Diesel Mar-go KHRON/7741/D
| YUKON ze Skalnego Wzgórza
| Zimbo vom Messebau SZ/2024862 (PKR I-46349) | SchH3 V(LGZS) Eroson vom Messebau SchH3 SZ/1910776 | SchH3 V Tacko von der Wienerau SchH3 SZ/1833504 | SCHH3 SG18 Nufo von der Wienerau SCHH3 SZ/1743231 |
SCHH3, IPO3 VA5 Xandra von der Wienerau SCHH3, IPO3 SZ/1696273 |
SchH1 V Xita vom Sendberg SchH1 SZ/1749299 | SchH3 V Pascha von der Morrtel SchH3 SZ/1657966 |
SchH2 V Gaby vom Bergmannshof SchH2 SZ/1629658 |
SCHH1 SG Kori vom Messebau SCHH1 SZ/1939031 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 | SCHH3, FH VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH SZ/1705812 |
SCHH1 V Quitta von der Ehrenfeste SCHH1 SZ/1773647 |
SchH1 Ricki vom Messebau SchH1 SZ/1799000 | SchH3 VA1 Mexican Sieger 1994 (V4 BSZS 1992) Jello von der Wienerau SchH3 SZ/1738055 |
SchH1 V Cora von der Philippsruher-Allee SchH1 SZ/1715147 |
IPO1 V Toska ze Skalnego Wzgórza IPO1 | SCHH3 V3 Zamp vom Schloss Runding SCHH3 SZ/1983212 | SCHH3, FH V Gildo vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1884800 | SCHH3, FH VA2(ÖST) Axel von der kleinen Birke SCHH3, FH SZ/1803458 |
SCHH3 VA5(I) Marit vom Wildsteiger Land SCHH3 SZ/1737627 |
SchH1 V Ronya vom Schloss Runding SchH1 SZ/1892009 | SchH3 VA5 Nero vom Hirschel SchH3 SZ/1783907 |
SchH2 V Frika vom Schloss Runding SchH2 SZ/1813374 |
Zambi ze Skalnego Wzgórza PKR/I-29179 | SCHH3 V Flick von Arlett SCHH3 SZ/1813273 | SCHH3, FH VA5 Yago vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1702119 |
SchH3 V12 Ursa von Arlett SchH3 SZ/1681929 |
SVV1 V Mausi Avax SVV1 | SchH3 VA1 BSZS 1997 Lasso vom Neuen Berg SchH3 SZ/1820256 (AKC DL71755501) |
ZVV1 Fränzi vom Schmölderpark ZVV1 SZ/1856521 |
LORA Rodiaz KHRON/6687/D
| SCHH3, IPO3, FH2 VA3 Erasmus van Noort SCHH3, IPO3, FH2 SZ/2060362 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 |
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 | SCHH3, ÉLITE A V1 Eros von der Luisenstraße SCHH3, ÉLITE A SZ/1823810 |
SCHH2 V Daggi vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1776909 |
SCHH1 VA4(CH) Alke van Noort SCHH1 SZ/1975706 | SchH3 VA8 Max della Loggia dei Mercanti SchH3 LOI/GT566843 (SZ 1944110 ) | SCHH3, FH, BHP1 VA1 Visum von Arminius SCHH3, FH, BHP1 SZ/1789549 |
SchH1 V Luna dell' Isola dei Baroni SchH1 LOI/GT406026 |
SchH2 V Enja van Noort SchH2 SZ/1907261 | SchH3 VA5 Nero vom Hirschel SchH3 SZ/1783907 |
SchH1 V Inska van Noort SchH1 SZ/1751333 |
IPO1 Xambi vom Heveling IPO1 SZ/2093120 | SCHH3 VA10 Orbit von Tronje SCHH3 SZ/2037762 | SchH3 VA8 Neptun von Bad-Boll SchH3 SZ/1959513 | SCHH3 V2 Yassko von der Roten Matter SCHH3 SZ/1869422 |
SchH1 V26 Eibe von Bad-Boll SchH1 SZ/1891841 |
SCHH1 V Babette von Tronje SCHH1 SZ/1959640 | SCHH3 VA4 Natz vom Steigerhof SCHH3 SZ/1841632 |
BHP3, SchH2 VA6 Bertha's Oline BHP3, SchH2 DKK/14012/1990 (SZ1959638) |
SchH2 V Fee vom Heveling SchH2 SZ/1958934 | SCHH3 V2 Lord vom Georg Vicktor Turm SCHH3 SZ/1888292 (AKC DL81426401) | SCHH3, FH VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH SZ/1705812 |
