Zeros Tur-Lad AKC/DN33500301
| IPO3, SCHH3, 2011 SVK WORKING CH, WUSVx2 (2010 15°, WUSV-UNI 2011 3°), CACIT V Faro Demin dvor IPO3, SCHH3, 2011 SVK WORKING CH, WUSVx2 (2010 15°, WUSV-UNI 2011 3°), CACIT Suchno/54142/06/09
Kör. 1: 5CJV5/55P 1.tr. 2010-11
Stredne velký, stredne silný, dobrá typická hlava, správne nasadenéa nesené ucho, dobra tmavá maska, kohútik by mohol byt výraznefzí, chrbát pevný, krize kratsie, správne ulozené, uhlenie hrudných kontcatín dobré, panovych koncatín vyhovucjúci. | IPO3, SVV1, SCHH3 V Drago Eqidius IPO3, SVV1, SCHH3 SUCHNO/47114/04/06 | SCHH3, IPO3, (3XBSP) SG Nash vom Lisdorferland SCHH3, IPO3, (3XBSP) SZ/2073276 | SCHH3, IPO3 SG Aly am Brenkelberg SCHH3, IPO3 SZ/1934145 |
SCHH3, IPO3, FH1 SG Zena vom Lisdorferland SCHH3, IPO3, FH1 SZ/1998171 |
SCHH3, IPO3, SVV1 V Nike Egidius SCHH3, IPO3, SVV1 SUCHNO/34305/98/00 | SCHH3, FH2, G-BSP V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP SZ/1835254 |
SVV2, IPO3, SCHH3 G Arne Egidius SVV2, IPO3, SCHH3 SUCHNO/21260/91/93 |
SVV1 SG Cameron Katargo SVV1 SUCHNO/45800/03/05 | IPO3, SCHH3 SG Hard Policia IPO3, SCHH3 SUCHN/37237/99 | SCHH3, IPO3, MS WUSV 2000, MS FCI 2001 Agir Agamida SCHH3, IPO3, MS WUSV 2000, MS FCI 2001 SUCHN/25794/94/96 |
SVV1, IPO1 SG Chanel od Hradu Drahotuch SVV1, IPO1 CMKU/27792/96 (SUCHNO 33342/98/98) |
SVV 1 SG Darka Va-Pe SVV 1 | SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) SZ/1911480 |
IPO2, SCHH2 G Loggi von der Maineiche IPO2, SCHH2 SZ/1940155 (SUCHNO 31591/97/99) |
SVV1 Lea Tur-Lad SVV1
| SCHH3, IPO3 SG Zoran Ben Ju SCHH3, IPO3 SUCHNO/43263/02/04 (AKC DN19542301) | 2X WUSV, SCHH3 Kinte vom Sickinger Moorwerk 2X WUSV, SCHH3 SZ/2048546 | SCHH3 (G-BSP) FH1 IP3 SG Pike von der Schafbachmühle SCHH3 (G-BSP) FH1 IP3 SZ/1873570 |
SCHH3 SG Aischa vom Sickinger Moorwerk SCHH3 SZ/1872768 |
SVV1, IPO3, SchH 3 SG Tea Ben Ju SVV1, IPO3, SchH 3 SUCHNO/35797/99/00 | Slovakian Working Champion, 3X WUSV, 3X FCI, SCHH3, IPO3, ZVV2 SG Norbo Ben-Ju Slovakian Working Champion, 3X WUSV, 3X FCI, SCHH3, IPO3, ZVV2 SUCHNO/29325/95(CMKU44127/01-95)(AKCDN085688) |
SVV1 G Ornela Ben-Ju SVV1 |
SVV1 G Bonaqa Ben-Ju SVV1 SUCHNO/48772/04/06 | SCHH3, IPO3, VK3 G Jack vom Blender See SCHH3, IPO3, VK3 SZ/2027894 | SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) SZ/1911480 |
SCHH3 V Dorle vom Ludwigstein SCHH3 SZ/1954152 |
SCHH3, IPO3 Hesy Naspo SCHH3, IPO3 CMKU/DS/47291/02 (SUCHNO 47179/04/04) | SCHH3,IPO3,ZVV1, (3*WUSV), (V3 CKNO 04), (SG2 CKNO 05 & 06) SG Butar Galan CS SCHH3,IPO3,ZVV1, (3*WUSV), (V3 CKNO 04), (SG2 CKNO 05 & 06) CMKU/35316/99/01 |
SCHH 3, IPO 3, ZVV 2, SVV 1 UM, CR, UM MSKS Peny Naspo SCHH 3, IPO 3, ZVV 2, SVV 1 CMKU/DS/31016/97/00 |
