Bessy Ku-Jan IP1, IPO, ZM, ZPO, ZVV3 (CKSP60296/76/79) | | SG Ciron ze Secu CS ZPO, ZV3 (CSHPK21708/71/74) | | V Dar z Przma IPO, OP1, SP1, ZM, ZPO, ZVV3 (CSPKP3350/65/68) | | V Hary z Hornich lubu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP25169/62/65) | | Arko z Vytune ZVV1 (CsPKP20659/59/62) | | Luks Sibrin ZV1 (CSPKP16724) | | |
Flo Big Ben (CKJ40610) |
Bora pod Jezerem (CSPKP14269) | | |
Cibina z Bezoveho haje SP2 ZV1 (KJ40742) |
VELMI DOBRY Rola z Pohranicni Straze SVV1 (CsPKP22644/58/61) | | Bodo Hrazek CS ZVV3, OP1, SPL (CKSP4184) | | |
Flamme aus Eisen HGH (SZ563250) |
Illa Frydecka (CSKS36763) | | |
Elly vom Eichendorffer Schloß (SZ586676) |
VD Majka z Rovenalu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP24761) | | SG Ajax vom Bergmannseck OP2, SO2, SP-VB, SP/VB, SP2 (DDR7510) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
G Karola vom Haus Königsfreude SCHH3 (SZ817468) | | |
SG Argit vom Haus Königsfreude SCHH1 (SZ729422) |
Hexa z Rovenalu (CsPKP18813/58/60) | | SG Alex v Rudingen SCHH3 (SZ888271) | | |
Ursula von Rudingen SCHH1 (SZ814978) |
Cedra Sibrin OP1 SP2 ZV3 (UKK11942) | | |
Valerie Sibrin (CKJ36374) |
Seda SNB OP1, SP1, ZV2 (CSHPK8209/65/67) | | Alf vom Falkenhorst SCHH2 (DDR8921) | | Sambor von der Muttlauer Schweiz SCHH3 (SZ889017) | | V Rigo von der Schiebockmühle SchH 3 (SZ816422) | | |
V Quitte von der Schiebockmühle SchH1 (SZ727390) |
Iris aus der Bachstadt (SZ811764) | | |
SG Bella vom Haus Teichmann SchH3 (SZ616386) |
Valda von der Muttlauer Schweiz SCHH1 (CSPKP4505) | | DDR Sieger 1955, V Asso von der Rüster SCHH3 (SZ882947) | | |
Asta vom Bogendreieck (SZ778245) |
Iris aus der Bachstadt (SZ811764) | | |
SG Bella vom Haus Teichmann SchH3 (SZ616386) |
Pegy SNB CS () | | SG Donar vom Haus Wiesel SCHH1 (DDR7049) | | VA2 Donar von der Firnskuppe SCHH3, FH (SZ809666) | | |
V Mirja vom Holzheimer Eichwald SchH2 (SZ628034) |
V Erle vom Devener Holz SchH1 (SZ880019) | | |
Oscha von Klein-Rogahn SCHH3 (SZ697414) |
Cina SNB CS () | | No information about the Sire () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
No information about the Dam () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
SG Dinna od Velke reky ZVV1 (CSHPK21653/71/75) | | V Erko von den Härdten SchH2 (SZ1064388) | | Veit vom Busecker Schloß SchH3 (SZ944111) | | VA1 Arno vom Haus Gersie SchH3/FH (SZ874382) | | VA1 Edo vom Gehrdener Berg SchH3 (SZ757701) | | |
V Haga vom Haus Schütting SchH1 (SZ647806) |
V Delia vom Walburgitor SchH2 (SZ824103) | | |
V Berra vom Walburgitor SchH3 (SZ610157) |
V3 Daja vom Bernstein-Strand SCHH2 (SZ868934) | | 2X VA1 Lido vom Friedlichenheim SCHH3/FH (SZ764298 (AKC W542123)) | | |
V Sonja von der Gnadentalermühle SchH1 (SZ651574) |
V Asta von der Wallenstein-Eiche SchH3/FH (SZ686291) | | |
Isa aus den Twietbergen SCHH3 (SZ601269) |
Rosl vom Silberhals SCHH1 (SZ1016741) | | V Gero vom Katharinentor SCHH3, FH (SZ918291) | | VA3 Cäsar von der Malmannsheide SCHH3, FH (SZ862862) | | |
V Donka vom Muschelteich SchH3 (SZ763570) |
SG11 Bärbel vom Escherdamm SCHH2 (SZ763468) | | |
Bianka vom Geldernpark SchH3 (SZ650602) |
Ondy von der Elisabethenklause SchH3 (SZ952531) | | VA4 Jonny von der Riedperle SCHH3, FH (SZ903280) | | |
V Cita von der Wildbahn SchH3 (SZ644296) |
Kaya von der Elisabethenklause (SZ878045) | | |
1957 CAN GVX CH Helge aus der Bodenseeheimat SCHH3 (SZ839589 (AKC W573052)) |
Dari z Oldrichova dubu (CSHPK3882/65/69) | | Ron SNB CS (ev.c.3156) | | Baron Bofal (CSPKP16763) | | Dolf vom Fürstensteg (SZ746332) | | |
Nixe vom Herbstgrund (SZ637782) |
Christa Favorit (UKK9449) | | |
Adine Haus Ogrodowy SCHH1 (SZ723465) |
Dana SNB (EV.C2853) | | SG Droll aus der Quitzowstadt SCHH 3 (SZ819363) | | |
Cilly von der Bärenweide SCHH 2 (SZ693953) |
Alma z Dlouhe olice (UKK14417) | | |
Ajka z Regheru (UKK8441) |
Bora z Kocourkova (CSPKP24745) | | Bojar z Bartolomejskeho Nadvori (CSPKP998754) | | Aras z Horky (UKK999849) | | |
Peggy ze Lhotic (UKK999852) |
Ria z Levinske tvrze (UKK999850) | | |
Astra z Hory Obetave (CSPKP995465) |
Asta z Stepanova dvora (CSPKP17667) | | Boris z Ryje (UKK11966) | | |
Bruna z Klenice (CSKS38922) |
Arma z Danasty (UKK10795) | | |
Dana-Asta z Levinske tvrze OP2 (CJK35564/50) |