CGC Norbi Mavic Poland CGC PKR/I85415 (AKC DN55915701)
| IPO1 SG Fric Vanos Poland IPO1 PKR I/78652
| SG1 Serbia Siegershow JHKL 2014 Kanto von Simpor JR/742954 | IPO 2 VA1 SER,V4 China sieger Onur vom Haus Bifo IPO 2 BSV/127299 (CSZ 8003138) | IPO1 V Ton Feetback IPO1 JR/736768 | SCHH3 V 9 BSZS + VA (ARG) Ober della Valcuvia SCHH3 LOI/08/43814 (SZ 2233546) | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 |
SchH2 V Mary della Valcuvia SchH2 LOI/01/53520 |
IPO1 SG Selma Feetback IPO1 JR/726071 | IPO2 V Timo Fixfrutta IPO2 JR/719233 |
IPO1 Comtessa vom Kapellenberg IPO1 SZ/2117423 |
IPO1 SG Unka Feetback IPO1 JR/738691 | SCH H 3 V 1 Unkas vom steilen Ufer SCH H 3 SZ/2192851 | SCHH3 V Yenno vom Hühnegrab SCHH3 SZ/2132826 |
SCHH2 VA2 Swiss 2002, V2 BSZS 2002 Wendy vom steilen Ufer SCHH2 SZ/2060911 |
IPO1 Blondi Feetback IPO1 JR/724113 | SCHH3 VA5 Nero vom Nöbachtal SCHH3 SZ/2080775 |
IP2 V Trixi Fixfrutta IP2 JR/719237 |
IPO1 V Kuba Feetback IPO1 JR/730766 | SCHH3 2X VA1 Vegas du Haut Mansard SCHH3 LOF/569091 (SZ 2164725) (ROI 10/41767) | SchH3, IPO3 VA1 Pakros d'Ulmental SchH3, IPO3 LOI/02/98355 (SZ 2138739) | SCHH3 VA1 Bax von der Luisenstraße SCHH3 SZ/2042606 |
SCHH3 VA1 Karma vom Ochsentor SCHH3 SZ/2031747 |
SCHH3 VA2(F) Rangoon du Haut Mansard SCHH3 LOF/527930/45533 | SCHH3 VA3(F) Owen du Fossé de Norva SCHH3 LOF/506735 |
SCHH3 V Jalna du Haut Mansard SCHH3 LOF/449713 |
IPO1 SG Selma Feetback IPO1 JR/726071 | IPO2 V Timo Fixfrutta IPO2 JR/719233 | SCHH3 V1 Austria BSZS 1998 Aranyvölgyi-Örseg Brass SCHH3 MET/2784/94 (SZ1988816) |
IPO3 V Manta Nivalda IPO3 JR/712085 (SZ 9129109) |
IPO1 Comtessa vom Kapellenberg IPO1 SZ/2117423 | SCHH3 VA8(A) Manto di Casa Mary (1999) SCHH3 LOI/99/191656 |
SCHH1 V Lara vom Kapellenberg SCHH1 SZ/2075877 |
IPO1 SG 67 BSZS Vogerland HAYAT IPO1 PKR/I-69689 | OKD 1, ZKS 1 Zilber Wasserfall Shwartz OKD 1, ZKS 1 RKF/2687173 | OKD-1, ZKS-1 Aedesbark Dominik OKD-1, ZKS-1 RKF/1910572 | OKD 1,ZKS 1 V Vogerland Faraon OKD 1,ZKS 1 RKF/1371122 | IPO1 Erminal Visum IPO1 RKF/1081776 |
IPO1 Vasgerhoff Vjurtsella IPO1 RKF/0039000 |
OKD, ZKS V (RUS) Alni Bastinda OKD, ZKS RKF/1291156 | SchH3 VA CH.RUS Uller von Batu SchH3 SZ/1886311 |
IPO-1 V (RUS) Caty Guard IPO-1 RKF/0031755 |
OKD 1. ZKS-1 V Zilber Vasserfall Mona Liza OKD 1. ZKS-1 RKF/1323468 | SCHH2 V Nicko vom Hammelsbacher Hof SCHH2 SZ/2005463 | SCHH3 V2 Yassko von der Roten Matter SCHH3 SZ/1869422 |
SchH1 V Olima vom Hammelsbacher Hof SchH1 SZ/1915805 |
OKD-1,ZKS-1. Elsi iz Serebryanogo Vodopada OKD-1,ZKS-1. RKF/1262879 | IPO1 V Flick von der Windrose IPO1 SZ/1979675 |
IPO-1, OKD-3, PCL-3 V Zilber Wasserfall Imperia IPO-1, OKD-3, PCL-3 RKF/0084483 |
