Flot z Nezdic CS CSHPK/22954/71
| SCHH1 CACIB Hein vom Schwafördener Land SCHH1 SZ/1181343
| SchH2 V Drusus vom elfenbeinernen Turm SchH2 SZ/1027329 | SchH3 Cherry vom Elfenbeinernen Turm SchH3 SZ/940702 | SchH3 V Panter von den Weinbergsecken SchH3 SZ/656027 | SchH3 VA DDR SIEGER 1949 Roland vom Teglerforst SchH3 SZ/598810 |
SchH2/MH1 Polli von der Buchenhöhe SchH2/MH1 SZ/572907 |
SchH1 Betty vom Wattenheimer Weg SchH1 SZ/761941 | SCHH3, FH Siggo vom Corneliushof SCHH3, FH SZ/606400 |
Anni vom Gockelsmüllerhof SZ/626457 |
SchH1 Nora vom elfenbeinernen Turm SchH1 SZ/982621 | SchH1 Bodo vom Gebhardsstein SchH1 SZ/794201 | SchH1 Harro vom Holzheimer Eichwald SchH1 SZ/710183 |
Alma vom Gebhardsstein SZ/698377 |
SchH2 Denny vom elfenbeinernen Turm SchH2 SZ/940709 | SchH2 Arry von Eschwege SchH2 SZ/873509 |
SchH1 Erle aus der Sautanzgasse SchH1 SZ/878602 |
SchH1 Betty von der Holzmühle SchH1 SZ/1019375 | SchH3 Neck vom elfenbeinernen Turm SchH3 SZ/982617 | SchH1 Bodo vom Gebhardsstein SchH1 SZ/794201 | SchH1 Harro vom Holzheimer Eichwald SchH1 SZ/710183 |
Alma vom Gebhardsstein SZ/698377 |
SchH2 Denny vom elfenbeinernen Turm SchH2 SZ/940709 | SchH2 Arry von Eschwege SchH2 SZ/873509 |
SchH1 Erle aus der Sautanzgasse SchH1 SZ/878602 |
SchH2 Hada vom Richterbach SchH2 SZ/950210 | SchH2 V Artus vom Richterbach SchH2 SZ/901542 | SchH3 V Conny vom Haus Gezie SchH3 SZ/809080 |
SchH2 Hexe vom Richterbach SchH2 SZ/700075 |
SchH1 Tessie vom Richterbach SchH1 SZ/869034 | SCHH3, DPH, FH VA1 Axel von der Deininghauserheide SCHH3, DPH, FH SZ/624836 |
SchH3 V Lende vom Richterbach SchH3 SZ/749438 |
ZVV1 V,KV Vista Big-Bör ZVV1 CSHPK/8671/67/70
| ZM, ZVV1, SCHH CACIB V Logan Onyx ZM, ZVV1, SCHH CSPKP/3114/65/67 | SCHH3 FH DDR Sieger 1965 & 1965 & 1966 V Greif vom Felsenstein SCHH3 FH DDR/15248 | SCHH2/FH V Gundo vom Stolper Land SCHH2/FH SZ/954339 | SCHH3, FH VA1 Alf vom Nordfelsen SCHH3, FH SZ/739163 |
SCHH2 V Werra vom Osnabrücker Land SCHH2 SZ/839828 |
SCHH1, HGH Fee von der Grunauer-Mühle SCHH1, HGH DDR/7154 | SCHH3 V Ajax von der Kieler Bucht-Ost SCHH3 SZ/814260 |
SCHH1 Christel von der Grunauer-Mühle SCHH1 SZ/887349 |
SCHH1 V Dakota Onyx SCHH1 CSHPK/24671/62/65 | ZV3, OP1, SP1 V Axel vom Wollkopf ZV3, OP1, SP1 CSPKP/23693/59/61 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 |
SCHH1 Britta von der Diana SCHH1 DDR/1238 |
Carka Vidio CSPKP/20020 | Geri Falkenstolz CSPKP/18995 |
SCHH3,ZVV2,OP1 V Chyma z Vrban SCHH3,ZVV2,OP1 CSPKP/14320 |
ZM V Lora Big-Bör ZM CSPKP/25348/62/64 | ZV3, OP1, SP1 V Axel vom Wollkopf ZV3, OP1, SP1 CSPKP/23693/59/61 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 | SCHH1 FH V Hardt von Bad Melle SCHH1 FH SZ/782377 |
SchH2 Draga aus der Brigittenklause SchH2 SZ/772271 |
SCHH1 Britta von der Diana SCHH1 DDR/1238 | SchH 3 V Rigo von der Schiebockmühle SchH 3 SZ/816422 |
SCHH1 SG Britta vom Wienerglück SCHH1 SZ/814826 |
ZV2,SP1 VD, SG Egina z Rovenalu ZV2,SP1 CSPKP/15147/55/59 | OP2, SP1, ZVV3 Brony z Horejsiho dvora CS OP2, SP1, ZVV3 UKK/10565/52/54 | SCHH2 V Bodo von der Villa Reineckenburg SCHH2 SZ/556955 |
OP1 V Agina z Mariánské skály OP1 CSNO/33014/49 |
OP1 SP2 ZV3 Cedra Sibrin OP1 SP2 ZV3 UKK/11942 | Dyk z Belzu UKK/999862 |
