SG Buddy de Renaudloup SCHH1, SCHH2, SCHH3 () | | Ufo van Guy's Hof SCHH 3 (LOSH0779715) | | Natan vom Pacheco's Haus KNPV PH1, VH1, PH1 (SZ1962654) | | Rick van Tiekerhook IPO3, SchH3, VH3, WUSV, V1 (Ned. Indiv. Africhtings '86) (NHSB1291154) | | V-INT CH Greif zum Lahntal SCHH3/FH/IP3 (SZ1301939) | | V Jago von den Jungen Hansen SchH3 (SZ1191967) | | |
SG Tanga vom Basalthügel SchH3 (SZ1118290) |
SG Cora zum Lahntal SchH1 (SZ1224508) | | |
V Ossie vom Silberbusch SchH1 (SZ1152193) |
Esthera van Tiekerhook KNPV, DH, PH.1, SCHH.3 (NHSB965005) | | VA3 Greif vom Bielkopf SCHH3, FH (SZ1284458) | | |
V Assie vom Onkelshaus SchH2 (SZ1122214) |
SG Beauty van Tiekerhook SCHH 3 (NHSB773605) | | |
Anjou van Tiekerhook (NHSB662200) |
Fury vom Pacheco's Haus IP3, VH3, Schh3 (NHSB1118665) | | Baldor vom Pacheco's Haus VH3 IP3 (NHSB991581) | | V Argus vom Steverstrand SchH3/FH (SZ1198155) | | |
Asta vom Wesnitztal SchH1 (SZ1123203) |
SG Winny vom Lierberg SchH1 (SZ1207687) | | |
Cita vom Kirchsteg SCHH2 (SZ1142000) |
Besheita (1974) SCHH3, UV, VH3 (NSHB710509) | | V CAN.CH. Iro vom Pilgersberg SCHH3 (SZ1166491 (AKC WC797352)) | | |
Gutta von der Wienerau SchH1 (SZ1109544) |
A-Sita van Mijenburgh (NHSB464524) | | |
Apasja van de stolphoeve (NHSB421106) |
Palma van Guy's hof IPO 3 (ALSH0049233) | | Tino vom Körbelbach SchH1 (SZ1648925) | | SG Bojar de Lupis Fidis SchH3 (SZ1571802) | | VA11 Wanko von der Maaraue SCHH3/FH/IP3 (SZ1439364) | | |
V Oschy von der Maaraue SCHH3 (SZ1360576) |
V Evi vom Körbelbach SCHH3/FH/IP3 (SZ1459540) | | |
G Friga vom Allerswald SCHH3,( V-BSP ) (SZ1343174) |
V Umsa vom Bungalow SCHH3 ( V-BSP ) FH, 294 SCORE IN BSP (SZ1412391) | | G Caro vom Allerswald SCHH3 ( V-BSP ) FH IPO3 (SZ1268996) | | |
V Quicke vom Itztal SchH3 (SZ1144064) |
V Pali vom Bungalow SchH3/FH (SZ1223970) | | |
Rina vom Bungalow SchH1 (SZ1167400) |
Nicky van Guy's Hof SCHH3 VVDH (ALSH0047114) | | SG Link van Muikenshof V1 WUSV 1991, 3XWUSV, SCHH3,IPO3,FH (LOSH0607881 (SZ1899060) (AKC DL63271301)) | | G Jago vom Nesselbach SCHH3, FH, IPO3 (SZ1611874) | | |
Gina vom Walpros SCHH1 (SZ1533097) |
SG Jip van Muikenshof IPO3, SCHH3 (LOSH554192) | | |
Fenga vom Kürwiesgässle SCHH1 (SZ1476152) |
Kate van Haus Moons SCHH3 (ALSH36665) | | V Sagus vom Busecker Schloß SCH3 (SG-BSP) (SZ1410929) | | |
V Vroni vom Busecker Schloß SchH2 (SZ1332235) |
Fame(1981) (ALSH) IPO3 (ALSH32277) | | |
Astra vom Deutschordenhaus IP3 (SZ1312296) |
Quicke von Karthago SCHH 3, IPO 3 (SZ1977707) | | G Crok vom Erlenbusch SCHH3, FH1, BSP (SZ1735116) | | SG Mink vom Haus Wittfeld SCHH3 (SG-BSP) FH (SZ1569341 (AKC D217151 03-85)) | | G Ylo vom Waldeckerhof SCHH3, 2*BSP (SZ1414452) | | V-INT CH Greif zum Lahntal SCHH3/FH/IP3 (SZ1301939) | | |
SG Cora zum Lahntal SchH1 (SZ1224508) |
SG Gabi von der Pollerburg SchH2 (SZ1235991) | | |
Fanta vom Leeserhölzchen SchH1 (SZ1142666) |
SG Cora vom Haardblick SchH3 (SZ1277952) | | SG Ignaz vom Oberscholvenerweg 3XBSP, V-BSP, SCHH3, FH (SZ1133875) | | |
SG Delfi vom Oberscholvenerweg SCHH2 (SZ998652) |
SG Dora von den Rixbecker Alpen SchH3 (SZ1186340) | | |
Birke vom Kornfeldshof SchH1 (SZ1108524) |
Tanja vom Südmühlenkolk SchH3 (SZ1605258) | | G Kent vom Südmühlenkolk SchH3/FH (SZ1403768) | | VA3 Greif vom Bielkopf SCHH3, FH (SZ1284458) | | |
V Assie vom Onkelshaus SchH2 (SZ1122214) |
Rommy vom Roruper Waldschlößchen SchH3 (SZ1240703) | | |
Elfe vom Driland SchH1 (SZ1152288) |
SG Catja von der Eichmühle SchH3 (SZ1462179) | | V Cay von den Treiser Höhlen SchH3 (SZ1343244) | | |
Yeska vom Mönchberg SchH1 (SZ1253384) |
Anka von der Eichmühle SchH1 (SZ1400362) | | |
SG Hella von Böhlsruh SchH2 (SZ1326777) |
SG Ilwa von Karthago SCHH 2, IPO1 (SZ1846878) | | V Gasko von Karthago SchH3/FH (SZ1744640) | | SG Fello von Karthago SchH3/FH (SZ1659728) | | V Harro aus der Lechrainstadt SCHH3 (V-BSP) FH IPO3 (SZ1550016) | | |
SG Elly vom Windachquell SchH2 (SZ1390221) |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) | | |
Bessie vom alten Kauz SchH2 (SZ1353749) |
Unka von Karthago SchH3/FH (SZ1607889) | | V Immo vom Haus Anja SCHH3 (SG-BSP) IP3 (SZ1480517) | | |
V Cora vom Trimmpfad SchH3/FH/IP1 (SZ1373316) |
V Endie von Karthago SCHIII FH ( V-BSP) (SZ1518808) | | |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) |
Amsel von Karthago SchH3 (SZ1720965) | | V 48 Jack van Noort SchH3/FH/IP3 (SZ1562350) | | VA1 Dingo vom Haus Gero SchH3 (SZ1449693) | | |
V Britta von der Malvenburg SCHH2 (SZ1314771) |
V Diana von Aducht SchH3/FH/IP3 (SZ1433345) | | |
V Tatja Grubenstolz SchH3/FH (SZ1298843) |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) | | V Olf zur starken Eiche SchH3/FH (SZ1357429) | | |
G Bianka zur Starken Eiche SchH3 (SZ1236948) |
Bessie vom alten Kauz SchH2 (SZ1353749) | | |
G Carmen vom Lierberg SchH3 (SZ1265323) |