OKD-1,ZKS-1 V1 Vogerland Arlett OKD-1,ZKS-1 RKF/2562625 | OKD 1,ZKS 1 V Vogerland Faraon OKD 1,ZKS 1 RKF/1371122 | IPO1 Erminal Visum IPO1 RKF/1081776 | IPO1 Vogerland Odin IPO1 RKF/78696 |
IPO1 Erminal Hendi IPO1 RKF/0045063 |
IPO1 Vasgerhoff Vjurtsella IPO1 RKF/0039000 | IPO1 V Vogerland Gering IPO1 RKF/66908 |
OKD 1, ZKS 1 Voger Vassa OKD 1, ZKS 1 RKF/0036500 |
IPO1 Ljustikhof NENSI IPO1 RKF/1793416 | IPO-1 VA1 (BY), VA2 (RUS) Flip von der Freiheit Westerholt IPO-1 SZ/2104423 | SCHH3 VA2(I), VA3(US) Solo von Frutteto SCHH3 SZ/2056283 |
SCHH1 V1 Uta von der Freiheit Westerholt SCHH1 SZ/2045569 |
OKD-1 Vjatskit Dvor Rondo OKD-1 RKF/1138511 | IPO1 Leiksaid Krinston IPO1 RKF/64939 |
No information about the sire |
IPO1 Imi Mavic Poland IPO1
| IPO I SG26 (BSZS 2010), Leo Mavic Poland IPO I PKR/I - 65279 | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 | SCHH3 VA2 Quantum von Arminius SCHH3 SZ/2055986 | SCHH3 VA6 Dux della Valcuvia SCHH3 LOI/98/41955 (SZ 2052621) | SchH3 VA8 Max della Loggia dei Mercanti SchH3 LOI/GT566843 (SZ 1944110 ) |
SCHH3 VA1(I) Una della Valcuvia SCHH3 GT/622410 |
SCHH1 V Only vom Wutachtal SCHH1 SZ/2010235 | SCHH3 VA5 Shanto's Xano SCHH3 NHSB/1908269 (SZ1970074) |
SCHH2 VA2(I) Minka vom Drei Birkenzwinger SCHH2 SZ/1747480 |
SCHH2 V Ute vom Thermodos SCHH2 SZ/2051039 | SCHH3 VA3 Esko vom Dänischen Hof SCHH3 SZ/1998887 | SCHH3 VA2 Jango vom Fürstenberg SCHH3 SZ/1896845 |
SchH2 V31 BSZS 1996 Una von Oxsalis SchH2 SZ/1904966 |
SCHH2 V Jola vom Thermodos SCHH2 SZ/1962170 | SCHH3 V2 Yassko von der Roten Matter SCHH3 SZ/1869422 |
SCHH1 V Geisha vom Mönchberg SCHH1 SZ/1857255 |
IPO 1, PT 1 V IKA vom Farbenspiel IPO 1, PT 1 SZ/2175992 | SCHH3, FH1 VA3 Dux de Cuatro Flores SCHH3, FH1 LOE/1333809 (SZ 2127932) | SCHH3 VA2 Hill vom Farbenspiel SCHH3 SZ/2058265 | SCHH3 VA8 VA1(CN) Huppy von Arlett SCHH3 SZ/1964660 |
SCHH2 V Dasti vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1917706 |
SchH1 V Lina von Arminius SchH1 SZ/2040079 | SCHH3 VA2 Jango vom Fürstenberg SCHH3 SZ/1896845 |
SchH3 VA2 Kelly von Arminius SchH3 SZ/1829913 |
SchH2 V Amy von der Klosterhütte SchH2 SZ/2107856 | SCHH3, IPO3, FH2 VA3 Erasmus van Noort SCHH3, IPO3, FH2 SZ/2060362 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) |
SCHH1 VA4(CH) Alke van Noort SCHH1 SZ/1975706 |
SCHH1 V Ronja vom Farbenspiel SCHH1 SZ/1986171 | SCHH3, FH VA10 Scott von Deodatus SCHH3, FH SZ/1925848 |
SCHH1 V Caty vom Farbenspiel SCHH1 SZ/1903607 |
IPO1 Gera Mavic Poland IPO1 PKR I/61830) | SCHH3 VA6 Nando vom Gollerweiher SCHH3 SZ/2123269 | SCHH3 VA1(E) V12 Yello vom St.-Michaels-Berg SCHH3 SZ/2057221 | SchH3 VA4 Enzo von Buchhorn SchH3 SZ/1930146 | SchH3 VA1 BSZS 1997 Lasso vom Neuen Berg SchH3 SZ/1820256 (AKC DL71755501) |
SchH2 V Tina vom Lechtal SchH2 SZ/1818219 |