Valerie Sibrin CKJ/36374 |
Ciba Skalni ulice CS E.VC./6666
| ZVV1 V Makal Bropa ZVV1 CSHPK/15318
| SCHH3 FH SP-PS V Seigo aus der Espenstätte SCHH3 FH SP-PS DDR/18381 | SCHH3 DDR Sieger 1962 & 1963, V- Condor vom Falkenwappen SCHH3 DDR/10217 | DDR LINE XIC (11C 1972 Korbuch) SCH2 V Barry vom Andershofer Ufer DDR LINE XIC (11C 1972 Korbuch) SCH2 DDR/5074 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 |
SchH1 V Erle vom Devener Holz SchH1 SZ/880019 |
SchH1 V Jutta vom Hildakloster SchH1 DDR/5514 | SCHH3 V Fero aus der Eselstadt SCHH3 SZ/729332 |
SCHH2 SG Burga von Hemera SCHH2 SZ/886842 |
SchH1 V Jenny von der Lundengrotte SchH1 DDR/8071 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 | SCHH1 FH V Hardt von Bad Melle SCHH1 FH SZ/782377 |
SchH2 Draga aus der Brigittenklause SchH2 SZ/772271 |
SCHH1 Quelle von der Schiebockmühle SCHH1 SZ/727389 | SCHH 3 DDR SGR 1952 V1 Iran von der Buchenhöhe SCHH 3 SZ/611893 |
SchH2 Nita von der Buchenhöhe SchH2 SZ/568567 |
Ruth vom Busecker Schloß SZ/1077341 | SchH3 Arry vom Olperland SchH3 SZ/987547 | SCHH3 SG Roon von Felsenbrügg SCHH3 SZ/899147 | SchH3 Cent von der Hermannschleuse SchH3 SZ/836499 |
SCHH1 June von Felsenbrügg SCHH1 SZ/713651 |
SchH1 Uri vom Busecker Schloß SchH1 SZ/935414 | SchH2/FH V Harras vom Busecker Schloß SchH2/FH SZ/855284 |
SCHH2 V3 Daja vom Bernstein-Strand SCHH2 SZ/868934 |
SchH3 V Gutta vom Busecker Schloß [of Brittas] SchH3 SZ/1005658 (UK 5447865) | SCHH3 V Valet vom Busecker Schloß SCHH3 SZ/944109 | SchH3/FH VA1 Arno vom Haus Gersie SchH3/FH SZ/874382 |
SCHH2 V3 Daja vom Bernstein-Strand SCHH2 SZ/868934 |
SCHH1 V6 Zita vom Busecker Schloß SCHH1 SZ/965939 | SCHH3, FH VA4 Jonny von der Riedperle SCHH3, FH SZ/903280 |
SchH1 V Petra vom Busecker Schloß SchH1 SZ/928245 |
ZM G Lola z Pohranicni Straze CS ZM CSHPK/8211
| SCHH2 SG Klodo vom maienplatz SCHH2 DDR/19725 | SCHH3 SG Alf vom Rottiggrund SCHH3 DDR/10695 | SCHH 2 DDR Sieger 1959 Blitz unter den Hergußregnern SCHH 2 DDR/5590 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 |
SCHH3 V Nora von Osterhagen SCHH3 SZ/880326 |
SCHH1 G Asta vom Wellsdorfer Winkel SCHH1 DDR/7168 | SCHH3 Panther vom Bechergut SCHH3 SZ/817707 |
Alfa vom Pöllwitzersee SZ/882462 |
SCHH3 Hexe vom Maienplatz SCHH3 DDR/12677 | SCHH2 V Ingo von der Ramsau SCHH2 DDR/6953 | SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER SZ/818942 |
SCHH.1 V Christel von der Ramsau SCHH.1 SZ/881158 |
SchH3 Astrid vom Maienplatz SchH3 SZ/887390 | SchH 3 V Rigo von der Schiebockmühle SchH 3 SZ/816422 |
SchH1 Quecke vom Tinzer Höhe SchH1 SZ/813121 |
ZM D Centa z Pohranicni straze CS ZM CSPKP/942/62/64 | Jasan z Pohranicni straze CS EV.C/228 | Bodo III Mit-Sah SPKP/296 | Bodo Mit-Sah CKJ/26132 |
ZVV 1 Cari z Torcu ZVV 1 SPKP/402 |
Kornelia vom Haus Königsfreude SZ/817467 | SCHH3 SG Fred aus der Eselstadt SCHH3 SZ/729333 |
SCHH1 SG Argit vom Haus Königsfreude SCHH1 SZ/729422 |
Chrysta z Pohranicni straze CS EV.C/180 | Krim z Chvalkovic CSKS/37965 | Sawan vom Blasienberg SZ/556532 |
Ada Majestat CMKS/16240 |
Dorka od Stitarske tvrze UKK/2103 | Erik z Hory obetave CMKS/14053 |
Alma vom Haschhof SZ/591741 |