Wilson Skocicka samota () | | SG, UM CKNO Zack ze Stribrneho kamene IPO3, SPr3, FPr3, BH, ZVV1 (CMKU77804/10) | | V Olek von der Maineiche SchH3(SG-BSP) IPO3 (SZ2161428) | | SG Ellute von der Mohnwiese SCHH3, IPO3, FH1, 2X BSP (SZ2036438) | | SG Tom van't Leefdaalhof 1999 WUSV WORLD CHAMPION, Belgian Working Champion, 3X WUSV, SCHH3, IPO3, IWR3 (LOSH745029 (SZ 2018398)) | | SG Qerry von Haus Antverpa 4X WUSV, SCHH3, IPO3 (LOSH698555) | | |
SG Bella vom Kirchgraben SCHH 3, IPO1 (DDR165890 (SZ 1824587)) |
SG Ruth van 't Leefdaalhof SCHH3, IPO3 (LOSH703779) | | |
Siggi vom Steingold SCHH 3 IPO 3 (SZ1668065) |
V Aline von der Mohnwiese SchH3, FH1, WUSV (2000), SWHV Champion 1999 (SZ1905152) | | V Yoschy von der Döllenwiese SCHH3, BSP (1994), LGA-V (1994 Vice Sieger) (SZ1823741) | | |
SG Mona von der Döllenwiese LGA SCHH3 (SZ1700454) |
G Biene vom Deufringer Schloß SCHH3, FH (SZ1719635) | | |
G Acyra vom alten Schemel SchH3 (SZ1619041) |
SG Kaja von der Maineiche SchH3 (SZ2090682) | | SG Olex de Valsory SchH3, IPO3 (LOF500663 (SZ 2082871)) | | V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) (SZ1911480) | | |
G Ina vom Haus Gard SchH1 (SZ1830399) |
G Britta vom Schiffgarten IPO1 RING1 (SHSB527193 (LOF 489087)) | | |
G Nelfy vom Adamsgarten SCHH1 (SZ1802536) |
Raika von den Zingelgärten SCHH 3 (SZ1947663) | | V Troll von der bösen Nachbarschaft SCHH3, IPO3, FH, V-LGA, V-BSP (SZ1688832) | | |
V Askia vom Froschgraben V-BSP 1982, SG-BSP 1983, 1984, SCHH3, IP3, FH (SZ1491332) |
SG Kisa von Lützing SCHH3 FH1 (SZ1804707) | | |
SG Hera aus dem Weinsbergtal SchH3/IP3/FH (SZ1647761) |
SG Una ze Stribrneho kamene IPO3,ZVV1, FPR3,IPO-V, SCHH1 (CMKU68988/08) | | SG Felix vom Haus Pixner ÖPO 3, PO3, SchH3, VPG3 (SZ2148670) | | SG Cherokee von den Wölfen SCHH3 (SZ2038607) | | V Ahron von Granit Rose SCHH3 (V-BSP) FH1 (SZ1944360) | | |
SG Bora vom Schwarzen Milan SchH2 (SZ1824355) |
SG Fina vom Hainpark SCHH 3, SG-LGA, FH (SZ1869190) | | |
SG Wally aus dem Weinsbergtal SchH3/IP3 (SZ1700360) |
G Mary vom Haus Pixner IPO1 (SZ2035293) | | SG Ernst vom Weinbergblick LG '99 & BSP '00 SIEGER, 3° WUSV '99, SCHH3, FH1, 2X WUSV, 3X BSP (SZ1963107) | | |
V Carmen vom Haus Pixner SCHH3 (SZ1877407) |
Fenja vom Haus Pixner SCHH3 (SG-LGA) (SZ1927996) | | |
SG Lona vom Bayerischen Oberland SCHH3 (SZ1728077) |
SG Niki ze Stribrneho kamene ZVV1,IPO 3,SCHH2,ZPO1,CZECH YOUTH IPO MASTER 2010 (CMKU59460/06/07) | | V Vito vom Waldwinkel SchH3 (SZ2077750) | | SG Tom van't Leefdaalhof 1999 WUSV WORLD CHAMPION, Belgian Working Champion, 3X WUSV, SCHH3, IPO3, IWR3 (LOSH745029 (SZ 2018398)) | | |
SG Ruth van 't Leefdaalhof SCHH3, IPO3 (LOSH703779) |
G Dixi vom Hause Santiages SCHH 3 (SZ1822759) | | |
SG Jenny vom Bayerischen Oberland SchH3/FH (SZ1659020) |
SG(CZ) Bemoan Bee SchH3, IPO3, FH1, ZPS1, SVV1, ZVV1, UMCR IPO (AKCDL78326111 (CMKU 41140-00/99/01)) | | Asron von der Bondenau SCHH3,FH,IP3 (SZ1971644 (AKC DL75357801)) | | |
