Kete z Pohranicni straze CS SP/PS (ev.c.5271) | | Amor Alenky ZVV3 (CSHPK18790/70/74) | | V Dar z Przma IPO, OP1, SP1, ZM, ZPO, ZVV3 (CSPKP3350/65/68) | | V Hary z Hornich lubu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP25169/62/65) | | Arko z Vytune ZVV1 (CsPKP20659/59/62) | | Luks Sibrin ZV1 (CSPKP16724) | | |
Flo Big Ben (CKJ40610) |
Bora pod Jezerem (CSPKP14269) | | |
Cibina z Bezoveho haje SP2 ZV1 (KJ40742) |
VELMI DOBRY Rola z Pohranicni Straze SVV1 (CsPKP22644/58/61) | | Bodo Hrazek CS ZVV3, OP1, SPL (CKSP4184) | | |
Flamme aus Eisen HGH (SZ563250) |
Illa Frydecka (CSKS36763) | | |
Elly vom Eichendorffer Schloß (SZ586676) |
VD Majka z Rovenalu ZV3,OP1,SP2 (CSPKP24761) | | SG Ajax vom Bergmannseck OP2, SO2, SP-VB, SP/VB, SP2 (DDR7510) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
G Karola vom Haus Königsfreude SCHH3 (SZ817468) | | |
SG Argit vom Haus Königsfreude SCHH1 (SZ729422) |
Hexa z Rovenalu (CsPKP18813/58/60) | | SG Alex v Rudingen SCHH3 (SZ888271) | | |
Ursula von Rudingen SCHH1 (SZ814978) |
Cedra Sibrin OP1 SP2 ZV3 (UKK11942) | | |
Valerie Sibrin (CKJ36374) |
Zera Big-Bör ZVV1 (CSHPK10050/67/71) | | V Bero vom Krügers-Hof SCHH2 FH (DDR15924) | | V Muck aus der Völkerstamm SCHH3 (DDR9823) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
Bessy von der Diana SchH 2 (DDR1234) | | |
SG Britta vom Wienerglück SCHH1 (SZ814826) |
Carmen vom Falkenwappen SCHH2 (DDR10219) | | V Barry vom Andershofer Ufer DDR LINE XIC (11C 1972 Korbuch) SCH2 (DDR5074) | | |
V Erle vom Devener Holz SchH1 (SZ880019) |
V Jutta vom Hildakloster SchH1 (DDR5514) | | |
SG Burga von Hemera SCHH2 (SZ886842) |
Maud Vidio ZM (CSPKP27107) | | Greif von der Douglasfichte (ÖHZB13105) | | Axel von der Douglasfichte (ÖZHB11965) | | |
G Gilla vom Walburgitor SCHH3 (SZ849035) |
SG Biggi von der Douglasfichte SCHH3 (DS12405) | | |
G Gilla vom Walburgitor SCHH3 (SZ849035) |
V Heti Vidio ZVV1 (CSPKP23893) | | V Axel vom Wollkopf ZV3, OP1, SP1 (CSPKP23693/59/61) | | |
Britta von der Diana SCHH1 (DDR1238) |
V Chyma z Vrban SCHH3,ZVV2,OP1 (CSPKP14320) | | |
Tula aus Eisen ZVV3,OP1 (UKK14253) |
Gama z Pohranicni straze CS SP/PS (ev.c.6267) | | Ferro vom Falkenbruch ZVV1 (DDR30868 (CSHPK - 12176)) | | V Cay vom Hof Argied SCHH2 (DDR19684) | | V Fred vom Falkenbruch SchH3, FH3 (DDR09592) | | V Rigo von der Schiebockmühle SchH 3 (SZ816422) | | |
V Quitte von der Schiebockmühle SchH1 (SZ727390) |
Bea von der Rauener Bergen SCHH1 (SZ883619) | | |
Antje v Ermschelberg SchH 2 (SZ770608) |
SG Freia vom Haus Lucia SCHH1 (DDR7780) | | Eggo vom Blumenfreund SCHH3 (SZ886167) | | |
Addi vom Blumenfreund SCHH3 (SZ772278) |
Britta vom Haus Lucia SCHH1 (SZ888604) | | |
V Hella aus der Jürgensklause SCHH2 (SZ777573) |
Alona vom Rippachtal (DDR11553) | | V Gundo vom Stolper Land SCHH2/FH (SZ954339) | | VA1 Alf vom Nordfelsen SCHH3, FH (SZ739163) | | |
V Carin vom Bombergschen Park SchH2 (SZ660949) |
V Werra vom Osnabrücker Land SCHH2 (SZ839828) | | |
Bianka von Saarlautern SCHH1 (SZ742845) |
Ina von Tauchlitz SCHH1 (DDR7653) | | V Ali vom Gränert SCHH3, FH, DDR ZL: XIB FOUNDER (SZ818942) | | |
Draga aus der Brigittenklause SchH2 (SZ772271) |
Brigitte von der Diana (DDR1237) | | |
SG Britta vom Wienerglück SCHH1 (SZ814826) |
Bela z Pohranicni straze (Viktor x Beta) SP/PS (ev.c.6171) | | Viktor von Rudingen (CSHPK6627) | | DDR Sieger 1962 & 1963, V- Condor vom Falkenwappen SCHH3 (DDR10217) | | V Barry vom Andershofer Ufer DDR LINE XIC (11C 1972 Korbuch) SCH2 (DDR5074) | | |
V Erle vom Devener Holz SchH1 (SZ880019) |
V Jutta vom Hildakloster SchH1 (DDR5514) | | |
SG Burga von Hemera SCHH2 (SZ886842) |
V Anka vom Haus Teutonia SCHH1 (SZ948159) | | Natz von der Starrenburg SchH2 (SZ852430) | | |
Uscha von der Starrenburg SchH1 (SZ642172) |
Nella vom Schloß Tinz SCHH3 (SZ817081) | | |
Quitte von Groß-Thüringen SCHH 1 (SZ624686) |
Beta z Pohranicni straze SP/PS (EV.C.4450) | | Ardo Bropa (CSPKP17239/57/63) | | Duran vom Ellerbruch (MER880001) | | |
Kaktee von der Buchenhöhe SCHH1 (SZ695971) |
G Gita Bropa (CSPKP25106) | | |
SG Fery z Rovenalu (CSPKP17493) |
Cilly vom Elbeufer (DDR7840) | | V Hardt von Bad Melle SCHH1 FH (SZ782377) | | |
Blanka Fortunastolz SchH3 (SZ645684) |
Danka vom Kalifels (1954) SCHH2 (SZ885705) | | |
Bera von Lerchenteich SCHH3 (SZ723418) |