Stela z Lipin CMKU/78893/10 (AKC DN36389801)
| IPO3, FH1 SG Bongo Vikar IPO3, FH1 CMKU/60463/06/09
Kkl.1 - 5JVQ1/P 1.tr. LBZ | SCHH3, IPO3, FH1, 2X BSP SG Ellute von der Mohnwiese SCHH3, IPO3, FH1, 2X BSP SZ/2036438 | 1999 WUSV WORLD CHAMPION, Belgian Working Champion, 3X WUSV, SCHH3, IPO3, IWR3 SG Tom van't Leefdaalhof 1999 WUSV WORLD CHAMPION, Belgian Working Champion, 3X WUSV, SCHH3, IPO3, IWR3 LOSH/745029 (SZ 2018398) | 4X WUSV, SCHH3, IPO3 SG Qerry von Haus Antverpa 4X WUSV, SCHH3, IPO3 LOSH/698555 |
SCHH3, IPO3 SG Ruth van 't Leefdaalhof SCHH3, IPO3 LOSH/703779 |
SchH3, FH1, WUSV (2000), SWHV Champion 1999 V Aline von der Mohnwiese SchH3, FH1, WUSV (2000), SWHV Champion 1999 SZ/1905152 | SCHH3, BSP (1994), LGA-V (1994 Vice Sieger) V Yoschy von der Döllenwiese SCHH3, BSP (1994), LGA-V (1994 Vice Sieger) SZ/1823741 |
SCHH3, FH G Biene vom Deufringer Schloß SCHH3, FH SZ/1719635 |
SVV1 G Eli Va-Pe SVV1 Suchno/46168/03/05 | SchH3 V Elliot vom Hambacher Schloßblick SchH3 SZ/2017482 | SCHH3 ( V-BSP ) V Kinte de Parayas SCHH3 ( V-BSP ) SZ/1867499 |
SCHH3 ( SG-BSP ) SG Bessie vom Linsengericht SCHH3 ( SG-BSP ) SZ/1817038 |
SVV1 SG Daja Va - Pe SVV1 SUCHN/39976 | SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) V Nick vom Heiligenbösch SchH3 IPO1 FH1, WUSV (1999), BSPx3 (3° platz '99), LGA Sieger (1998, '99) SZ/1911480 |
IPO2, SCHH2 G Loggi von der Maineiche IPO2, SCHH2 SZ/1940155 (SUCHNO 31591/97/99) |
IPO1 SG Bona Mania Bohemia IPO1 CMKU/62999/06/08
Kör: 5CV1/P 1.tr. LBZ | IPO3, SCHH-VPG3, WUSV 2ND CHAMP 2007 VD Ergo Hartis Bohemia IPO3, SCHH-VPG3, WUSV 2ND CHAMP 2007 CMKU/50158/03 | SCHH3, IPO3, V-BSP, V-WUSV V Sirk vom Belchen SCHH3, IPO3, V-BSP, V-WUSV SZ/1958563 | SCHH3, FH2, G-BSP V Aly vom Vordersteinwald SCHH3, FH2, G-BSP SZ/1835254 |
SCHH3 G Ommi vom Geiersnest SCHH3 SZ/1823013 |
IPO3,SCH3,ZVV2 V Danni Tobani IPO3,SCH3,ZVV2 CMKU/32488/98/00 | SCHH3, IPO3, ZVV1, VZ1 V Kaj od Policie SCHH3, IPO3, ZVV1, VZ1 CMKU/23354/95/97 |
ZVV1 SG Afra Milfrak ZVV1 CKS/11704/92/96 |
4. MMCR 2008,SCHH3, IPO3, ZVV3, ZPO1, ZPS1 SG Bara z Oplovny 4. MMCR 2008,SCHH3, IPO3, ZVV3, ZPO1, ZPS1 CMKU/41408/01/03 | ZVV3, IPO3, SCHH3, ZPS1, ZM, FH1, (V7 WUSV 1997), (UM CR 1996 & 1997), (UMS 1997) SG Grim z Pohranicni straze ZVV3, IPO3, SCHH3, ZPS1, ZM, FH1, (V7 WUSV 1997), (UM CR 1996 & 1997), (UMS 1997) CKS/12282/92/95 | ZM, IPO3, ZVV2, 2XUM CR SG Ben z Bolfu ZM, IPO3, ZVV2, 2XUM CR CKSP/73359/87/91 |
ZVV1, SP-PS SG Tina z Pohranicni straze ZVV1, SP-PS CKSP/10834/92 |
IPO1 SG Xara z Lipin IPO1 CKS/08043/92/98 | ZM, ZVV2, IPO3, SchH3 SG Alf Lablapega ZM, ZVV2, IPO3, SchH3 CKSP/71983/90 |
IPO1 Rita z Lipin IPO1 CKSP/(SZ 9102321) |