V Tilka vom Sagittarius SchH1 (SZ1827719) |
Tru Grits Freda Of Twin B SVV2 (AKCDL55436309) | | |
G Amsel von Eika SchH3 (SZ1739946) |
VD Reys Skocicka Samota BH, IPO 3, ZVV 3 (CKMU 84371/11) | | SG Bart z Klidkova Dvora IPO2, SVV1,FPR2 (CMKU/DS/70864/08 (SUCHNO 60464/09/10)) | | V Tyson von der Schiffslache SCHH3, IPO3, (3 X BSP), 2x LGA SIeger (2004/2005), Bundes FCI (SZ2061899) | | V Olix von Karthago SCHH3, BSP (SZ1962325) | | V Boy von Haus-Klönne SCHH3 (G-BSP) (SZ1827489) | | |
G Biggy vom Hüllen Märchen SCHH1 (SZ1764804) |
SG Quinie von Karthago SCHH3 (SZ1870307) | | |
Umea von Karthago SCHH3 (SZ1783074) |
G Connie vom Körnerplatz SCHH3 (SZ1837689) | | V Fado von Karthago SCHH3, FH, IPO 3, (SZ1659724) | | |
Afra vom Stoppenberger Land SchH2 (SZ1451464) |
G Gimmi von der Abfuhr SchH1 (SZ1718757) | | |
V Dörte vom Buckower Feld SchH3 (SZ1552288) |
SG Nancy Eqidius SVV1 (SUCHNO41452/01/03 (CMKU/65507-07/01/07)) | | Xino van Roy's Hoeve WUSV, SCHH3, IPO3 (LOSH834749) | | Nero vom Mutzbach IPO3, SCHH3 (SZ1740276) | | |
SG Rosel vom Großen Land Schh3, IPO1 (SZ1619714) |
Quinie van Melsterbosch IPO 3, SCHH3 (LOSH681680) | | |
Laika von Weiss-Sandgruben (LOSH602384) |
V Nike Egidius SCHH3, IPO3, SVV1 (SUCHNO34305/98/00) | | V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP (SZ1835254) | | |
SG Afra vom Haus Feller SCHH2 (SZ1722987) |
G Arne Egidius SVV2, IPO3, SCHH3 (SUCHNO21260/91/93) | | |
SG Ida Egidius SVV1 (SKSP40136/84/89) |
SG Grejs Skocicka samota ZVV1,SchH1, IPO3 (CMKU/54442/04) | | SG Car z Pohranicni straze IPO3,SCHH2,ZVV1,ZPO1 (CMKUDS/24238/95/97) | | V Ben Hozmi IPO2, ZV3, SCHH3, OP1 (CKS08509/92) | | V Bob Cega CS IPO3 ZVV2 ZM (CKSP80317/91) | | |
SG Gita Salrak CS ZVV3, IP3, ZM, ZPO (CKSP23082/86) |
G Blackie Lesta ZM, IPO3, ZVV2 (CKSP61892/92) | | |
Blackie Dafry ZVV2, ZM (CKSP12539/84) |
SG Cilka z Pohranicni straze ZVV1, SP/PS (CKSP07988/91/94) | | VYBORNY Dar z Jirkova dvora ZM, ZVV2 (CKSP61037/89) | | |
SG Oja z Jirkova dvora ZM, ZVV2 (CKSP12393/81/84) |
SG Klara z Pohranicni straze (1989) ZVV1 (CKS9209) | | |
Dana z Pohranicni straze (CKSP764) |
SG Ypsi z Pohranicní stráze ZVV1 (CMKU41712/01/04) | | 4*ÚM ČR, Argo z Travnickova Dvora ZVV3, SCHH3, IPO3, FH1, ZPO2 (CMKU27412/96) | | G Pir z Travnickova dvora cs 5DKV1/P, ZM, ZV1 (CKS08542) | | |
ginna honajzer cs ZVV1 (CKSP92372) |
Osi z Travnickova dvora cs 5DLY1/N, ZM, ZV 2, ZVV1 (CKS08538) | | |
VYBORNY Besi z Travnickova Dvora CS ZM, ZVV1 (CKSP50090) |
SG Cinda z Pohranicni straze ZVV1 (CMKU/DS/32263/98/00) | | Armie ze Schnurchovy Louky ZV3, IPO3, OP2, SP1 (CKS10706/92/96) | | |
G Cita z Hückelovy vily IPO3, SVV3 (CKSP72354/92) |
Jitka z Pohranicni Straze (1996) ZVV1 (CMKU/DS/26691/96/97) | | |
SG Xandra z Pohranicni straze ZV1, SP/PS (CKS06650/91) |