SCHH1 V Pia vom St.-Michaels-Berg SCHH1 SZ/1979653 | SCHH3 V Yugo von der Michaelswiese SCHH3 SZ/1872657 (AKC DL82419001 |
SchH2 V Yola vom St.-Michaels-Berg SchH2 SZ/1887088 |
SCHH1 V Zindy vom Bierstadter Hof SCHH1 SZ/2074106 | SCHH3 VA5 Kevin vom Murrtal SCHH3 SZ/2020273 | SCHH3, FH 2X VA1 Rikkor von Bad-Boll SCHH3, FH SZ/1919865 |
SchH2 V Aischa vom Holundergarten SchH2 SZ/1890244 |
SCHH2 V Anika vom Bierstadter Hof SCHH2 SZ/1983803 | SCHH3, ÉLITE A V1 Eros von der Luisenstraße SCHH3, ÉLITE A SZ/1823810 |
SCHH3 V Lancia vom Bierstadter Hof SCHH3 SZ/1917187 |
IPO1 V (PL) Patrisja Mavic IPO1 PKR/I-57409 | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 | SCHH3 VA2 Quantum von Arminius SCHH3 SZ/2055986 | SCHH3 VA6 Dux della Valcuvia SCHH3 LOI/98/41955 (SZ 2052621) |
SCHH1 V Only vom Wutachtal SCHH1 SZ/2010235 |
SCHH2 V Ute vom Thermodos SCHH2 SZ/2051039 | SCHH3 VA3 Esko vom Dänischen Hof SCHH3 SZ/1998887 |
SCHH2 V Jola vom Thermodos SCHH2 SZ/1962170 |
IPO2, SVV.1 V Palme Mavic IPO2, SVV.1 PKR/I-38574 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 |
IPO3 VA 2 (PL), V (BSZ D) Afra Schreidon IPO3 CMKU/31214/97 (PKR I-31776) | SchH3/IP3 VA Kastor vom Amur SchH3/IP3 SZ/1909981 |
ZV1 2*Mistr CR, CH.pr.CZ, 13*UM CR, 2*CACT(CZ), 5*UMS FCI Karina z Gentu ZV1 CMKU/28599/93/96 |
Capri Sak-Land Akc/DN53145602
| IPO1 V1 (PL'15) , V4 (PL'16), Ch.PL. DRAGO z Kojca Holan IPO1 PKR I/76028
Duży, mocny,typowy o bdb proporcjach i pigmencie, wyrazista samcza głowa, wysoki kłąb dobrze ułożony oraz długi zad, bdb kątowany z przodu i z tyłu ,przestronny i dynamiczny kłus. | Zorko z Kojca Elbikame PKR I/67218) | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 | SCHH3 VA2 Quantum von Arminius SCHH3 SZ/2055986 | SCHH3 VA6 Dux della Valcuvia SCHH3 LOI/98/41955 (SZ 2052621) | SchH3 VA8 Max della Loggia dei Mercanti SchH3 LOI/GT566843 (SZ 1944110 ) |
SCHH3 VA1(I) Una della Valcuvia SCHH3 GT/622410 |
SCHH1 V Only vom Wutachtal SCHH1 SZ/2010235 | SCHH3 VA5 Shanto's Xano SCHH3 NHSB/1908269 (SZ1970074) |
SCHH2 VA2(I) Minka vom Drei Birkenzwinger SCHH2 SZ/1747480 |
SCHH2 V Ute vom Thermodos SCHH2 SZ/2051039 | SCHH3 VA3 Esko vom Dänischen Hof SCHH3 SZ/1998887 | SCHH3 VA2 Jango vom Fürstenberg SCHH3 SZ/1896845 |
SchH2 V31 BSZS 1996 Una von Oxsalis SchH2 SZ/1904966 |
SCHH2 V Jola vom Thermodos SCHH2 SZ/1962170 | SCHH3 V2 Yassko von der Roten Matter SCHH3 SZ/1869422 |
SCHH1 V Geisha vom Mönchberg SCHH1 SZ/1857255 |
SANTA Jaris PKR I/59367 | IPO1 CH.PL Saxo z Kojca Holan IPO1 SZ/2195059 | SCHH3 V Saber vom Steffen Haus SCHH3 SZ/2052618 (AKC DL71767802) | SCHH3, FH1 V14 VA4(B) Zapp vom Mönchberg SCHH3, FH1 SZ/1910983 |
SchH3 V Sarah vom Nassauer Berg SchH3 SZ/1913772 (AKC DL71544801) |