SchH2 V5 Farah vom Arolser Schloß SchH2 SZ/1724698 |
SchH2 SG Senta vom Heveling SchH2 SZ/1820354 | SchH3 V Uly vom Laacher-Haus SchH3 SZ/1751681 |
SchH1 V Gulinka vom Heveling SchH1 SZ/1661319 |
Zira z Dębowej Doliny
| Kelt Astakatto NR./9978/D
| IPO1 CH.PL Real Asarko Lordana IPO1 PKR/I-53509 | SCHH3 V SG1(BSZS) Quentin von Karanberg SCHH3 SZ/2090514 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 |
SCHH2 V1 Mary von Tronje SCHH2 SZ/2019357 | SCHH3 V14 Xandor von Tronje SCHH3 SZ/1945049 |
SCHH2 V Landa von der Night SCHH2 POA/153753 (SZ2017348) |
IPO1 SG Ra Asarko Lordana IPO1 PKR I/49927 | SchH1, IPO3 V Xandor vom Fortunahof SchH1, IPO3 SZ/2070635 | SCHH3 V8 VA1(S) SUCH Mischaland's Simon SCHH3 S/26222/96 |
SchH1 V Gitte vom Amur SchH1 SZ/1837798 |
IPO1 SG Hagi Asarko Lordana IPO1 PKR I/35015 | SchH3 V Flex von Tronje SchH3 SZ/1976631 |
Soraya Asarko Lordana PKR I/29432 |
Ursa Dobrzyków | SCHH3 V Erik vom Elzmündungsraum SCHH3 SZ/2165320 | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 | SCHH3 VA2 Quantum von Arminius SCHH3 SZ/2055986 |
SCHH2 V Ute vom Thermodos SCHH2 SZ/2051039 |
SCHH1 V1 Ursa vom Almhof SCHH1 SZ/2110274 | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 |
SCHH1 V Inka vom Almhof SCHH1 SZ/2067000 |
SCHH1 V Micki vom Almhof SCHH1 SZ/2170545 | SCHH3, FH VA2 Quenn vom Löher Weg SCHH3, FH SZ/2119344 | SchH3 V27 BSZS 2003 Uran vom Moorbeck SchH3 SZ/2058750 |
SCHH2 V Elsa vom Kuckucksland SCHH2 SZ/2038495 |
SCHH1 V Yasmin vom Almhof SCHH1 SZ/2125735 | SCHH3 VA3 Esko vom Dänischen Hof SCHH3 SZ/1998887 |
SCHH2 V Janka vom Almhof SCHH2 SZ/2074499 |
ASTRA z Koźmina
| SANTO z Rakowieckiego Dworu | SCHH1 V Dollar vom Zellwaldrand SCHH1 SZ/2196060 | SCHH3 VA2(CN) V25 Maestro vom Osterberger-Land SCHH3 SZ/2142031 | SCHH3 VA5 Nero vom Nöbachtal SCHH3 SZ/2080775 |
SCHH3 V11 Mirka vom Osterberger-Land SCHH3 SZ/2046417 |
SCHH2 V SG12 BSZS 2006 Conny vom Haus Portofino SCHH2 SZ/2152180 | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 |
SCHH2 V Carina vom Wildsteiger Landhaus SCHH2 SZ/2108843 |
IPO1 SG Cesy z Domu Nauczyciela IPO1 PKR I/60228 | SCHH3 VA1(A) VA2(B+USA) Naxos vom Holtkämper See SCHH3 SZ/2152834 | SCHH3 VA1 Zamp vom Thermodos SCHH3 SZ/2101021 |
SCHH1 V Raica vom Holtkämper See SCHH1 SZ/2091915 |
Schh1 V Sendra van Noort Schh1 SZ/2123214 | SCHH3, IPO3 VA1(DK) Esto van Noort SCHH3, IPO3 SZ/2060364 (NHSB 2375570) |
SCHH2 V Anka von Haus Arnemann SCHH2 SZ/2023466 |
BAJKA Fezo | BOLO znad Wisły | Delon Wan-Hen | IPO1, SVV1 SG V(CZ) Fabio Uzemie Zazrakov IPO1, SVV1 HPK/34477/98 |
Olimpia Wan-Hen |
ERNA od Kaftana | IPO1 Aizo Union IPO1 |
Errata Woj-Bas |
FIONA od Rożeja | ORBIT ze Skalnego Wzgórza NR./4100 | Zimbo vom Messebau SZ/2024862 (PKR I-46349) |
Mandra ze Skalnego Wzgórza PKR I/29039 |
CARYCA Flora | BHP3 V(PL) Kratmosens Tonto BHP3 PKR/I-33105 |
No information about the dam |