Wienerau SCHH1 SZ/1092101 |
SchH3/FH V Maja vom Hohenstamm SchH3/FH SZ/1154618 | SCHH3 V10 Black vom Lambertzeck SCHH3 SZ/1043888 |
SchH1 V Natja vom Vierröhrenbrunnen SchH1 SZ/1071747 |
SchH1 V Granny vom Twentebloed SchH1 NHSB/732551 | SCHH3 SEL CH (US) V Aßlan vom Klämmle SCHH3 SZ/1255561 (AKC WC951652) | SchH3 V1 Canto von der Wienerau SchH3 SZ/1176588 |
SCHH1 SG1 Zilly vom Klämmle SCHH1 SZ/1205963 |
VH1 V Conni vom Twentebloed VH1 NHSB/608260 | SchH3 V Marko von der Ochsenfurter Allee SchH3 SZ/1149450 |
SchH1 V Esther aus Kattenstroth SchH1 SZ/1150903 |