IPO1 CH.PL Czacza z Kojca Elbikame IPO1 PKR I/3743 | VA Pico Dollby Bohemia CMKU/27850/96 (HPK 33958/98/98) |
Yoko z Kojca Elbikame PKR/I-28939 |
Polly z Kojca Elbikame | SCHH3 VA7 Ghandi von Arlett SCHH3 SZ/2031121 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SchH3 VA11 Wendrina von der Kahler Heide SchH3 SZ/1929464 |
Yoko z Kojca Elbikame PKR/I-28939 | SCHH3 VA1 Ulk von Arlett SCHH3 SZ/1769704 |
Elbe von Bad-Boll SZ/1790493 |
JOKO z Kojca Holan PKRI/69789 | SVV1 V1 Ultimmo Avax Hof SVV1 CMKU/65466/07 (PKR I 61941) | SCHH3, IPO3, FH2 V13 VA3(USA) Andrjuscha van Noort SCHH3, IPO3, FH2 SZ/2135544 (AKC DN115750/02) | SCHH3 VA2 Hill vom Farbenspiel SCHH3 SZ/2058265 | SCHH3 VA8 VA1(CN) Huppy von Arlett SCHH3 SZ/1964660 |
SCHH2 V Dasti vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1917706 |
SCHH3 V Endrefalva Chicoletti SCHH3 RKF/1103859 (SZ 2096558) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH1, IPO1 V Endrefalva Svitti SCHH1, IPO1 RKF/0083824 |
ZVV1 V Dion Avax Hof ZVV1 CMKU/53639/04/07 | SCHH3, IPO3, FH2 VA3 Erasmus van Noort SCHH3, IPO3, FH2 SZ/2060362 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) |
SCHH1 VA4(CH) Alke van Noort SCHH1 SZ/1975706 |
SVV1, ZVVi VA2 (CZ, SK) Arleti Avax SVV1, ZVVi SUCHNO/34834/98/00 (CMKU 45518-02/98/02) | IPO3, SchH3 V1 Uri du Manoir de Sissi IPO3, SchH3 LOSH/777470 (SZ 2027223) |
SVV1 V (SK) Kontes Avax SVV1 SUCHN/25517/94 |
SCHH1 V, (SG124 BSZS JHKL 2007) OLLY z Kojca Holan SCHH1 PKR I/57472 | SCHH3 VA3 VA1(ESP) Orbit vom Hühnegrab SCHH3 SZ/2107789 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 |
SCHH1 V Pirie vom Haus Dexel SCHH1 SZ/2068448 | SCHH3, IPO3, FH2 2X VA2 Timo vom Berrekasten SCHH3, IPO3, FH2 SZ/1969122 |
SCHH3 VA8 Magit vom Hühnegrab SCHH3 SZ/1956672 |
IPO1 SABA z Kojca Holan IPO1 PKR/I-51005 | SCHH3 V Saber vom Steffen Haus SCHH3 SZ/2052618 (AKC DL71767802) | SCHH3, FH1 V14 VA4(B) Zapp vom Mönchberg SCHH3, FH1 SZ/1910983 |
SchH3 V Sarah vom Nassauer Berg SchH3 SZ/1913772 (AKC DL71544801) |
IPO1 CH.PL Czacza z Kojca Elbikame IPO1 PKR I/3743 | VA Pico Dollby Bohemia CMKU/27850/96 (HPK 33958/98/98) |
Yoko z Kojca Elbikame PKR/I-28939 |
BH IPO1 SG1,V2(PL) Lacosta De-Marko BH IPO1 PKR I/70800
| IPO WALDI zur Worringer Rheinaue IPO SZ/2229097 (PKR I - 65658) | IPO1, SCHH2 V Banderas du Domaine du Parc IPO1, SCHH2 LOF/594265 (SZ 2208977) | SCHH3 2X VA1 Vegas du Haut Mansard SCHH3 LOF/569091 (SZ 2164725) (ROI 10/41767) | SchH3, IPO3 VA1 Pakros d'Ulmental SchH3, IPO3 LOI/02/98355 (SZ 2138739) | SCHH3 VA1 Bax von der Luisenstraße SCHH3 SZ/2042606 |
SCHH3 VA1 Karma vom Ochsentor SCHH3 SZ/2031747 |
SCHH3 VA2(F) Rangoon du Haut Mansard SCHH3 LOF/527930/45533 | SCHH3 VA3(F) Owen du Fossé de Norva SCHH3 LOF/506735 |
