Grapplers Isabella () | | Bhuda B Stronghest () | | CA Renzo Vom Sebastian Wolf (RSA99/02097) | | CH Bantho Vom Sebastian Wolf (RSA98/02201) | | Kraftfeld Irgan Hutger (RSA96/04244) | | CH Gameness Maxola Gandhi () | | |
Ola Dos Conventos () |
CH Gameness Ira Elmopan (CBKCRG/RSA/95/01672) | | |
Panda Weilersul (CBKCRSA/93/01946) |
Naja Vom Sebastian Wolf (RSA97/00456) | | Villalobo's Tuanys (CBKCSPX/95/02747) | | |
CH Luna Liberia (CBKCE/6649) |
Gameness Mala Elmatia (RSA96/03029) | | |
Atia Ileon (RSA/9502062) |
Sabrina Von Sebastian Wolf () | | Infinitu´s Pilantra Xibar () | | No information about the Sire () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
No information about the Dam () | | No information about the Sire () |
No information about the Dam () |
Tala Vom Sebastian Wolf (RSA95/04139) | | CH River Run's Smoke Screen (CBKCE/6.064) | | |
Wildwinds Daydream Fantasy (AKCRA993755) |
Infinitu's Argonita Elstar () | | |
River Run's Dark Starr () |
Zhetta Vom Sebastian Wolf (CBKCRSA/99/05392) | | Tankay Vom Sebastian Wolf (RGRSA98/05392) | | CH Blue Dart Do Vale Do Tibet (CBKCRJF/92/00772) | | Gorvachov Eclipse (CBKCE/6.646) | | |
Duquesa (ACCF-8000) |
Babilonia Steel (CBKCE/6.647) | | |
Gretta (ACCF 2873) |
CH Brisa Vom Sebastian Wolf (CBKCRG/RSA/96/04632) | | Villalobo's Tuanys (CBKCSPX/95/02747) | | |
CH Luna Liberia (CBKCE/6649) |
CH Tuska Vom Sebastian Wolf (RSA94/05020) | | |
Infinitu's Argonita Elstar () |
Naja Vom Sebastian Wolf (RSA97/00456) | | Villalobo's Tuanys (CBKCSPX/95/02747) | | CH Aladino Tyson (CBKCE/7253) | | |
Konyel (ACCF3-7579) |
CH Luna Liberia (CBKCE/6649) | | |
Gretta (ACCF 2873) |
Gameness Mala Elmatia (RSA96/03029) | | CH Elmo Sir Von Bettgers (CBKCPRA/89/02073) | | |
INTCH Barbel Von Gelderland (CBKCE/5.954) |
Atia Ileon (RSA/9502062) | | |
Americansul Aita Prismoke () |
By Kid Paulista (BAA01/00278) | | CH Conventos Trotter (SCB99/00646) | | Sneakers Iank Afrolara (CBKCRG/ROA/98/00042) | | Afro do Tompsom Zanusk (CBKCRG/AMA/96/00011) | | Bulli Weilersul () | | |
Athena do Portal Menezes () |
Gloria CBKC E/7.203 () | | |
Arena ACC F-4210 () |
Lara do Conventos () | | CH Previllan's Spyke (AKCRB280881 (CBKC E/6.166)) | | |
Trevilian's Sara Of Sligo AST (AKCRB112772) |
Flora Sir Von Bettgers () | | |
River Run's Dark Starr () |
Villalobos Konka (CBKCSPX95/02749) | | CH Aladino Tyson (CBKCE/7253) | | INT. CHAMPION Zabay De San Luis (ACCO-6389) | | |
Shirka De San Luis (ACCO-4952) |
Konyel (ACCF3-7579) | | |
Betsy ACC F-4095 (ACCF-4095) |
CH Luna Liberia (CBKCE/6649) | | Golliat (ACCF 2981) | | |
Agueda De Nunez (ACCF 2278) |
Gretta (ACCF 2873) | | |
Pantera (ACCO 1762) |
CHAMPION'S LINE 52 GRAY BY KID () | | VILLALOBOS TOCHA () | | CH Aladino Tyson (CBKCE/7253) | | INT. CHAMPION Zabay De San Luis (ACCO-6389) | | |
Shirka De San Luis (ACCO-4952) |
Konyel (ACCF3-7579) | | |
Betsy ACC F-4095 (ACCF-4095) |
Bala Shagui (CBKCE/7.407) | | Alf De Xibalda (Bronco Pioqui) (ACCF4804) | | |
Kira E De Xibalda (FCGF0338) |
Asiria Pioqui (ACC4321) | | |
CH Altea Bliky (ACCF2961) |
CHAMPIONS LINE 18 THK TARADA () | | CH Aladino Tyson (CBKCE/7253) | | INT. CHAMPION Zabay De San Luis (ACCO-6389) | | |
Shirka De San Luis (ACCO-4952) |
Konyel (ACCF3-7579) | | |
Betsy ACC F-4095 (ACCF-4095) |
CH Infinitu'S Jezebel Maxbar (CBKCRSA/93/02785) | | Maxwell Weilersul (CBKCRG/RSA/91/03123) | | |
CH Afra Sir Von Bettgers (CBKCPRA/89/01306) |
INTCH Barbel Von Gelderland (CBKCE/5.954) | | |
Hagele's Golden Nugget (DCBT0480) |