Henny Pekelny Svet (CMKU108940/17 (AKC DN57468401)) | | SG Aspar z Daskonu IPO3 (CMKU99372/15/17) | | Hero z Klidkova dvora IPO1 (CMKU82289/11) | | V Black-Jack von der Teufelskehle SCHH3 (SZ2194777) | | V Tyson von der Schiffslache SCHH3, IPO3, (3 X BSP), 2x LGA SIeger (2004/2005), Bundes FCI (SZ2061899) | | V Olix von Karthago SCHH3, BSP (SZ1962325) | | |
SG Quinie von Karthago SCHH3 (SZ1870307) |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) | | |
G Gimmi von der Abfuhr SchH1 (SZ1718757) |
G Wilma vom Ketscher Wald SCHH3 (LGA-FCI), (SZ2108980) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) |
G Nelly vom Ketscher Wald SCHH 3 (SZ1973933) | | |
Gitta vom Ketscher Wald SCHH 3,IP 3 , FH (SZ1857562) |
SG Cheri Eqidius ZVV1 (SUCHNO57499/08 (CMKU 75456/09/09/10)) | | V Jimm von der Salztal-Höhe SchH3(SG-BSP) FH1 (SZ2096935) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) |
G Alfa vom Welfensteig SchH3 (SZ1979324) | | |
SG Afra vom Haus Feller SCHH2 (SZ1722987) |
SG Eta Eqidius SVV 1 (SUCHNO47245/04/05 (FI 55761/09)) | | SG Baltazar Galan CS IPO3, SCHH3, ZPO1, ZVV1, ÚM ČR, ÚM SR, ÚM MSKS, SLOVAKIAN CHAMPION (CMKU35312/99/01) | | |
SG Odeta z Danaru SCHH3, IPO3, ZV1, 2*ÚM ČR (CMKU16200/93/95) |
SG Jutta Eqidius SVV1, IPO2, SCHH2 (SUCHN40255/01/02) | | |
SG Tira Egidius SVV1, IPO2, SchH2 (SUCHNO35485/98/00) |
Cini od Policie Ceske republiky ZVV1 (CMKUDS/90845/13/15) | | SG Bad z Karpatského dvora IPO 3, ZVV 2 (CMKU73906/09/11) | | V Cato Katargo 3*WUSV,1*FCI,VICEMISTR SUCHNO 2007 , CACIT, IPO3, SchH3 (Suchno45797/03/06 (CMKU/67998-07/03/08)) | | SG Hard Policia IPO3, SCHH3 (SUCHN37237/99) | | |
SG Chanel od Hradu Drahotuch SVV1, IPO1 (CMKU27792/96 (SUCHNO 33342/98/98)) |
SG Darka Va-Pe SVV 1 (SUCHNO 39977/01/02) | | |
G Loggi von der Maineiche IPO2, SCHH2 (SZ1940155 (SUCHNO 31591/97/99)) |
SG Dolly Moravia Artex IPO3, SCHH2, ZVV1, ZPS1 , ZPO1 (CMKU52091/04/06) | | SG Janosch von der Germanenquelle SCHH3 (BSP), IPO3 (SZ1951633) | | |
V Boa von der Germanenquelle SCHH3, IPO3 (SZ1793121) |
SG Cinda Moravia Artex ZVV1, IPO1 ,SchH1 (CMKUDS/44613/02/03) | | |
SG Perry z Blatenskeho zamku SCHH1, IPO2 (CMKUDS/37041/99/01) |
Xirta od Policie Ceske republiky ZVV1 (CMKUDS/80275/10/12) | | SG Jerry z Daskonu IPO3 (CMKU63060/06/09) | | Wanko vom alten Felsenkeller (SZ2034334) | | |
G Jana vom alten Felsenkeller SCHH3 ( SG-BSP) (SZ1902404) |
SG Rena z Daskonu SCHH3, IPO3 3* ÚM CR, Res. CACT, 2* ÚMM, (CMKU36746/99/01) | | |
V Gina z Chrzina Cs IPO3, SCHH1 (CMKU/22698/95/97) |
Lyra od Policie Ceske republiky ZVV 1 (CMKU/DS/53670/04/06) | | SG Janosch von der Germanenquelle SCHH3 (BSP), IPO3 (SZ1951633) | | |
V Boa von der Germanenquelle SCHH3, IPO3 (SZ1793121) |