SCHH3 V Jalna du Haut Mansard SCHH3 LOF/449713 |
SchH1 V Any du Domaine du Parc SchH1 LOF/576949 (SZ 2209365) | SCHH3 VA1(BEL) Xaro d'Ulmental SCHH3 LOI/03/77115 (SZ 2148106) | SCHH3 VA1(CN) V14 Whisky vom Bierstadter Hof SCHH3 SZ/2062851 |
SCHH1 SG Raya d'Ulmental SCHH1 LOI/00/105985 |
SCHH1 SG2 (FR) Tiffanie du Domaine du Parc SCHH1 LOF/548580 | SCHH3 V Baru von Haus Yü SCHH3 SZ/1972084 |
BREVET V Lizzy Des Traineaux BREVET LOF/462830 |
SchH1 V Xelda zur Worringer Rheinaue SchH1 SZ/2170312 | SCHH3 V2 BSZS, VA1(IE) Ken vom Elzmündungsraum SCHH3 SZ/2117743 | SCHH3 VA2(I), VA3(US) Solo von Frutteto SCHH3 SZ/2056283 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 |
SCHH2 V Zora vom Elzmündungsraum SCHH2 SZ/2057806 | SCHH3 VA3 Esko vom Dänischen Hof SCHH3 SZ/1998887 |
SCHH3 V Quelle vom Elzmündungsraum SCHH3 SZ/1978389 |
SCHH1 V Grappa zur Worringer Rheinaue SCHH1 SZ/2126770 | SCHH3 VA4(I) V10 Flipp von Arlett SCHH3 SZ/2093963 | SCHH3 VA7 Ghandi von Arlett SCHH3 SZ/2031121 |
SCHH2 V22 Vienchen von Arlett SCHH2 SZ/1992558 |
SCHH1 V Quana vom Pleystrang SCHH1 SZ/2060088 | SCHH3 V14 Xandor von Tronje SCHH3 SZ/1945049 |
V Mona vom Pleystrang SZ/1976711 |
PT1 IPO1 Ira De-Marko PT1 IPO1 PKR I/61770 | IPO1 CH.PL Saxo z Kojca Holan IPO1 SZ/2195059 | SCHH3 V Saber vom Steffen Haus SCHH3 SZ/2052618 (AKC DL71767802) | SCHH3, FH1 V14 VA4(B) Zapp vom Mönchberg SCHH3, FH1 SZ/1910983 | SCHH3 VA4 Natz vom Steigerhof SCHH3 SZ/1841632 |
SCHH1 V Julchen vom Mönchberg SCHH1 SZ/1795719 |
SchH3 V Sarah vom Nassauer Berg SchH3 SZ/1913772 (AKC DL71544801) | SCHH3 V13 Largo vom Breidenbacher-Schloß SCHH3 SZ/1849907 |
SchH2 V Laika vom Nassauer Berg SchH2 SZ/1850199 |
IPO1 CH.PL Czacza z Kojca Elbikame IPO1 PKR I/3743 | VA Pico Dollby Bohemia CMKU/27850/96 (HPK 33958/98/98) | SCHH 3/IPO 2 V, CACIB Korado Avax SCHH 3/IPO 2 Suchno/25513/94 (CMKU25183/95) (SZ1981950) |
ZVV1 V Messie Irluka ZVV1 CKS/12766/92/95 |
Yoko z Kojca Elbikame PKR/I-28939 | SCHH3 VA1 Ulk von Arlett SCHH3 SZ/1769704 |
Elbe von Bad-Boll SZ/1790493 |
Abi De-Marko PKR I/53415 | IPO 2 V Paco Mavic IPO 2 PKR/I-38234 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 |
IPO3 VA 2 (PL), V (BSZ D) Afra Schreidon IPO3 CMKU/31214/97 (PKR I-31776) | SchH3/IP3 VA Kastor vom Amur SchH3/IP3 SZ/1909981 |
ZV1 2*Mistr CR, CH.pr.CZ, 13*UM CR, 2*CACT(CZ), 5*UMS FCI Karina z Gentu ZV1 CMKU/28599/93/96 |
Rona Sądeckie Lachy | SCHH3 VA1 Ulk von Arlett SCHH3 SZ/1769704 | SCHH3, FH VA5 Yago vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1702119 |
SCHH2 V Dolly von Arlett SCHH2 SZ/1713794 |
Manta von der Holzheimer Linde SZ/1900560 | SCHH3 VA1 Kimon van Dan Alhedy's Hoeve SCHH3 NHSB/1682784 (SZ 1788156) |
SchH3 VA3 Karla vom Wiesenborn SchH3 SZ/1836609 |