SG Elektra Soví mlýn ( Kenel Poli dobrý psík) BH,ZOP,ZVV1,SPR1,ZPU1,FPR2, (CMKUCMKU/DS/81716/11) | | SG Max Černý obelisk ZVV2, ZMT, T-3, OPT-3,SPT1, MISTR ČESKÉ REPUBLIKY TART 2012, (5CV1/58606/05) | | G Ipor Kiddo SVV1, IPO1 (SUCHNO36733/99/01) | | SG Cezar z Jasenskej doliny IPO3, SVV3, SPS, SPO (SHPK01100) | | Charon z Podskalky CS IPO3 (SKSP9620) | | |
Dora z Podskalky ZM, ZVV2, ZZP2, IPO1 (SKSP7401) |
SG Cedra Nemo SVV3, IPO3 (SKSP08730/82/86) | | |
Bleckie Kostar CS ZVV3, IPO3, ZPS1, ZZP1 (CKSP60566) |
G Fiana Kiddo SVV1 (SUCHNO28683/95/98) | | Balt od dvoch bratov SVV2, IPO2 (SKSP9638) | | |
Gala z Chirany SVV2 (SKSP6730) |
Carva Forno ZM (SKSP80593) | | |
Asia Pukal SVV2 (SKSP4060) |
SG Erika Černý obelisk IPO3, SCHH3, ZVV1 () | | SG Gero Chmelovy Kvitek UMS FCI, UMS WUSV, 2*UM CR, MISTR CR,IPO 3,SCHH 3 (CKSDS/07825/91/94) | | SG Abbé z Ansy WUSV, ZVV3, SCHH3, IPO3, (CKSP43476) | | |
SG Denny Brána Krusnohori ZM, ZVV1 (CKSP21636/84) |
SG Alin Chmelovy kvitek CS ZM ZVV1 (CKSP93250/91) | | |
G Bety z Tuchoric CS ZM, ZVV1 (CKSP53167/85/89) |
SG Conny Z Daskonu ZVV3, SP1, OP2, IPO3, SCHH2 (CKS05688/91/93) | | VD Karo z Ulcova dvora ZM, ZVV3, ZPO, IPO3 (CKSP33262/83/86) | | |
VD Tila z Ulcova dvora ZVV1, ZM (CKSP81129/78/81) |
V Cinda z Tatorky ZVV3, IPO3, ZM (CKSP53747/85/89) | | |
V Bety z Rastamoru ZM, ZVV3, IPO3, ZPO, (3xUME) (CKSP20247/84) |
Artemis z Duboveho mlyna ZVV3, ZPS1, ZPO1 (CMKUDS/48807/03/05) | | V Paso Naspo IPO3, SCHH3, ZPS1, ZVV3, FH1 (CMKU31012/97/02) | | V Derrik vom Haus Iris SCHH3 AD BH PR (SZ1801341) | | V Alf vom Körnersee SCHH3/PSH1 (DDR132543) | | |
V Saskia vom Haus Kaiser SCHH2 FH (DDR111223) |
SG Gabi von der alten Wassermühle SCHH3 (DDR163797) | | |
V Gunda vom Schieferschloß FH (DDR138607) |
Kasa od Policie ZV1, OP1,IPO1 (CMKU23359/95/97 (AKC DL83419001)) | | V Bob Hozmi SCHH3, IPO3, ZVV1, ZM (CKS08510/92/94) | | |
G Blackie Lesta ZM, IPO3, ZVV2 (CKSP61892/92) |
SG Gola od Policie ZVV1 (CKS09173/92/94) | | |
SG Caska SNB ZVV1, ZM (CKSP03813/90) |
Tana z Blatenskeho zamku ZM, ZVV1, ZPO1, SCHH1, IPO2 (CMKUDS/39657/00/03) | | SG Xero z Pohranicni straze CS SCHH3, IPO3, ZVV1 (CMKU29846/97/99) | | SG Grim z Pohranicni straze ZVV3, IPO3, SCHH3, ZPS1, ZM, FH1, (V7 WUSV 1997), (UM CR 1996 & 1997), (UMS 1997) (CKS12282/92/95) | | |
SG Tina z Pohranicni straze ZVV1, SP-PS (CKSP10834/92) |
G Lenka Clo ZVV1 (CKSP11708/92/95) | | |
SG Nora z Blatenskeho Zamku ZM, ZVV2 (CKSP52813/88) |
SG Zara z Blatenskeho zamku ZVV1 (CKSP05104/93) | | Bravo Amada CS IP3, ZM, ZVV2, ZZP2 (CKSP60098) | | |
VÝBORNÁ Dama Namelev ZM (CKSP20714/84) |
SG Majka z Blatenskeho Zamku ZM ZVV2 (CKSP42423) | | |
SG Klara z Pohranicni straze 1978 SP/PS, ZVV2, SCHH3 (CKSP2150/78/80) |