Orka z Pohranicni straze IPO 3, SCHH 3, ZVV 1 (CMKU34816/98/00) | | |
G Qveeny z Dudakova ZVV1 (CMKU24856/95/99) |
V Šestnáct Tobani IPO2 (ČMKUDS97564/15/17) | | V Percival Tobani ZVV1, BH, IPO3 (CMKU79960) | | V Ike von der Donauvorstadt SCHH3 IPO3 FH1 BSP (SZ2196799) | | G Uruk vom Schwarzen Milan 4X BSP, LGA-SIEGER, FH1, IPO3, SchH3 (SZ2033807) | | G Cheo vom Teuchelwald SCHH3, IPO3 (SZ1948213) | | |
Xenta vom Haus Knüfken HGH (SZ1736055) |
SG Mara vom Schwarzen Milan SCHH 2 (SZ1923211) | | |
Josi vom Schwarzen Milan SchH2 (SZ1684378) |
G Liss vom Leipheimer Moor SCHH3 (SZ2000834) | | V Kim vom Lisdorferland (2 X SG BSP) SCHH3/FH/DH1 (SZ1761832) | | |
Gesse vom Arolser Holz SchH2 (SZ1574005) |
V Aila vom Kiebitzende SCHH1 (SZ1890908) | | |
SG Flocke vom Leipheimer Moor SCHH3 (SG-LGA), FH (SZ1748067) |
SG Mendy Tobani ZVV 3, SCHH 3 (CMKU71626/08/10) | | V Bomber vom Wolfsheim SchH3 FH1 (SZ2180640 (AKC DN25129802)) | | V Vito vom Waldwinkel SchH3 (SZ2077750) | | |
G Dixi vom Hause Santiages SCHH 3 (SZ1822759) |
G Noditha vom Teufelsgrund SCHH 3 (SZ2100655) | | |
G Emma vom Teufelsgrund SCHH 1 (SZ1933598) |
SG Kirby Hartis Bohemia ZM, ZVV1, ZPS1, SchH2 (CMKU52230/04/06) | | SG Kondor vom Flughafenrand SCHH3 IPO3 FH1 (SG WUSV-WM 2XSG-BSP) (SZ2003105) | | |
SG Holly vom Flughafenrand IPO3, SCHH3 (SZ1897435) |
V Danni Tobani IPO3,SCH3,ZVV2 (CMKU32488/98/00) | | |
SG Afra Milfrak ZVV1 (CKS11704/92/96) |
Cika vom tapferen Krieger ZVV! (SZ2283003) | | V Life vom Fürstentum Kaunitz SchH3 IPO3(SG-WUSV-WM) (SZ2232330) | | V Nox del Lupo Nero IPO3, SchH3 (SZ2184089) | | V Irko vom Schmiedegarten SCHH3, FH, IPO3 (SZ2058019) | | |
V Exe vom Schmiedegarten SCHH3 (BSP- V), IP3 (V), FH 1 (V), FH2 (V), IPO-FH (SZ1958061) |
V Alexia del Lupo Nero SCHH3 (LGA) (SZ2048693) | | |
V Nanni vom Berg am Ort SCHH3 (SZ1852309) |
G Gaschka vom Fürstentum Kaunitz SchH3 (SZ2097551) | | V BSZS Buster vom Adelmannsfelder Land SCHH3 (G-BSP) FH1 (SZ1958754) | | |
G Beika von der Treppelmühle SCHH3 (V-LGA) (SZ1752349) |
G Mira vom Brinkeweg SchH3 IPO3 FH1 (SZ1999457) | | |
G Omega vom Haus Reinius SCHH3 (SZ1784746) |
V Vinja vom Haus Vortkamp SchH2 IPO3(SG-BSP) (SZ2238264) | | V Bego vom Brigar SCHH3 ; LGA-SG (SZ2160082) | | V (BSZS) Danny von Lesimo IPO3, SCHH3 (G-BSP) UNIVERSALSIEGER (SZ2040557) | | |
SG Jana vom Bernhardinerhof BH, AD, SCHH3 (SZ1850739) |
G Aggy vom Erlenbusch SCHH3(BSP) (SZ2091081) | | |
G Orka vom Erlenbusch SCHH3 (SZ2010795) |
SG Questa vom Haus Vortkamp SchH3 IPO3 (SZ2136088) | | V Cay vom Zapfenpflücker SCHH3 IP3 BHP3 LGA (SZ1993577) | | |
SG Branka vom Pendel Bach SCHH3 (SZ1827545) |
SG Chiwa vom Schiffgarten SCH3 (SHSB534878 (SZ 2015362)) | | |
G Nelfy vom Adamsgarten SCHH1 (SZ1802536) |